PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - MUST BE THE MUSIC

BiteItYouScum - Sob 31 Maj, 2014

Faktycznie jest się czym chwalić. Masz jeszcze jakieś inne wielkie osiągnięcia?

Moja matka spotykała się z dwoma facetami, którzy siedzieli w więzienu. Obaj nie żyją. Jeden został zakatowany na melinie przez swoich towarzyszy od gwinta, a drugi zasztyletował innego cwaniaka i powiesił się w celi. Selekcja naturalna...

ZŁY PUNKS - Sob 31 Maj, 2014

Czy mam inne osiagniecia pewnie mam a to w sporcie ,złodziejce,napierdalaniu innych kiboli z ich druzyn acha i złamałem nos 1 skinheadowi kiedys :bananik:
BiteItYouScum - Sob 31 Maj, 2014

Ale z ciebie rzeźnik. Nie mogę się doczekać kiedy mnie "namierzysz". :limo:
ZŁY PUNKS - Sob 31 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Ale z ciebie rzeźnik. Nie mogę się doczekać kiedy mnie "namierzysz". :limo:
właśnie dzwonie i namierzam cię w Stargardzie twoim małe to miasto wiec nietrudno będzie takiego wiochmena ustrzelić :bejzbol: :bejzbol:
BiteItYouScum - Sob 31 Maj, 2014

Stargard to 60-tysięczne miasto, więc życzę miłego szukania. Weź prowiant na drogę i gacie na zmianę, złamasie. :strach:

Możesz jeszcze poszukać w Szczecinie, bo tam spędzam jakieś 10 godzin 5 dni w tygodniu.

Powodzenia.

Stanzberg - Wto 03 Cze, 2014

Wy tak na poważnie? :lol:
BiteItYouScum - Wto 03 Cze, 2014

Stanzberg napisał/a:
Wy tak na poważnie? :lol:


Nieee, kolega tylko chce do mnie przyjechać pozwiedzać katedrę, pomnik smoleński, radziecką kolumnę zwycięstwa, pomnik papy JP2, mury obronne, krzyż pokutny i napić się piwa Stargardzkiego za 10zł w Pubie "Pod Galerią" na Starówce.. :mrgreen:

ZŁY PUNKS - Wto 03 Cze, 2014

Byłem nawet miłe miasto zwłaszcza brama młynska i park popiela jest gites piwko można było wypic z chuliganerka ale to rok temu się działo :bananik:
BiteItYouScum - Wto 03 Cze, 2014

Z jaką chuliganerką? Chyba z pisowską moherką. :old:
KonPunk - Śro 16 Lip, 2014

Zacna napinka. Normalnie jakby Jogi jeszcze tu pisywał. Kolego BiteItYouScum masz jakąś obsesję na punkcie Pis-u?
BiteItYouScum - Pią 18 Lip, 2014

Widzę po twoim awatarze, że ty masz jakąś obsesję na punkcie konserwatyzmu, więc może i na punkcie PiSu również.

Konserwatywny punk - oksymoron. Co teraz? Wypukła dziura, ciepły śnieg, czy może okrągły kwadrat?

Rotten82 - Sob 19 Lip, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Konserwatywny punk - oksymoron


nauczaj :lol:

Aneta - Wto 19 Sie, 2014

:cojest: jak za starych dobrych czasów :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group