PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - BAŁAGAN - NIE DLA ACTA PRECZ Z KOMUNĄ!!!

Kryszak7 - Pon 16 Kwi, 2012
Temat postu: BAŁAGAN - NIE DLA ACTA PRECZ Z KOMUNĄ!!!
Wszelkie komentarze mile widziane : )

http://punkers666.wrzuta...._-_nie_dla_acta
Punx Not DEAD !!!!

yamahac30m - Pon 16 Kwi, 2012

Akurat mi przypadł zaszczyt wypowiedzenia się jako pierwszy. Utwór całkiem fajny, ale mam wrażenie że wokalista w niektórych momentach nie wyciągał wokalnie:)
Kryszak7 - Pon 16 Kwi, 2012

jak widać jesteśmy początkującym zespołem : ) a wokalisty (czyli ja ) : ) nie potrafi śpiewać ale strasznie pragnie się nauczyć : ) więc prędzej czy później się to stanie : ) a co myślisz o tekście ? : )
yamahac30m - Wto 17 Kwi, 2012

Tekst jest ok.
Kryszak7 - Śro 18 Kwi, 2012

czemu to forum jest martwe? liczyłem na dużo opinii komentarzy itp
electropunk - Pią 20 Kwi, 2012

to forum jest martwe i to prawda! Ale jest też odniesieniem kondycji i świeżości punk rocka w Polsce. No i z tym jest wlaśnie tak jak jest.... dobrze że w ogole cokolwiek jest

Ja to się nie wypowiadam w niektórych tematach - nie chce ludziom robić przykrości! lub też sprawiać wrażenie nalogowego narzekacza ... upss :oops:

yamahac30m - Pią 20 Kwi, 2012

To forum to jeszcze żyje, znam fora, gdzie przez tygodnie nikt nic nie pisze.
Kryszak7 - Nie 22 Kwi, 2012

trzeba coś zrobić !!! ludzie nagrywajcie płyty , buntujcie się wypowiadajcie swoje zdanie ,!!!!!
BadMotherfucker - Pon 23 Kwi, 2012

Młodzi gniewni :lol:
k_u_dlaty - Pon 23 Kwi, 2012

BadMotherfucker napisał/a:
Młodzi gniewni :lol:
hardcorowi internauci :lol: :glupek:
Stanzberg - Pon 23 Kwi, 2012

electropunk napisał/a:
forum jest martwe i to prawda! Ale jest też odniesieniem kondycji i świeżości punk rocka w Polsce.
Powiedziałbym wręcz odwrotnie. :) Forum jest martwe w odróżnieniu punk rocka w Polsce! ;-)

W temacie: padaka i tyle, po co mam to pisać.

Kryszak7 - Pon 23 Kwi, 2012

ja uważam że Punk Rock jest na wymarciu ,
ale wszystko da sie naprawić , tylko trzeba chcieć ,

na początku czerwca w Opocznie woj. Łódzkie z chłopakami organizujemy koncert jakiś młodych okolicznych kapel , może ktoś z forumowiczów był kiedyś na koncercie Dezertera u Poły ? . chcemy aby to miejsce znowu wróciło do życia : )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group