PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - PROSZĘ O USUNIĘCIE mnie z forum!

BiskupCzasu - Sob 09 Mar, 2013
Temat postu: PROSZĘ O USUNIĘCIE mnie z forum!
Tak się składa że po kolejnym (2 dopiero) zablokowanym poście na wydaje mi się całkiem zwyczajny temat nie dotyczący najebania się w bąka ani miłości do 14/88. Przestudiowałem wraz z moim znajomkiem regulamin forum i nie widzę punktu w którym bym ten regulamin złamał.

Nie chcę się za bardzo szarogęsić, ani wszczynać prowokacyjnego NEWSA za którego mógłbym być wywalony. Więc proszę o jak najszybszą interwencję SIŁY WYŻSZEJ (czytaj admina).

z wyrazami szacunku
BiskupCzasu

Stanzberg - Sob 09 Mar, 2013

Za złamanie regulaminu są ostrzeżenia i bany, ponieważ nie złamałeś go ostatnio: uchodzisz z życiem.
Natomiast bezsensowne tematy będą zamykane, bo po co komu one....? :smile:

BiskupCzasu - Sob 09 Mar, 2013

a może dla mnie są ważne? :cool: do kogo mam napisać na priva? będę wdzięczny bo dzisiaj mam jeszcze sporo roboty z Osfojonym P@nkiem... :old:
ZŁY PUNKS - Sob 09 Mar, 2013

BiskupCzasu napisał/a:
a może dla mnie są ważne? :cool: do kogo mam napisać na priva? będę wdzięczny bo dzisiaj mam jeszcze sporo roboty z Osfojonym P@nkiem... :old:
dla ciebie są ważne dla nas to bzdury i pierdoły nie warte czytania :old:
BiskupCzasu - Sob 09 Mar, 2013

znasz mnie lepiej niż moja MAMA! a może mama to ty? :limo:
Szapi - Sob 09 Mar, 2013

A po co ktoś ma sie fatygować żeby cie usunąć, nie możesz po prostu przestać tu wchodzić?
ZŁY PUNKS - Sob 09 Mar, 2013

BiskupCzasu napisał/a:
znasz mnie lepiej niż moja MAMA! a może mama to ty? :limo:
jako ojciec parę pasów na goła dupę bym ci wlał żebyś zatrybił :punk:
BiskupCzasu - Sob 09 Mar, 2013

moja droga Szapi... nie jestem tak silny psychicznie, a po za tym jako "iternetowy wojownik" czuję nieokiełznany pociąg do komunikacji międzyludzkiej...

a tak bardziej na serio. to były takie przypadki że kogoś stąd wogóle usuwano? mniemam że w większości wypadków kończyło się na ostrzeżeniach

a tego paska i pupy nie skomentuję :punk:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group