PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Osobowość, a preferencje polityczne

emllena - Nie 12 Maj, 2013
Temat postu: Osobowość, a preferencje polityczne
Cześć!

Zapraszam Was serdecznie do wypełnienia ankiety, badającej związki pomiędzy podstawowymi wymiarami osobowości, a orientacją polityczną. Temat jest niezmiernie ciekawy, niesie ze sobą ogromne implikacje i nie był jeszcze dostatecznie przeanalizowany na polskim gruncie.

Ankieta składa się z kilku stron, ale jej rozwiązanie nie powinno Wam zająć więcej niż 10 minut. Znajdziecie tam pytania w uproszczony sposób diagnozujące dwa wymiary poglądów politycznych (społeczny i ekonomiczny) – zaczerpnięte po części z internetowych testów politycznych – oraz kwestionariusze, mające zobrazować Wasz profil osobowości. Ankieta jest anonimowa, a indywidualne wyniki nie będą analizowane ani oceniane.

Zainteresowanych rezultatami pracy, proszę o kontakt e-mailowy na początku lipca bieżącego roku: marlena_wos@yahoo.com

Dziękuję i zapraszam:
https://docs.google.com/forms/d/135rA3wE48P2RGXK7POLI45WxQGwRk3VKb1-eUyMSgCY/edit#

wajch - Nie 12 Maj, 2013

po ile za jedną ankietę, mogę uzupełnić i 50
Mecenas - Pon 13 Maj, 2013

nie chcę mi się wypełniać, ale z chęcia bym się zapoznał z wnioskami
BiskupCzasu - Pon 13 Maj, 2013

a ja tam chętnie wypełnię i zaraz wrzucam na fan page PT! :twisted: POZDRO!
emllena - Pon 13 Maj, 2013

Dziękuję i pozdrawiam! :)

Wyniki postaram się zamieścić, ale tych bardzo zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: marlena_wos@yahoo.com.

BiskupCzasu - Pon 13 Maj, 2013

:gaz: Nie ma za co lubimy pomagać JEsteśmy z Dzikiego Zachodu
Hell - Pon 13 Maj, 2013

Wypełnione! :) Teraz czekać na wnioski... :punk:
michał ze wsi 2 - Pon 02 Lut, 2015

Makova Whiskey napisał/a:
może wymagać zajrzenia na forum, ale tam od razu odpisują więc no problem

A co tam u pana Biedronia?Masz jakąś nową wypowiedź odnośnie nietolerancji i nienawiści Polaków wobec homoseksualistów?Teraz zażąda "dowodu" miłości?...
Ps.Jaruzel dziś do roboty nie przyjdzie,ma tam swoje sprawy.Kiedyś robił w piekarni,która najlepszy chleb w mieście piekła.Później przyszedł zachód,a z nim trawa i prochy i załatwiło to gościa.Uaktywniła się schizofrenia,widać było że chłop cierpi ale nie bardzo wiadomo było jak mu pomóc.Bezradność wobec jego dziwnego zachowania,pchała nas do różnych idiotycznych kroków.Kiedyś wzięliśmy długie kije umaczane w gównie na końcu i straszyliśmy że dotkniemy.Nieraz wspominam sobie jaki to człowiek był głupi...
Na marginesie zapytam,czym w domu grzejesz?Ja mam jakiś tani wkład francuski,instruktorowi jakiś krewniak przysłał kurierek z Wałbrzycha,a Wiechu sam sobie z gliny i cegieł pod ścianą ulepił i w tym pali.

Nasralimiwkaszę - Śro 11 Lut, 2015

Dziewczę magistra robi, a tu takie podśmiechujki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group