PUNK FORUM
Forum Punkowe

Komputery - Jak pobrać mp3 z MySpace?

Mecenas - Nie 18 Wrz, 2011

ja wrzucem majspejsa do ulubionych i jak mam ochote posłuchac to mam wszytsko pod myszką
inn asprawa że w ulubilonych mam już chyb a milion pozycji :D

SantaClaus - Nie 18 Wrz, 2011

Ja tam nigdy nie słyszałem o pobieraniu mp3 z majspejsa...
BadMotherfucker - Nie 18 Wrz, 2011

Ja zgrywam dźwięk Cool Edit'em Pro 2 (trzeba tylko uważać na wyskakujące okienka i klikanie myszki bo też się nagra)
Nie da się chyba zripować bezpośrednio

maliniak - Nie 18 Wrz, 2011

Kiedyś można było kombinować z tą stroną - http://file2hd.com/?myspacemp3. Ale teraz widzę, że trzeba założyć jakieś konto. Nie wiem czy to wystarczy żeby pobierać czy trzeba coś za to płacić bo konta nie mam.
BadMotherfucker - Pon 19 Wrz, 2011

Polecam mimo wszystko Cool Edit'a albo Audacity - nie tracisz na jakości nic i szybciutko zgrywasz bez zbędnych głupot do jakiego formatu chcesz
skunx - Wto 20 Wrz, 2011

1. pobierasz audacity
2. instalujesz
3. wybierasz źródło nagrywania, (zwykle pomiędzy mikrofonem a komputerem) wybierasz komputer, jeśli to nie działa, często trzeba pogrzebać w ustawieniach programu lub dźwięku w windowsie
4. włączasz nagrywanie
5. włączasz muzykę na myspace (na fulla)
6. NIC nie robisz (wszystkie dźwięki np. gg facebook i inne systemowe zostaną na grane, więc lepiej wszystko wyłączyć)
7. gdy utwór się nagra, stopujesz
8. czasami można skusić się żeby dodatkowo poprawić jakośc nagrania, ale to już wyższa szkoła jazdy.
9. zapisujesz w formacie jaki Co odpowiada. (w przypadku mp3 często wymagany jest encoder lame)

BadMotherfucker - Śro 21 Wrz, 2011

skunx napisał/a:

8. czasami można skusić się żeby dodatkowo poprawić jakośc nagrania, ale to już wyższa szkoła jazdy.


W tym mogę pomóc jeśli trzeba

tatka - Nie 18 Cze, 2023

:jupi: :jupi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group