PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 24.01.12 - Warszawa - DROPKICK MURPHYS

maliniak - Pią 18 Lis, 2011
Temat postu: 24.01.12 - Warszawa - DROPKICK MURPHYS
DROPKICK MURPHYS



24.01.12
Warszawa
Klub Stodoła
bilety 110/120zł

Tyle póki co wiadomo.

spaf_antynazi - Pią 18 Lis, 2011

ja juz motam sklad....
Mecenas - Pią 18 Lis, 2011

jebie mnie kapela na którą bilety po 120
suchy693 - Pią 18 Lis, 2011

Nawet ja tyle bym nie dał jebac ich i ten klub :dupa: W dodatku piwo po 9 zeta jest :wall:
Stanzberg - Sob 19 Lis, 2011

Mecenas napisał/a:
jebie mnie kapela na którą bilety po 120
Egzakli. Tylko raz dałem tyle za bilet, ale to bylo Motorhead.

Zwłaszcza, że DM's od paru płyt nie bardzo po co jest słuchać.

Foxy 68 - Wto 22 Lis, 2011

my byśmy poszli,ale za taki hajs to wole sobie żarcia na tydzień nakupować :lol:
piotruś - Wto 22 Lis, 2011

nazik napisał/a:

Alternatywą są The Dreadnoughts - na koncert których bilet kosztuje nie więcej niż 30 zł :bananik: A i w Polsce są dość często.


ja bym z chęcią zobaczył DM ale faktycznie nie za taka kase :-|

co do Dreadnoughts to sie zgadzam. wyjebane są ich koncerty :smile:

Stanzberg - Śro 23 Lis, 2011

W styczniu również Real MCKenzies, za 3 x mniej, w lepszym klubie. :cool:
Foxy 68 - Śro 23 Lis, 2011

w równie chujowym a nie lepszym :lol:
Zwierz@k - Śro 23 Lis, 2011

nie ma sie co telepać nad ceną biletu, oni sobie tyle liczą. byłem dwa razy, oba w berlinie i za pierwszym razem zapłaciłem jakieś 110 zł, a za drugim chyba troche mniej, bo osobiście się do klubu pofatygowalismy po bilety ruchając agencje koncertową.

Tak więc wyluzujta panki, pokażcie że was stać! bogactwo! jebać leszczy! :bananik:

Stanzberg - Czw 24 Lis, 2011

Zwierz@k napisał/a:
pokażcie że was stać! bogactwo! jebać leszczy! :bananik:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bogactwo jak chuj, ale nie chce mi się z limuzyny wysiadać, a Bro nie ma gdzie zaparkować helikoptera.
Oczywiście Ty przyjeżdżasz, żeby zaświecić ketą 500 karatów i wyjebać 120 złych w blasku fleszy, nie?

Zwierz@k - Sob 26 Lis, 2011

kurwa, wiadomo. kupiłem sobie nawet tupolewa na tą okazje, polece nim do gdańska i tam przesiąde się na statek, który wrzucą mi na lawete i tak mnie zawiozą do wawy. jakoś tak.

A tak w ogóle to mam nadzieje, że wyłapałeś żart mistrzu :razz:

Stanzberg - Nie 27 Lis, 2011

Wyłapałem, szefie stada dzikich fląder z jeziora Dąbie. :faja:
Zwierz@k - Nie 27 Lis, 2011

:roll: :roll: :roll:
troche to nieładnie wygląda. jesteś moderatorem a tak ubliżasz użytkownikom. :old:

Stanzberg - Pon 28 Lis, 2011

Eee tam, przecież to żarty. :kiss:
ko0niu - Pon 28 Lis, 2011

Ostatnio na ich koncert w 2009 roku zapierdalałem prostu z Ustki po to, żeby za 100 zł zobaczyć chujowo nagłośniony koncert w saunie z jakoś tak nie do końca dobrą setlistą. Tak szczerze to nie jestem skory popełnić ten błąd drugi raz. Jak myślę jak gorzej mógłbym wydać te pieniądze to przychodzi mi do głowy tylko oddanie ich jakiejś bandzie śmierdzących ćpunów na dworcu albo wysłanie cegiełki na sanktuarium w Licheniu.
pmkcrew - Pon 28 Lis, 2011

the bouncing souls na supporcie DM
Mecenas - Pon 28 Lis, 2011

ko0niu napisał/a:
Ostatnio na ich koncert w 2009 roku zapierdalałem prostu z Ustki po to, żeby za 100 zł zobaczyć chujowo nagłośniony koncert w saunie z jakoś tak nie do końca dobrą setlistą. Tak szczerze to nie jestem skory popełnić ten błąd drugi raz. Jak myślę jak gorzej mógłbym wydać te pieniądze to przychodzi mi do głowy tylko oddanie ich jakiejś bandzie śmierdzących ćpunów na dworcu albo wysłanie cegiełki na sanktuarium w Licheniu.

a czy to nie było w 2010, czy też może ten czas tak zapierdala że mi się lata zlewają w miesiące


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group