PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Nowy super świetny podatek.

wajch - Śro 24 Paź, 2012
Temat postu: Nowy super świetny podatek.
Cytat:
PO chce wprowadzić nowy podatek, tym razem "od deszczu". Byłby on pobierany od wód opadowych spływających do kanalizacji m.in. z dachów budynków. Wszystko po to, aby ratować gminne budżety.

Dzisiaj przeczytałem coś takiego na którejś ze stron internetowych. Na tyle nie wierzyłem w to, że musiałem wygooglować więcej stron z tym rodzajem informacji.
No kurwa ja tego nie rozumiem. Będzie trzeba budować wklęsłe dachy! Są jeszcze jakieś absurdalne podatki?

suchy693 - Śro 24 Paź, 2012

żadna nowość juz pare gmin w Polszy to wprowadziło :wall:
Uranusa - Pią 22 Lut, 2013

O LOL to jest wręcz takie głupie że aż śmieszne :rotfl: :wall:

ludzie srajcie na to, nie płaćcie tych podatków, na prawdę. System stara się zrobić wam wodę z mózgu

wajch - Sob 23 Lut, 2013

Uranusa napisał/a:
O LOL to jest wręcz takie głupie że aż śmieszne :rotfl: :wall:

ludzie srajcie na to, nie płaćcie tych podatków, na prawdę. System stara się zrobić wam wodę z mózgu


jee, walka z systemem nie płacąc podatków,a potem dług rośnie i zabiorą dom, smutek. Nie posłuszeństwo obywatelskie to mógł przeprowadzać Mahatma Gandhi bo Ciebie to zamkną najwyżej :zongler:

Szapi - Sob 23 Lut, 2013

Nie płaćcie żadnych podatków najlepiej! Żadnych składek! Niczego! A potem nie miejcie lekarza, domu, niczego! Po co wam cokolwiek, skoro będziecie wreszcie wolni i szczęśliwi! (chyba w niebie, czy gdzieś tam...) :roll:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group