PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Oi!Oi!Oi!

Mongoł - Pon 28 Lip, 2014
Temat postu: Oi!Oi!Oi!
Heja. Jestem Mongoł - rąbnięty, wyskokowy, apolityczny i nieco pacyfistyczny Pancur. Nie rozumiem na co to wszystko komu - wojny,kasa, władza, komercja, status czy nawet piperzona technologia której sam stałem się niewolnikiem... jednak żyję w rytm Panka i staram się olevać to wszystko, mimo iż gdy weźmie mnie rozkmina to klękajcie narody :wall: - . Jak na razie żyję chwilą, uczę się na mechanika samochodów i mam zamiar wyjechać w świat ciągnikiem siodłowym znanym jako Tir z kimś u boku (Najlepiej swoją małą punkową Królową - której znaleźć nie potrafię ;) ) - może ktoś powie - ucieczka od wszystkiego albo że, ciężka praca i daleko od domu - jednak - ucieczka ucieczką, ale nazwę to małą wolnością której pragnę... a dom - będzie przy tej jednej jedynej u boku. Nie mam nic do nikogo i nie wierzę w żadną politykę czy religię - wierzę w ludzi, przyjaźń i miłość... choć i czasem poszukuję tego jedynego prawdziwego zwanego - Kami, Gott, бог, Dio, Deus czy bardziej po Polsku Bóg. Nie lubię bić ludzi co i tak się zdarza, nienawidzę uprzedzeń choć jeżeli ktoś pały nie przegnie nic do niego nie mam choć co do lania - kocham mosh i to wystarcza... I jeszcze co do broni palnej - ostatnio zdobyłem... dość niezdrową fascynację właśnie nią i mam ochotę sobie postrzelać - nie wiem co o tym myśleć, jednak źle się z tym czuję. Co do zainteresowań - jest ich sporo, jednak przede wszystkim - Muza, motoryzacja, podróże, sztuka szeroko pojęta, filozofia, psychologia, parkour, informatyka i komputery. Co do ukochanych Pakowych zespołów - Defekt Muzgó, Para Wino i nieco z innej strony Farben Lehre

Więc wita was wszystkich - uliczny pojebaniec zwany Mongłoem

ZŁY PUNKS - Pon 28 Lip, 2014

no to super ze wpadłeś tu!!!!!!!!
Mongoł - Czw 31 Lip, 2014

Dzięki za powitanko
Rotten82 - Wto 12 Sie, 2014

Mongoł napisał/a:
Co do ukochanych Pakowych zespołów - Defekt Muzgó, Para Wino i nieco z innej strony Farben Lehre


przynajmniej wie, ze FL to nie pankrok

Akwarelka - Nie 06 Maj, 2018

To ja się też przywitam.
Niszcz faszyzm! Jestem se akwareleczką. Punkiem się interesuje od dzieciństwa (real, nie żartuję), kiedyś przez przypadek wpadłam na forum, zostałam i ostatecznie przeczytałam większość tematów i konto założyłam. No to tylo. :cool:

szymon - Pon 06 Sie, 2018

cześć witaj tutaj teraz praktycznie pusto:)tylko dział koncerty jeszcze jakoś żyje:)
spaf_antynazi - Wto 07 Sie, 2018

magia facebooka
szymon - Czw 09 Sie, 2018

a ja jestem starej daty i lubię zaglądać na fora-niestety większość kapel punkowych swoje polikwidowała a te,które zostały świecą pustkami.

Dobrze słyszałem że nie grasz już w łysych pałach?
Apropo fb punkowa policja wzięła się za wymienioną przeze mnie kapele doszukując się niewiadomo czego-pozdro.

spaf_antynazi - Czw 09 Sie, 2018

Ano już nie gram. Mam w planach juz inną kapelę. Będzie to punk77 :)
szymon - Czw 09 Sie, 2018

Lux trzymam kciuki bo uwielbiam takie granie.
spaf_antynazi - Czw 09 Sie, 2018

Ja też nie lubię zamulania :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group