PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - AFI (A Fire Inside)

bnr - Pią 15 Kwi, 2005

Zaraz dojdziemy do zagadnienia hipotezy i bedziemy cytowac Cycerona :D
cykcyk - Pią 15 Kwi, 2005

bleedandroll napisał/a:
cky2k napisał/a:
bleedandroll napisał/a:
ale to ty powiniens dac agrumenty potwierdzajace twoje hipoteze.



Wypisalem je pare postow powyzej...


Nie, wypisales, dlaczego AFI jest bardzo dobrym zespolem. Ale to nie potwierdza hipotezy :)


WYpisalem argumenty na potwierdzenie mojej hipotezy o tym, ze AFI maja w tych czasach podobny wplyw na Punk Rock, jak The Clash w latach 70. Jesli masz klopoty z interpretacja to mi przykro ;)

Blekit - Pią 15 Kwi, 2005

cky2k napisał/a:
To ze sa zespolem niedocenionym i malo znanym nie znaczy ze nie maja duzego wplywu na muzyke...


nielogicznie to brzmi
jaki wpływ może mieć "A" na "B", jeśli "B" nie zna "A" ? (nie licząc sabotażu , pośredników etc ;) )

i też mi sie nie podoba image

Jules Winnfield - Pią 15 Kwi, 2005

powiem tak - konkrety - na jaką kapelę wpłynęli?
cykcyk - Pią 15 Kwi, 2005

Mowiac o wplywie na muzyke chodzilo mi o laczenie nowych gatunkow, tworzenie nowej jakosci brzmienia i rozwiazan muzycznych. Poki co ciezko wskazac zespol, ktory wyraznie inspirowalby sie AFI- moze tylko projekt Son Of Sam, w ktorym Havoc jest wokalista ;)
Blekit - Pią 15 Kwi, 2005

a no chyba, że tak
a wspomniany Son Of Sam dobra kapelka, ich plytke lubie bardziej niż dokonania AFI - ma bardziej misfitsowy klimacik

cykcyk - Wto 11 Paź, 2005

http://www.gorzow.mm.pl/~cky2k/rabbits.mp3

Najnowsza piosenka AFI - "Rabbits Are Roadkill On Route 37", ktora znajdzie sie na nowej plycie. Polecam :D

Jules Winnfield - Wto 11 Paź, 2005

cky2k napisał/a:
Najnowsza piosenka AFI - "Rabbits Are Roadkill On Route 37", ktora znajdzie sie na nowej plycie. Polecam

bzdura :P
to jest piosenka, która się nie znalazła na poprzedniej płycie :)
a AFI teraz ma grać ponoć tak: http://www.afireinside.net/temp.html

Koniu - Wto 11 Paź, 2005

AFI jest dla mnie świetne w każdej postaci jaką słyszałem do tej pory. Rewelacyjnie ewoluują muzycznie. To co można przesłuchać na tej stronie, jest genialne.
Jules Winnfield - Wto 11 Paź, 2005

ma to się nazywać "cold pop" i owszem, mimo że teoretycznie kompletnie nie mój gatunek, jest świetne, miejmy nadzieję, że będzie bardziej instrumentalne i super płytka się zapowiada :)
cykcyk - Śro 12 Paź, 2005

Koniu napisał/a:
Swoją drogą, Eli w którym albumie ten kawałek z linku Cky się znajduje? W "The Art Of Drowning" go nie ma..


Tego utworu nie ma na zadnej plycie, jak juz Eli zaznaczyl jest to odrzut z STS.

Koniu - Śro 12 Paź, 2005

nie doczytałem.. :crazy:

Kiedy ma wyjść ten nowy krążek?

cykcyk - Śro 12 Paź, 2005

Jeszcze w tym roku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jules Winnfield - Pią 14 Kwi, 2006

http://rapidshare.de/file..._32_PM.mp3.html
nowy kawałek z nowej płyty - nie jest zły, nawet spoko, ale dla mnie bardzo jedzie Green Dayem, szczególnie sposób bicia i chórki - szkoda by było, gdyby AFI oddaliło się od swojego orginalnego stylu...

cykcyk - Pią 14 Kwi, 2006

Piosenka jest dobra, fajna, wrecz zajebista... Ale na kolana nie powala. Jesli caly album bedzie na poziomie tej pisoenki to sie troche rozczaruje, spodziewam sie po nowej plycie naprawde duzego wypierdolu. Choc z drugiej strony niezwykle ciezko bedzie im stworzyc material, ktory by dorownal Sing The Sorrow (nie mowiac o przebiciu STS).
Chorki i wstep zerzniete z Holiday Green Daya :?

A tak w ogole mieli isc w strone cold popu a w tym utworze tego nie slychac. Bardzo ciekawy bylem jak im wyjdzie granie w takiej stylistyce...

dexter_m - Czw 27 Kwi, 2006

No zajebista kapelka, choć nie wydaje mi się że "Sing the Sorrow" jest ich najlepszym albumem. Więcej ognia mają ich trzy pierwsze albumy: "Answer That and Stay Fashionable" i "Very Proud of Ya"
oraz "Shut Your Mouth and Open Your Eyes".

Jules Winnfield - Wto 09 Maj, 2006

http://www.youtube.com/wa...h=miss%20murder - nowy klip(plus fioletowe oczy :lol: i "hitlerowskie" motywy ;) )... jakiś dziwny mi się wydaje... ale za to się do piosenki bardziej przekonałem
bnr - Wto 09 Maj, 2006

Z piosenki i teledysku podoba mi sie tylko koncowka.
Zdecydowanie wole Afi z Shut your mouth... albo z Black Sails.

cykcyk - Wto 09 Maj, 2006

O piosence juz pisalem. A teledysk... No coz, klipy nigdy nie bylo ich najmocniejsza strona.
obv - Wto 09 Maj, 2006

ich stare kawałki jakos bardziej mi podchodzą
Koniu - Sob 20 Maj, 2006

Nowy krążek AFI

http://www.1000es.com/ali...vance)-2006-AS/

bnr - Sob 20 Maj, 2006

Nie dziala ten link :evil:
dexter_m - Sob 20 Maj, 2006

No kupa z nim.....
Koniu - Nie 21 Maj, 2006

No nic, sam zdążyłem tylko 3 kawałki ściągnąć i pozniej znikło z serwera...
Anonymous - Nie 21 Maj, 2006

ja pierdole... nie wierze, ze na tym teledysku "motyw hitlera" zostal popelniony nieswiadomie :lol: :lol: :lol: generalnie mialem ostra polewe... mysle, ze jedna z inspiracji moglo byc emo zdjecie wodza, demaskujace jego prawdziwe ja.

btw. dla mnie afi niestety skonczylo sie na the art of drowning... to co wydali pozniej zle owszem nie bylo, ale to juz nie ten sam band /jesli ktos mysli ze mam tu na mysli jakies ideologie odnosnie komercjalizacji to niech sie pierdoli/.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group