PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Trampki ?

Jenruzz - Wto 21 Maj, 2013
Temat postu: Trampki ?
Siemanko. Jestem tu nowy, ale nie będę pierdolił, po prostu się z wami przywitam.
Okey, przechodząc do mojego pytania, co sądzicie o trampkach dla punka ? Wiem, wiem glany, sprawa zajebista, najlepsza, ale czy trampki też się sprawdzą, czy raczej to głupi pomysł :D ?

spaf_antynazi - Wto 21 Maj, 2013

Ja nie lubię trampek, bo czuć w nich każda nierówność podłoża, niemalże jakby się chodziło boso
envere - Wto 21 Maj, 2013

Pewnie, ze glany i trmpki to jak niebo a ziemia, ale jednak w cieplejsze dni daja rade. Dosyc wygodne i na krotsza droge noga sie nawet nie meczy. A i ozdobic ladnie mozna, wedle uznania.
Tylko prosze Cie, nie konwersy...

Jenruzz - Wto 21 Maj, 2013

Jeszcze do końca mnie nie poje..., żeby kupować konwersy :crazy: .
Szapi - Wto 21 Maj, 2013

Wy to już nie macie o czym rozmawiać, tylko o butach? Lubisz trampki to noś trampki, jakby ci sto osób napisało, że chujowy pomysł, to byś ich nie nosił właśnie z tego powodu? Ankieta na najbardziej pankrokowe buty... olaboga :roll:
BadMotherfucker - Wto 21 Maj, 2013

Sandaly forever :!:
wajch - Czw 23 Maj, 2013

Jenruzz napisał/a:
Jeszcze do końca mnie nie poje..., żeby kupować konwersy :crazy: .

Bo? Kurwa, glany mam za 270zł i mogę się nazywać pankiem, a jak mam konwersy to już nie? Znaczy akurat nie mam ich, bo mnie nie stać, ale jak mi się co chwile dziurawią te chińskie to chuj mnie strzela.

Szpinak - Czw 23 Maj, 2013

@up
Dasz kupe pieniędzy za trampki które rozwalą Ci się tak samo szybko jak te z targu, no może potrzymają parę tygodni dłużej. Ja tu widzę powód dlaczego nie warto kupować konwersów :old:

wajch - Pią 24 Maj, 2013

A o ich wytrzymałości to nie wiedziałem, myślałem, że są spoko i trzymają się kupy ponad rok.
BiskupCzasu - Sob 25 Maj, 2013

a ja wolę Moją Mamę B-) co prawda chodzi w gumiakach ale pankiem nie jezd!
redhair - Wto 25 Cze, 2013

Czlowieku, nos co lubisz. Moze powinienes sb zadac pytanie: Chce byc pozerem czy punkiem ?
sylvicious - Wto 25 Cze, 2013

Conversy są ok. Swoje mam już 5 czy 6 lat i jeszcze ze 2-3 myślę, że pochodzę. Może te nowsze gorszej jakości są?
Rotten82 - Śro 26 Cze, 2013

Ja latalem w conversach chyba z 6 lat, pozniej nastepne zajechalem deskorolka w niecaly rok(chyba juz nie robia takich jak kiedys), w danej chwili mam trampki lee coopera i tez sa spoko. Nigdy nie czulem sie z tego powodu mniej punkowy, a wrecz przeciwnie, bo niszczylem tym swiatopoglad pozerpunkow.
redhair - Śro 26 Cze, 2013

Zaden pomysl nie jest glupi,wazne ze jest. Poza tym punk ma w d.upie jak wyglada :bananik: Nie wiedziam o tym ze mozna byc mniej punkowym lub bardziej :razz:
Jako - Śro 26 Cze, 2013

Mi się moje rozjebały na koncercie Eneja w Pogo :D
chemicznyjezus - Pon 02 Wrz, 2013

ja tam prześmigałem całe lato w glanach i nie narzekałem ale czasem były dni że zakładałem trampki. trampki nie są złe ale do najwygodniejszych nie należą. wolę glany.
Imodium93 - Pon 02 Wrz, 2013

Mi się tez moje rozwaliły na koncercie, soł ... no na koncerty nie polecam, ale tak o to można czemu nie ^^
chemicznyjezus - Pon 02 Wrz, 2013

moje mam od kwietnia. zaliczyły dwa koncerty i trzymają się całkiem nieźle. przyznam że nie spodziewałem się tego po trampkach za 60 zł C: .
Imodium93 - Pon 02 Wrz, 2013

Heh to nieźle ^^ ale coś w ty jest ze im coś tańsze tym dłużej trzyma. Ale pamiętam czasy gdzie trampki były i za 15 zeta. i wytrzymały każdy wf i każdą zabawę na podwórku.
chemicznyjezus - Pon 02 Wrz, 2013

ah, pamiętam. rodzice kupowali tramposzki i się śmigało. dobre lata były :D .
NorbertJestem - Śro 04 Wrz, 2013

Co to za pytanie chłopie (Chyba, żeś laska :D ). Niby punk a się o takie głupie rzeczy pyta. Noś co ci się podoba i co lubisz a nie to co ci punki powiedzą byś nosił. Jeśli jakiś "punk" powie ci "EJ NIE NOŚ TRAMPKÓW ZIOM BO TO NIE PUNKOWE JEST" to weź mu wypierdol liscia na odmułkę ode mnie :D

Puenta: Wrzuć se nawet gumaki na nogi jak lubisz. Na tym to wszystko polega żeby robić co się chce i sztywny pal wykładać na opinie innych, bracie

chemicznyjezus - Czw 05 Wrz, 2013

bardzo dobrze powiedziane. za tą wypowiedź postawię Ci kiedyś piwo C: .
NorbertJestem - Czw 05 Wrz, 2013

Trzymam za słowo!!
Rotten82 - Czw 05 Wrz, 2013

NorbertJestem napisał/a:
Puenta: Wrzuć se nawet gumaki na nogi jak lubisz. Na tym to wszystko polega żeby robić co się chce i sztywny pal wykładać na opinie innych, bracie


niejednego 'punka' widzialem, ktory wygladal jak debil, bo trzymal sie twojej dewizy.

NorbertJestem - Czw 05 Wrz, 2013

Rotten82 napisał/a:
NorbertJestem napisał/a:
Puenta: Wrzuć se nawet gumaki na nogi jak lubisz. Na tym to wszystko polega żeby robić co się chce i sztywny pal wykładać na opinie innych, bracie


niejednego 'punka' widzialem, ktory wygladal jak debil, bo trzymal sie twojej dewizy.


To było metaforyczne. Jak chodze sobie w koszuli, jeansach i jakichś adidasach to nie jestem punkiem? Kto, gdzie i kiedy powiedział, że punk musi zapierdalać w irokezie, ramonce i glanach?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group