PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - AFI (A Fire Inside)

bnr - Nie 21 Maj, 2006

mam podobnie
bnr - Pon 22 Maj, 2006

i jak nowa plyta?
cykcyk - Pon 22 Maj, 2006

Po prostu rewelacja. Ida sciezka wytyczona na Sing The Sorrow. Album bardziej stonowany i spokojny niz poprzednie dokonania, duzo elektroniki. Warto sie zapoznac z ta plyta...
Jules Winnfield - Pon 22 Maj, 2006

hmmm... raz tylko niestety jak narazie przesłuchałem, bez hitów było, ale i bez zawodu. do StS się 2 miechy przekonywałem, więc teraz nie wydaję wyroku ;)
bnr - Pon 22 Maj, 2006

Sciagne sobie tylko jak scuagnie mi sie gra.
Zobaczymy

dziki00 - Nie 28 Maj, 2006

ej ja jestem nakrecony niezle na ten album
obejrzalem tylko teledysk do tego jestem ciekaw co na jak sie prezentuje caly album. bedzie ktos mily i zarzuci do dzialu mp3?? soulseek records nie dziala mi niestety

dexter_m - Nie 04 Cze, 2006

Dopiero teraz przesłuchałem ostatnią płytkę. I niestety pozostanę przy ich dokonaniach z lat 90' :D
3-4-5 - Wto 14 Lis, 2006

szczerze mowic bardzo mi sie podoba :D nawet nowa plyta mi sie bardzo podoba mimo ze bardzo dozo w niej typowego pop grania...moze troche makijaz vokala mnie drazni bo zbyt emo-geyowski ale chuj tam nie musze na niego patrzec....jedna z lepszych grup melodi-punka obecnie
hellcat - Śro 20 Gru, 2006

cykcyk napisał/a:
Poza tym tylko w Polsce panuje taka ciemnota...


...A nie, bo tera AFI na 4funTV puszczają! :lol: A przynajmniej tak głoszą ploty, których nieco podsłuchałam. A ja się dziwiłam, skąd taki boom na ten zespół wśród młodzieży...

Lira - Czw 21 Gru, 2006

afi? goooowno;]
LadyPidżama - Wto 06 Mar, 2007

Jak dla mnie świetny zespół, ta ostatnia płyta jest świetna, no ale nie mam porównania bo wcześniejszych nie słuchałam, ale naprawdę strasznie mi się podoba..
Venom77 - Wto 06 Mar, 2007

AFI są świetni,prawie że mój ulubiony zespół,chociaż Decemberunderground za bardzo aż pod alternative rock podchodzi,o wiele bardziej wole The Art of Drowning i All Hallows,to jest mistrzostwo świata,a ten ich nowy image-taki sobie,mam nadzieje ze powrocą do ostrzejszego grania,ale tak czy inaczej zespół zajebisty
Maciek - Śro 07 Mar, 2007

http://i57.photobucket.co.../har4dc4ore.jpg
wawrzon - Śro 07 Mar, 2007

zajebista fota, niestety taka jest prawda.

a afi to gowniane gowno. nienawidze

Zwierz@k - Śro 07 Mar, 2007

jakos nigdy nie necilo mnie coby wglebiac się w ich tworczość...
mam jedna ich piosenke z jakiejs "forumowej składanki", lubie ją, ale więcej mi nie czeba.

Punk_Tarnów - Wto 03 Kwi, 2007

Slyszalem tylko 3 kawalki ...ale musze nadrobic zaleglosci...powiedzcie mi tylko do jakiego zespolu AFI jest najbardziej podobne
Zwierz@k - Wto 03 Kwi, 2007

do Różowych Czubów.
KonPunk - Wto 03 Kwi, 2007

I Franka Kimono, czyli ciężki,sludgeowaty walec :evil:
cykcyk - Czw 05 Kwi, 2007

Punk_Tarnów napisał/a:
Slyszalem tylko 3 kawalki ...ale musze nadrobic zaleglosci...powiedzcie mi tylko do jakiego zespolu AFI jest najbardziej podobne


AFI jest jedyne w swoim rodzaju :twisted:

xkrzysiekx - Czw 05 Kwi, 2007

Punk_Tarnów napisał/a:
do Różowych Czubów.

w sumie? .. :wink:

miqal - Czw 05 Kwi, 2007

Nowe Afi nie wchodzi mi za bardzo ale Black Sails.../The Art.../Sing... to świetne płyty. Mam jeszcze małą nadzieję, że wpadną do nas podczas letniej trasy koncertowej i wejdzie mi
Punk_Tarnów - Sob 07 Kwi, 2007

mam pytanko...czy w AFI zmienil się wokalista??
kapa112 - Pon 09 Kwi, 2007

AFI to gówno i porównywanie tego z The Clash to przesada(wieeeeeeeeeeeelka)...popatrzcie tylko jak ci goscie wygladaja!!!!!podobna muzyka jak "poppunkowe" Fall Out Boy(gówno) i 30 Second To Mars(jeszcze wieksze o ile moze byc wieksze)
Stanzberg - Pon 09 Kwi, 2007

kapa112 napisał/a:
AFI to gówno i porównywanie tego z The Clash to przesada(wieeeeeeeeeeeelka)...popatrzcie tylko jak ci goscie wygladaja!!!!!


Powiem tak: nigdy w życiu nie słyszałem, ani nie widziałem AFI ale strasznie mnie irytuje ocenianie kapel wyłącznie po wyglądzie.
Mnóstwo przezajebistych zespołów legitymowało się pedalskim imidżem i co z tego na dłuższą metę. :roll:

Nieja - Pon 09 Kwi, 2007

Ale leci w MTV = jest komercyjne = jest gównem


:roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group