PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Północ czy Południe ?

Kinderpunk - Śro 21 Lis, 2012
Temat postu: Północ czy Południe ?
W wojnie secesyjnej .
Gdybyście wzięli udział w tej oto wojnie , to po której stronie byście się opowiedzieli :twisted: ?

Gain Kain - Śro 21 Lis, 2012

spierdoliłbym do Meksyku :faja:
suchy693 - Śro 21 Lis, 2012

ja spierdoliłbym na wschód co niebawem uczynię :razz:
Mecenas - Śro 21 Lis, 2012


OliwerSkwar - Pon 25 Lis, 2013

A która strona była za murzynami ???


Pamiętam był kiedyś taki dobry serial Północ Południe z Patrick Swayze i fajną muzę na wejściu miał ten serial :)

ZŁY PUNKS - Pon 25 Lis, 2013

OliwerSkwar napisał/a:
A która strona była za murzynami ???


zgadnij
michał ze wsi 2 - Pon 25 Lis, 2013

Północ-południe to nie film o murzynach.To filmowa adaptacja powieści Johna Jakesa opowiada historię przyjaźni dwóch absolwentów Akademii Wojskowej West Point: pochodzącego z rodziny plantatorów bawełny z Południowej Karoliny Orry'ego Maina i George'a Hazarda, syna przemysłowca z Pensylwanii, których wojna secesyjna postawiła po dwóch przeciwnych stronach barykady.[/code]
Marek Pszczot - Sob 30 Lis, 2013

Wszak serial ten opowiada o wojnie secesyjnej, która w dużej mierze wywołana była sprawą różnego poglądu na kwestię niewolnictwa czarnych w USA. Sporo dobrych aktorów zaczeło w tym serialku swoją karierę :)
michał ze wsi 2 - Nie 01 Gru, 2013

Marek Pszczot napisał/a:
Wszak serial ten opowiada o wojnie secesyjnej, która w dużej mierze wywołana była sprawą różnego poglądu na kwestię niewolnictwa czarnych w USA. Sporo dobrych aktorów zaczeło w tym serialku swoją karierę :)

Też chciałem kiedyś grać,niestety "gumowe ucho",poza tym szkołę omijałem szerokim łukiem i tak to wychodzi.Teraz zajmuję się zbijaniem bąków,czasami myślę że przydałby się jakiś Murzyn na praktykę.Tyle,że bieda piszczy,a kto by tam robił dziś za talerz zupy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group