PUNK FORUM
Forum Punkowe

Albumy zagraniczne - Skrewdriver - All Skrewed Up

Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012
Temat postu: Skrewdriver - All Skrewed Up
Płyty chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, po prostu klasyka. Moim zdaniem najlepszy album Skrewdrivera, a zarazem jedna z najlepszych płyt w historii Punk Rocka.
suchy693 - Czw 23 Lut, 2012

Powiem tak huj z tą kapela nigdy mi sie nie podobała i w ogóle są naziolami teraz :strach: :zygi:
Rotten82 - Czw 23 Lut, 2012

Oi! Kuba napisał/a:
a zarazem jedna z najlepszych płyt w historii Punk Rocka

może i najlepsza płyta skrewdrivera, ale pomimo to jest kurewsko słaba

SantaClaus - Czw 23 Lut, 2012

suchy693 napisał/a:
Powiem tak huj z tą kapela nigdy mi sie nie podobała i w ogóle są naziolami teraz :strach: :zygi:



Ta płyta akurat jest OK, reszty nawet nie słyszałem :P

Oi! Kuba - Czw 23 Lut, 2012

SantaClaus napisał/a:
Ta płyta akurat jest OK, reszty nawet nie słyszałem :P

Pierwsze 3 płyty są wporzo, reszta do dupy :razz:

Rotten82 - Czw 23 Lut, 2012

SantaClaus napisał/a:
suchy693 napisał/a:
Powiem tak huj z tą kapela nigdy mi sie nie podobała i w ogóle są naziolami teraz :strach: :zygi:



Ta płyta akurat jest OK, reszty nawet nie słyszałem :P

jak na tą słabą kapele to ten album jest ok, mimo wszystko nazwanie go "jedna z najlepszych płyt w historii Punk Rocka" to w chuj grube nadużycie

Gain Kain - Pią 24 Lut, 2012



to są jakby nie było najlepsze nagrania Skrewdriver'a choć debiut też w pytę!
później już ideologia wzieła górę nad muzyką, która zwyczajnie stała się tłem
dla tekstów

Cytat:
Powiem tak huj z tą kapela nigdy mi sie nie podobała i w ogóle są naziolami teraz


Janek był do 1993 r. , słabo się czuł za kierownicą :twisted:

Stanzberg - Pią 24 Lut, 2012

:lol: :lol: :lol: :lol:


Chuj w dupę tym hitlerowcom, świat byłby piękniejszy bez nich.

Muzycznie nic szczególnego, kiedyś nawet podobała mi się jedynka Skrewa, ale dziś mi to brzmi jak III liga tamtych czasów.

suchy693 - Pią 24 Lut, 2012

Stanzberg napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol:


Chuj w dupę tym hitlerowcom, świat byłby piękniejszy bez nich.

Muzycznie nic szczególnego, kiedyś nawet podobała mi się jedynka Skrewa, ale dziś mi to brzmi jak III liga tamtych czasów.
Zgadzam się z przedmówcą w 100% Hójjjj im w rzyć :old:
Zwierz@k - Nie 26 Lut, 2012

słabizna, rzecz jasna, ale jako że forum zacząłem czytać od góry to na dziale "punk" byłewm już pewien że kubuś zajebie temat o jakiejś bladzi w dziale z kapelami :lol:
Szymon69 - Pon 27 Lut, 2012

Największy żal do Janka maja pewnie wafle z pierwszego składu Skrewdriwera, bo zamiast trzepać kasę na reunionie i raz do roku elegancko się bawić na Holidays in the Sun, czy jak się tam teraz nazywa ten zjazd geriatryków pankowych, muszą się obejść smakiem. Sporo ludzi uważa "All skrewed up" za perłę wczesnego pankroka, ale ja zupełnie nie rozumiem dlaczego.Przeciętniactwo.
Foxy 68 - Pon 27 Lut, 2012

Gain Kain napisał/a:
to są jakby nie było najlepsze nagrania Skrewdriver'a choć debiut też w pytę!
później już ideologia wzieła górę nad muzyką, która zwyczajnie stała się tłem
dla tekstów


Niby tak,ale wersje demo tych kawałków są wiele wiele lepsze i mają zupelnie inne teksty. To samo Hail the New Dawn na demowkach jest power,na LP są smuty i co ciekawe dużo gorsza realizatorka na LP.

Marchin - Czw 01 Mar, 2012

Ja również jestem z tych przychylnych jedynce Skrewdrivera. :twisted: Grali oryginalnie i niepodrabialnie, ta płyta zdecydowanie ma mój szacun.
BiskupCzasu - Czw 14 Lut, 2013

:old:

pierwszy Skrewdriver to dla mnie (uwaga osobisty pogląd) jedna z płyt Św. Graali Punk Rocka.

wkurwiony na maxa SEX PISTOLS i 100% teksty bez pierdolenia :punk:

ps: może to byĆ związane również z osobistymi przeżyciami --> pierwszy raz - SKREWDRIVER

wypadanko z Punciaka przed krakowskim koncertem THE ADICTS --> SKREWDRIVER

pierwsza spalona guma --> ANTI-NOWHERE LEAGUE

ps: po raz pierwszy w swoim szowinistycznym życiu zgadzam się z kobitą :bananik:

schlockau - Sob 20 Kwi, 2013

Jebał ich pies.Syfiaście,syfiasty ,syf. I chuj!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group