PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - POGO!

Marchin - Śro 19 Paź, 2011

To to pogo to coś związanego z punk rockiem?

Czym się rożni punk rock od punka?

suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu napisał/a:
Założyłem to konto specjalnie po to, by napisać pytanie, właśnie w tym temacie, jak można siedzieć na forum punkowym i nie wiedzieć co to jest pogo o.o :crazy: :zdziwienie: :shock:
no to wez nam wytłumacz co to jest to pogo ?? Bo ja pierwszy raZ spotykam sie z czyms takim ,kiedy powstało i kiedy to sie robi :eeek: :> :shock:
milolosiu - Śro 19 Paź, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=chfYzqXoQv4

Coś tego typu, ciężko jak cholera znaleźć na jutubie pożądne pogo i żeby jeszcze było nagrane tak, zeby było cokolwiek widać. Generalnie w pogo ma być w ciul ludu każdy ma skakać, obijać się o innych i zajebiście bawić. Nie ma lepszego tańca :bananik:

sHo - Śro 19 Paź, 2011

Pogo z plecakiem najlepsze :bananik: :old:
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=chfYzqXoQv4

Coś tego typu, ciężko jak cholera znaleźć na jutubie pożądne pogo i żeby jeszcze było nagrane tak, zeby było cokolwiek widać. Generalnie w pogo ma być w ciul ludu każdy ma skakać, obijać się o innych i zajebiście bawić. Nie ma lepszego tańca :bananik:
http://www.youtube.com/watch?v=_1atB2ucPn4 achaaaaaaaaaa a takie pogo tez moze byc bo tamto to jakies hujowe co dałeś :old: :>
szatanka - Śro 19 Paź, 2011

kurwa, nienawidze was -,-
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

szatanka napisał/a:
kurwa, nienawidze was -,-
Witamy na Punk Forum :mrgreen: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
sHo - Śro 19 Paź, 2011

szatanka napisał/a:
kurwa, nienawidze was -,-


no to teraz ...

sXe HC - Śro 19 Paź, 2011

:cojest:
suchy693 napisał/a:
Witamy na Punk Forum :mrgreen:

a może i żegnamy? :lol:

Rotten82 - Śro 19 Paź, 2011

to, że Szatanka tak długo nie czaiła, że drzecie z niej łacha to nic w porównaniu z tak ostrym wejściem milolosiu:

milolosiu napisał/a:
Założyłem to konto specjalnie po to, by napisać pytanie, właśnie w tym temacie, jak można siedzieć na forum punkowym i nie wiedzieć co to jest pogo o.o :crazy: :zdziwienie: :shock:


:D :D:D

Marchin - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu to prowokacja. Nie wierzę że ktoś mógł dać ten filmik jako przykład pogo:

milolosiu napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=chfYzqXoQv4


:lol:

milolosiu - Śro 19 Paź, 2011

Łehehehe :dupa:
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

Ja mysle ze całe te punk forum to jedna wielka prowokacja :zdziwienie: :eeek:
SantaClaus - Śro 19 Paź, 2011

Suchy nie wytrzymał :lol:
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

SantaClaus napisał/a:
Suchy nie wytrzymał :lol:
ano nie wytrzymałem ale co sie usmiałem do łez to moje ,zresztą ciagnąc to dalej jest ponad moje siły :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Biały - Śro 19 Paź, 2011

No typ rocznik 1992 powinien czaić ten subtelny dowcip ;) A laska ma dopiero 14 lat, z tego co mówi profil, więc nie ma co robić wielkiej nery - wszystko przed nią. Lepiej, że trafiła na pankforum, niż na jakieś Manieczki ;)
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

Biały napisał/a:
No typ rocznik 1992 powinien czaić ten subtelny dowcip ;) A laska ma dopiero 14 lat, ;)
A mówią że dziewczyny szybciej dojrzewają od nassssssss :mrgreen:
sXe HC - Śro 19 Paź, 2011

suchy693 napisał/a:
A mówią że dziewczyny szybciej dojrzewają od nassssssss :mrgreen:

własnie widac po łachach jakie zebrała :lol:
nie wiedziałem ze mozna tak sie dac w huja zrobic :shock:

milolosiu - Śro 19 Paź, 2011

Oj tam, ja wlazłem w temat, nie czytałem dokładnie, tylko niektóre posty i w szoku byłem co za pajace tu siedzą :smile:
Rotten82 - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu napisał/a:
i w szoku byłem co za pajace tu siedzą

i te pajace tak cię w chuja zrobiły, że aż się musiałeś zarejestrować i zbłaźnić

BadMotherfucker - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu napisał/a:
co za pajace tu siedzŃ :smile:


Takie jak Ty

suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

milolosiu napisał/a:
Oj tam, ja wlazłem w temat, nie czytałem dokładnie :smile:
to masz nauczke zeby czytać dokładnie a dopiero potem cos sensownego napisac Witamy na punk forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!:
gooy - Śro 19 Paź, 2011

Biały napisał/a:
A laska ma dopiero 14 lat, z tego co mówi profil, więc nie ma co robić wielkiej nery - wszystko przed nią.

kurde jak ma 14 lat, to nawet jeszcze cyckow nie moze pokazac :(

wino39 - Czw 20 Paź, 2011

:glupek:
Gain Kain - Czw 20 Paź, 2011

POGOdziłem się z tym, że dziś POGOda chujowa :?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group