PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Ktoś z Lubina i okolic?

wilkolacek - Wto 13 Mar, 2018
Temat postu: Ktoś z Lubina i okolic?
Hej. Głupie pytanie może, ale lubię spędzać czas z ludźmi, a ostatnio mi tego bardzo brakuje. Nie pomaga mi w tym bycie z małej wiochy pod Lubinem (Nie mylić z Lublinem ;-) ). Ze starymi znajomymi niestety za często się nie widuję, a na wiosce nie ma nikogo z kim można by było normalnie porozmawiać :sad: . Była bym wdzięczna za odzew czyjkolwiek.

Coś o mnie żeby nie było, ze nie wiadomo nawet kto pisze :mrgreen: . Przeciętna dziewczyna w wieku 23 lat, raczej miła, chyba że ktoś mi próbuje narzucić własne zdanie :razz: (nie mylić z prowadzeniem dyskusji i wymianą zdań). Kocham zwierzęta nawet te najpaskudniejsze :smile: . Żeby ktoś sobie nie pomyślał nie jest to próba znalezienia drugiej połówki :rotfl: . Po prostu szukam tak samo prostych miłych i zwariowanych osób z dziwnymi pomysłami jak ja ;-) !

damien - Czw 22 Mar, 2018

I dupa :) Tak to jest :) Bywają w Twoich okolicach jakieś fajne koncerty? Festiwale? Może któregoś razu zbiorę zapyziałych znajomych i wpadniemy :)

Pozdr i powodzenia

wilkolacek - Pią 30 Mar, 2018

Niestety na koncerty to muszę po minimum 80km jeździć, więc z takimi rzeczami słabo w mojej okolicy :rotfl:
spaf_antynazi - Sob 31 Mar, 2018

Do Wrocławia masz dobry dojazd, a w Legnicy też się koncerty trafiają
wilkolacek - Pon 02 Kwi, 2018

No niestety do Wrocławia nie mam dojazdu i mam do niego daleko ;-)
spaf_antynazi - Wto 03 Kwi, 2018

Ostatnio była impreza u Belusza :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group