PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Rammstein

Arbuz - Pon 29 Lis, 2004

to byla ukryta sugestia....krakowiaki i kto tam ma blisko jeszcze - kupowac bilety i zasuwac z nia na koncert....RAAAAUS :!: :wink: :wink: :mrgreen:
Girl for tonight - Pon 29 Lis, 2004

Hehe, już chyba trochę za późno :mrgreen:
Dżagoda - Pon 29 Lis, 2004

nie lubię. nawet bardzo. ale każdy lubi to, co lubi;)
RUDZIEL - Pon 29 Lis, 2004

w sumie do rammsteina nic nie mam.dwa lata temu zalapalam sie na ich koncert w niemczech :) bylo baaaardzo fajnie :D fajnie brzmial na zywo,tylko wiara jakas nie tego byla :? ....
Girl for tonight - Śro 01 Gru, 2004

Heh, odwołali dzisiejszy koncert 8) To pewnie dlatego, że nie mogłam jechać :lol:
Mihau - Czw 22 Wrz, 2005

Nie lubię niemieckiego,pewnie dlatego podchodzą mi ze 3 utwory..
Aneta - Wto 20 Gru, 2005

rammstein??
uwielbiaaaam 8)
3 pierwsze płyty - miodzio :mrgreen:
dawno dawno temu Schneider byl moim idealem :lol: ile ja mialam wtedy lat?? z 15??
ich nowa muza az tak mi nie podchodzi...ale slucham namietnie//stare przyzwyczjenie :lol: :D 8)
:mrgreen:

'asche zu asche' 8)

Angel Of Death - Wto 17 Sty, 2006

ja też lubię rammstein...
i do ich muzyi bardzo pasuję język niemiecki...
taki ostry...twardy i dużo tam 'sz'
a muzyka też niczego sobie, taka ciężka...ale ma też troszkę melodii...
ogólnie spoko ;D

majKel - Śro 18 Sty, 2006

hehheh./...wzoaj mialem arcyciekawe wizje odnosnie rammsteina :lol: :lol: :lol: cybergothicfuher... ,, wyobrazalem sobie rowniez fanow tejze muzyki...a nawet teledyski do niektorych kawalkow.....
!nie sluchajcie Ramsztajna ! :mrgreen:

Aneta - Śro 18 Sty, 2006

ja tam pare kawałkow lubię 8)
Aneta - Śro 18 Sty, 2006

j. niemiecki ma to do siebie ze zraża ludzi

ale wg mnie da sie posluchac 8)

majKel - Czw 19 Sty, 2006

hahaha... du hast rzadzi...albo jakis inne niepamitam..a tak wogol to nie mam pojecia jak ktos tego na powaznie moze sluchac...
Aneta - Pią 20 Sty, 2006

na powaznie ?? jasne - znam ze 2 osoby 8)
bnr - Czw 30 Mar, 2006

Wczoraj u brata poogladalem kilka teledyskow Rammsteina.
Kurwa, klipy zajebiste byly :shock:
Jak bede mial na plycie, to poszpanuje tytulami piosenek.

bnr - Czw 30 Mar, 2006

Ten wlasnie zapamietalem z nazwy rowniez. Piosenka sama w sobie tez dobra.
Kurwa, nie spodziewalem sie, ze bede kiedys wychwalal Rammstein :x

Terrorystka - Czw 30 Mar, 2006

nie nie nie.
bardzo nie lubie tego zespołu.

Maciek - Czw 30 Mar, 2006

dobry teledysk jest do links 234, wiecej nieznaju
DDD666 - Czw 30 Mar, 2006

spoko byla pierwsza plyta - potem juz nie bardzo.

ale co jak co koncert na Odjazdach - jedno z lepszych przedstawien jakie dane bylo mi widziec

teraz nie trawie w ogole - to samo od wielu lat. niby potencjal mieli na poczatku i zamiast nagrywac co raz lepsze plyty to odcinali kupony.

Moskwa - Nie 02 Kwi, 2006

Punk`78 napisał/a:
"Du riechts so gut"(bodajże) rzązi. To ten z wilkołakami.


W zupełności się zgadzam. To chyba ich najlepszy kawałek. Teledysk zainspirowany "Braterstwem wilków".
Co do płyt, to "Mutter" była wg mnie sygnałem zapowiadającym koniec tego, co kochałam w rammsteinie, ale "reise, reise" przekonała mnie, że jednak nie. Uważam, że to jedna z najlepszych płyt tej kapeli. Zwłaszcza tytułowy kawałek i "Moskau' z tatoo. No i oczywiście "Stein un stein", który dorównuje klimatem "du riechts so gut". Za to najnowsza płyta jest obrzydliwa!!! kilka razy jej przesłuchałam i więcej nie chcę.

bnr - Nie 02 Kwi, 2006

Swietny jest tez teledysk do utworu Keine Lust.
Moskwa - Nie 02 Kwi, 2006

to ten z grubasami?
bnr - Nie 02 Kwi, 2006

Tak, jest kapitalny i pasuje do piosenki - totalna stagnacja i brak checi na cokolwiek.
Dalej Ich Will - gangsterski napad na bank i wysadzenie sie w powietrze. Du Hast - znowu jakies klimaty na wzor gangsterow. Mann Gegen Mann - to jest normalnie paranoja, obrzydliwy i perwersyjny teledysk, ale taki wlasnie mial byc, sama piosenka zreszta fajna. Mein Teil - wlasciwie juz tak nie wciaga, ale za to zakonczenie jest zajebiste, scena w ktorej babka wyprowadza zwierzeta rozpierdala.
Podobal mi sie takze klip do Ohne Dich - piosenka o milosci ukazana jako przyjazn, nie ma tam ani jednej kobiety :shock: . Amerika - smiechawski, ale rowniez ma w sobie mimo wszytsko troche tresci.
Wymienic wypadaloby takze Rosenrot i Sonne - schizy.

Podsumowujac, goscie maja duzo dobrych pomyslow i duzo srodkow na ich zrealizowanie, a wiec wychodzi fajnie. Muzycznie nie jest to, za czym bym szalal, tekstow nie rozumiem wszytskich, choc tem ktore czailem, sa dobre. Mysle, ze z wokalisty bylby dobry aktor :wink:

Moskwa - Nie 02 Kwi, 2006

Sonne to pierwszy teledysk rammsteina jaki widziałam. jest rewelacyjny. Kiedyś oglądałam go kilka razy dziennie. A Ohne Dich... no cóż. Raczej przesycony nostalgią i nie mam w sobie nic z klimatu kapeli. Sam kawałek taki mega smętny, acz ładny. Co do Americy, to bardzo wymowne. Tylko zbyt wiele osób podnieca się na widok coca coli, nie znając przesłania kapeli. No cóż, to taki minus związany nie bezpośrednio z teledyskiem.
bnr - Nie 02 Kwi, 2006

A Mein Teil i Mann gegen Mann widzialas?
Moskwa - Nie 02 Kwi, 2006

Z rosenrota nic nie widziałam, a Main teil to chyba jedyny teledysk z raise raise, którego też nie miałam okazji zobaczyć. A właśnie, jak tobie się podoba ta nowa płyta, bo ja swoje zdanie wyraziłam..?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group