PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - POGO!

szatanka - Wto 18 Paź, 2011
Temat postu: POGO!
jak sama nazwa wskazuje chodzi tutaj o pogo. (chyba wszyscy wiedzą, co to)
a więc moje pytania: kiedy pierwszy raz byliście w pogo? byliście kiedyś na fali? ;)

Wkurzają mnie ludzie mówiący "pogo to przepychanka, niebezpieczne i bez sensu" według mnie to coś więcej, to rodzi jakieś nowe relacje..kiedyś, jak byłam młodsza, chodziłam na dyskoteki i co? i dupa, nikogo nie poznałam, przerzuciłam się na rock/punk/metal wiele lat temu i zaczęłam chodzić na koncerty z koleżankami. poznałam tyle nowych ludzi!
najbardziej w pogo podoba mi się, że ludzie tam są bezwzględni, normalnie podchodzą i 'cześć, jestem Grzesiek.' albo 'chcesz na góre?' byłam na fali 2 razy w życiu, proszona zostałam dużo razy, lecz nigdy nie chciałam, bo się poprostu bałam, przełamałam się i taram :D a jak było z wami? co myślicie ogółem o pogo?

suchy693 - Wto 18 Paź, 2011

Ja nie byłem nigdy w pogo bo sie bałem :cry: I starsi koledzy mówili ze pogo jest skrótem od pogotowia bo mozna było sobie cos złamać :cry:
szatanka - Wto 18 Paź, 2011

suchy693 napisał/a:
Ja nie byłem nigdy w pogo bo sie bałem :cry: I starsi koledzy mówili ze pogo jest skrótem od pogotowia bo mozna było sobie cos złamać :cry:
człowieku, nie wiesz, co dobre! ;p kilka razy się zdarzało, że przy ostrzejszym pogo, ktoś sobie coś zrobił, ale przecież się nie zabił..raz chłopak poszedł w pogo z ręką w gipsie i okularach.
suchy693 - Wto 18 Paź, 2011

nooooooooooooooooo jak tak mówisz to chyba musze spróbowac bo dużo slyszałem o tym pogo :cancan:
SantaClaus - Wto 18 Paź, 2011

U mnie we wsi to o Pogo nigdy nic nie słyszałem , ale z opisu wydaje się fajne!
suchy693 - Wto 18 Paź, 2011

SantaClaus napisał/a:
, ale z opisu wydaje się fajne!
pewnie tak ale co trzeba miec zeby uczestniczyc w tym całym pogo :shock: :sad:
zachariasz - Wto 18 Paź, 2011
Temat postu: Re: POGO!
szatanka napisał/a:
przerzuciłam się na rock/punk/metal wiele lat temu i zaczęłam chodzić na koncerty z koleżankami.


Tobyłzływybór :wall:

wajch - Wto 18 Paź, 2011

Ja to za niski jestem na pogo i dupa :dupa: . Ale jak będę starszy i silniejszy. Teraz to mama mnie puszcza na koncerty, ale mówi, że pogo to nie, bo twarz mi zepsują te pankowce.
suchy693 - Wto 18 Paź, 2011

A ja za wysoki i mama tez nie pozwala mi tańczyc tego pogo dobrze że na koncerty moge chodzic ale tylko do 22 :cry: :cry:
zachariasz - Wto 18 Paź, 2011

Żaden z was nie ma pojęcia o POGO?! Ale z was kindery! :crazy: :>
wajch - Wto 18 Paź, 2011

suchy693 napisał/a:
A ja za wysoki i mama tez nie pozwala mi tańczyc tego pogo dobrze że na koncerty moge chodzic ale tylko do 22 :cry: :cry:


A boi się pewno, że krzywdę zrobisz tym niższym (czyt. mi zrobisz krzywdę) i, że kłopoty będą bo zgłoszę sprawę gdzie trzeba :limo:

szatanka - Wto 18 Paź, 2011

ja pierdzieele, myślałam, ze będzie o czym pogadać, a tu dupa, takie wielkie bossy, a w pogo nigdy nie byli. raz dostałam z glana w nos od dziewczyny która była na fali i co? żyję.


zachariasz napisał/a:
Żaden z was nie ma pojęcia o POGO?! Ale z was kindery! :crazy: :>


no, nie? :D Ile wy ludzie macie lat? :d

szatanka - Wto 18 Paź, 2011

suchy693 napisał/a:
A ja za wysoki i mama tez nie pozwala mi tańczyc tego pogo dobrze że na koncerty moge chodzic ale tylko do 22 :cry: :cry:


moja mama mnie wyciąga na koncerty i zawsze chce zawozić mnie i moich znajomych. Raz mi mówiła, że pogowała, jak była Metallica w pl :d

szatanka - Wto 18 Paź, 2011

wajch napisał/a:
Ja to za niski jestem na pogo i dupa :dupa: . Ale jak będę starszy i silniejszy. Teraz to mama mnie puszcza na koncerty, ale mówi, że pogo to nie, bo twarz mi zepsują te pankowce.


a co to za różnica, jaki wysoki jesteś, pogo, to pogo, upadniesz, NIKT, powtarzam NIKT nie ma prawa Cię zadeptać, wszyscy Cię podnoszą. już nie róbcie z punków i metalowców takich brutali. Kiedy się ktoś wywróci, wszyscy wyciągają ręce, żeby mu pomóc, co oznacza też, że jak ktoś się wywali, ty też masz mu pomóc.

Raz byłam na koncercie, na którym pogo się trochę zmniejszyło, bo kapela zamulała i zaczęli obijać się o siebie dwaj punkowcy (i to tak serio, jakby chcieli się zabić nawzajem), jeden upadł, drugi pierwszego podniósł, podali sobie ręce i dalej się naparzają. :mrgreen:

Szymix - Wto 18 Paź, 2011

MOgę jej powiedzieć prawdę?? MOGĘ??
kawkader - Wto 18 Paź, 2011

Teraz to już ich tak postraszyłaś, że na pewno nie wejdą w pogo nigdy :sad:
Konan - Wto 18 Paź, 2011

kurde, mam sie za punka, walczyłęm nie raz z psami o jedzenie, dymałem kinderowy, pobiłem nauczycielkę i napisałem "punx not dead" na murze, ale o pogo nigdy nie słyszłałem :eeek:

raz jak bylem na meczu wisły z cracovią to cos podobnego było, to było to?

Konan - Wto 18 Paź, 2011

szatanka napisał/a:
byliście kiedyś na fali? ;)


"teraz mnie to wali, bo jestem na fali" :mrgreen:

Mecenas - Wto 18 Paź, 2011

Konan napisał/a:
az jak bylem na meczu wisły z cracovią to cos podobnego było, to było to?

nie, to był młyn

Aida - Śro 19 Paź, 2011

Szymix jeszcze nie :D
suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

szatanka napisał/a:
zaczęli obijać się o siebie dwaj punkowcy (i to tak serio, jakby chcieli się zabić nawzajem), jeden upadł, drugi pierwszego podniósł, podali sobie ręce i dalej się naparzają. :mrgreen:
to chybbbba byli hipisi bo jak mowili mi starsi koledzy punki nie podaja sobie rąk w tym pogo ,niedługo jest jakis koncert to chyba mnie na mówiłas i spróbuje tego tąnca .Ty masz łatwiej boś dziewczyna to chłopaki uważaja żęby ci krzywdy nie zrobić prawda :old:
SantaClaus - Śro 19 Paź, 2011

szatanka napisał/a:
wajch napisał/a:
Ja to za niski jestem na pogo i dupa :dupa: . Ale jak będę starszy i silniejszy. Teraz to mama mnie puszcza na koncerty, ale mówi, że pogo to nie, bo twarz mi zepsują te pankowce.


a co to za różnica, jaki wysoki jesteś, pogo, to pogo, upadniesz, NIKT, powtarzam NIKT nie ma prawa Cię zadeptać, wszyscy Cię podnoszą. już nie róbcie z punków i metalowców takich brutali. Kiedy się ktoś wywróci, wszyscy wyciągają ręce, żeby mu pomóc, co oznacza też, że jak ktoś się wywali, ty też masz mu pomóc.

Raz byłam na koncercie, na którym pogo się trochę zmniejszyło, bo kapela zamulała i zaczęli obijać się o siebie dwaj punkowcy (i to tak serio, jakby chcieli się zabić nawzajem), jeden upadł, drugi pierwszego podniósł, podali sobie ręce i dalej się naparzają. :mrgreen:



A co ze Skinami :strach: ??

suchy693 - Śro 19 Paź, 2011

To i skiny tez tam sa to dupa nie wchodzę w to pogo :strach: :cry:
BadMotherfucker - Śro 19 Paź, 2011

Magia. Nikt jeszcze jobow nie naslal, wszyscy dobrze sie bawia a ona wciaz nic nie czai. To chyba definicja pogo :misiek:
milolosiu - Śro 19 Paź, 2011

Założyłem to konto specjalnie po to, by napisać pytanie, właśnie w tym temacie, jak można siedzieć na forum punkowym i nie wiedzieć co to jest pogo o.o :crazy: :zdziwienie: :shock:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group