PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Polityczny kompas.

TS - Pon 15 Paź, 2007

ehh... to też mój post...
Anonymous - Pon 15 Paź, 2007

twoi 'liberalowie' sa swiatopogladowo mocno konserwatywni, co kwalifikuje sie na gorna czesc wykresu, a ta jest dodatnia. tendencja przeciwna to cos odwrotnego, wiec piszesz bzdury. gdyby byli liberalni nie tylko gospodarczo /a +1 to wynik umiarkowany/, wtedy byliby na dole i na prawo - w tamtym miejscu natomiast nie ma zadnego odpowiednika i za cholere nie rozumiem po co go szukac.

...a ja dalej chce wiedziec co jest takiego smiesznego w posiadaniu przeze mnie internetu.

TS - Pon 15 Paź, 2007

Cytat:
twoi 'liberalowie' sa swiatopogladowo mocno konserwatywni, co kwalifikuje sie na gorna czesc wykresu, a ta jest dodatnia. tendencja przeciwna to cos odwrotnego, wiec piszesz bzdury. gdyby byli liberalni nie tylko gospodarczo /a +1 to wynik umiarkowany/, wtedy byliby na dole i na prawo - w tamtym miejscu natomiast nie ma zadnego odpowiednika i za cholere nie rozumiem po co go szukac.

...a ja dalej chce wiedziec co jest takiego smiesznego w posiadaniu przeze mnie internetu.



Kłótnia na temat polityki nigdy nie jest wygrana...


A co jest śmiesznego w posiadaniu przez ciebie internetu ? Zupełnie nic, po prostu nie zrozumiałeś chyba tego co napisałem
Cytat:

Anarcholem

i moja odpowiedz
Cytat:

I masz internet ?


na co ty dałeś emotke która wali głową w mur...

Śmieszy mnie to z tego względu, że jak się zażartuje w sposób dosadny anarchiście czy komuś tego pokroju on odbiera to jaka atak na jego ideologie... Szczerze mówiąc jebie mnie to czy masz internet czy lodówke albo pralke...

Tyle :wink:



Edit: no kurwa, przez przypadek zmieniłem tego posta, bo zamiastr quote kliknąłem zmien... ale wszystko wróciło do normy...

Anonymous - Pon 15 Paź, 2007

1. to nie klotnia, wytlumaczylem ci dlaczego sie mylisz wpieprzajac upr do prawej dolnej cwiartki.

2. popelniasz drugi blad mierzac mnie swoja miara. nie widze logicznego powiazania miedzy jednym a drugim, ktore mialoby byc podstawa sprzecznosci czy tez zabawnego zartu, dlatego chcialem rozwiniecia mysli. to, ze sie nie smieje z tego co mnie nie smieszy nie znaczy, ze jestem oburzony i czekam na kontre - z postow na forum i kilku emotek wszystkiego nie wyczytasz, co juz wielokrotnie pisalem przy roznych okazjach. ende.

TS - Wto 16 Paź, 2007

TS napisał/a:

Tyle :wink:



MS - Wto 16 Paź, 2007

ciocia gienia napisał/a:
Economic Left/Right: 1.00
Social Libertarian/Authoritarian: -4.15

nie wiem jak to interpretować :|
Na oko liberalna demokracja. Pamietam, ze kiedys "kompas" dawal mozliwosc porownania sie z partiami w USA i GB. O ile pamietam, to chyba najblizej tego bylo by lib-dem w GB.

jaś skoczowski napisał/a:
Economic Left/Right: 0.88
Social Libertarian/Authoritarian: -6.51
Podobnie, chociaz to juz traci anarchizmem ;-)

jaś skoczowski napisał/a:
jak zwykle jakiś patafian nie poczytał, kim byli np. anarchoindywidualiści i kim są, i pierdoli o klasycznym kolektywistycznym anarchizmie.
:-? Chyba nadinterpretujesz. Przeciez on pisze, ze zaliczanie anarchizmu na lewo jest zbytnim uproszczeniem. Faktycznie, nie opisal wszystkich nurtow anarchistycznych (trudno by bylo), a tylko dwa najpopularniejsze, ale nie pisze o "klasycznym kolektywistycznym anarchizmie" tylko o "klasycznym wolnosciowym kolektywizmie" (cokolwiek ten oksymoron ma oznaczac) w anarcho-syndykalizmie.
Anonymous - Wto 16 Paź, 2007

Economic Left/Right: 0.00
Social Libertarian/Authoritarian: -

Anonymous - Wto 16 Paź, 2007

Yo napisał/a:
Economic Left/Right: 0.00
Social Libertarian/Authoritarian: -

Coś czuje, że obyłeś się bez ankiety :)

ciocia gienia - Wto 16 Paź, 2007

dzięki MS

raczej chyba w tym kraju nie ma na scenie politycznej reprezentanta co głosiłby zbliżone poglądy

xkrzysiekx - Wto 16 Paź, 2007

TS napisał/a:
Śmieszy mnie to z tego względu, że jak się zażartuje w sposób dosadny anarchiście czy komuś tego pokroju on odbiera to jaka atak na jego ideologie...

co robi ojowiec na forum gdzie sa zawszone anarchole? wypierdalaj!

MS - Śro 17 Paź, 2007

ciocia gienia napisał/a:
raczej chyba w tym kraju nie ma na scenie politycznej reprezentanta co głosiłby zbliżone poglądy
W Polsce zwykle wszystkie partie wypadaja nad kreska, co w sumie nie dziwi. Pozostaje klasyczny wybor lewo-prawo, totez ja zawsze glosuje na najmocniejsza w danym momencie partie centrowa. Kiedys to byla Unia Demokratyczna (pozniejsza Unia Wolnosci), a obecnie PO. Zwykle tez na scenach troj-partyjnych centrum (patrz przyklad lib-dem w GB) lokuje sie "nizej" na skali niz lewo i prawo. Mam nadzieje, ze w Polsce kiedys tez tak bedzie.
AntyGor.e - Pon 16 Lut, 2009

Your political compass
Economic Left/Right: 0.12
Social Libertarian/Authoritarian: -3.38

to znaczy że jestem....? kimże ja kurwa jestem.

Stanzberg - Wto 17 Lut, 2009

Economic Left/Right: 1.38
Social Libertarian/Authoritarian: -2.15

Czyli, że jest dobrze.

Anonymous - Wto 17 Lut, 2009

Economic Left/Right: -6.00
Social Libertarian/Authoritarian: -0.41

Pazzo - Śro 18 Lut, 2009

Economic Left/Right: -1.00
Social Libertarian/Authoritarian: -2.82

dis - Śro 18 Lut, 2009

Economic Left/Right: -1.00
Social Libertarian/Authoritarian: -7.28


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group