PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - The Analogs

Konan - Pią 14 Paź, 2011

a moze nie zrozumiałem bo nie ma takiego słowa? ironizuje z suchym teraz, "ironizować" sprawdź w słowniku.


NIECH FEE BĘDZIE Z TOBA!

peace

sXe HC - Sob 15 Paź, 2011

PiS? oj kolego... :bejzbol: trzeba bedzie pogadac inaczej :eeek:
Konan - Sob 15 Paź, 2011

to PO ma bojowke? :shock:
sXe HC - Nie 16 Paź, 2011

Konan napisał/a:
to PO ma bojowke? :shock:

nawet całkiem sporą! A najwieksza to Nowa Prawica tylko po wynikach tego nie widac :dupa:

BadMotherfucker - Nie 16 Paź, 2011

Tak czytam ostatnie posty i nic nie rozumiem :oops:
Rotten82 - Nie 16 Paź, 2011

29.10 Analogsi grają w Częstochowie z Bulbulatorsami więc się pewnie przejdę ;)
jestem_lewakiem - Sob 04 Lut, 2012

Wychowałam się na The Analogs. Kkocham ten zespół za energię, dobry przekaz, różnorodną tematykę
Biały - Nie 05 Lut, 2012

Nie chcę się czepiać, ale z profilu wynika, że masz jakieś 17 lat, więc jeszcze sporo czasu masz przed sobą do kombatanctwa ;)

Słuchał już ktoś tej nowej płyty w całości?

Stanzberg - Nie 05 Lut, 2012

Jestem lewakiem i wychowałem się na Analogs. Trudno o dwa równie obciachowe wyznania. :grin:

Poglądy daruję, ale czy naprawdę nie miałaś wtedy dojścia do płyt Cock Sparrera, albo The Clash? ;-)

jestem_lewakiem - Nie 05 Lut, 2012

Nie mam lewicowych poglądów, nick pierwszy jaki przyszedł mi do głowy słuchając jakiejś piosenki. Nie idę ani w stronę prawicy, ani lewicy, jestem po środku, nie lubię żadnych skrajności. Analogs to pierwszy zespół jaki dawno temu mi się nawinął, byłam zupełnym dzieckiem, od niego zaczął kształtować się mój gust muzyczny.
Stanzberg - Pon 06 Lut, 2012

jestem_lewakiem napisał/a:
Nie mam lewicowych poglądów, nick pierwszy jaki przyszedł mi do głowy słuchając jakiejś piosenki.
To przypomina mi historię opowiedzianą mi przez kolegę o osobie ukrywającej się pod nickiem Hitler 88. Nie miała nic wspólnego z neonazizmem, to była taka podwórkowa ksywa, urodził się w osiemdziesiątym ósmym. :mrgreen:

To taki offtopic na miły poranek.

suchy693 - Pon 06 Lut, 2012

jestem_lewakiem napisał/a:
Analogs to pierwszy zespół jaki dawno temu mi się nawinął, byłam zupełnym dzieckiem, od niego zaczął kształtować się mój gust muzyczny.
Dawno to znaczy kiedy ci sie nawinał rok ,2/3 lata temu :mrgreen:
Biały - Pon 06 Lut, 2012

Ja tam jej wierzę, stare dziady :lol:
Anale wydają płyty od 1996 roku, w tym pierwsze dwie były na prawdę zajebiste. Myślmy się z kolegami strasznie jarali we wczesnym gimnazjum... ja może trochę mniej, bo dość wcześnie wpadł mi w ręce Post Regiment + składanka z Nikt Nic Nie Wie, które uchroniły mnie od zostania agroskinem, za to dały status ultralewuchy ;) Ale bez wątpienia pierwsze płyty Anali były dla mnie ważne i nie wiem czy bez tego sięgnąłbym potem po takie np. The Business.

k_u_dlaty - Pon 06 Lut, 2012

przestańcie po dziewczynie jeździć. świeża jest i jeszcze tego kurewskiego klimatu (jak to ktoś kiedyś nazwał) nie skumała :roll: :roll:
Stanzberg - Pon 06 Lut, 2012

Uniknięcie zostania agroskinem żeby popaść w ultralewuchę to rzeczywiście, wielkie, wielkie szczęście. :lol: :cool: :bananik:

Nikt tu się nie znęca, żartujemy.

Biały - Pon 06 Lut, 2012

Chociaż bliżej mi do lewuchy, to chyba jednak nie aż tak utlra, a poza tym to wszystko z przymrużeniem oka - była nawet emotikonka :lol:
Konan - Pon 06 Lut, 2012

jeśli chodzi o przypałowe zwierzenia, to ja zaczynałem przygodę z punkiem od All Bandits :oops:
Rotten82 - Pon 06 Lut, 2012

Konan napisał/a:
jeśli chodzi o przypałowe zwierzenia, to ja zaczynałem przygodę z punkiem od All Bandits :oops:
gówniarz
Biały - Pon 06 Lut, 2012

... w sumie to dziwi mnie, że nikt nie napisał jeszcze o transferze roku, czyli opuszczeniu przez Anali stajni JJR ;)
SantaClaus - Wto 07 Lut, 2012

Biały napisał/a:
... w sumie to dziwi mnie, że nikt nie napisał jeszcze o transferze roku, czyli opuszczeniu przez Anali stajni JJR ;)



Ooo ja nawet nie słyszałem, to gdzie oni teraz będą??

Rotten82 - Wto 07 Lut, 2012

pomagają się wybić kolegom z way side crew
Artex - Pią 10 Lut, 2012

Analogsi... Od nich zaczynałem przygodę ze street punkiem, a teraz słucham w większości Oi! ;)

Chociaż ostatnia płyta nie bardzo mi podchodzi...

suchy693 - Pią 10 Lut, 2012

Zastanawia mnie że kazdy psioczy na Analogsów ze to że tamto ze sramto a na koncertach cała sala spiewa i dobrze się bawi cały czas :shock: :grin:
Konan - Pią 10 Lut, 2012

analogsi w swoim repertuarze maja takie szlagiery ze łeb mała, jak sie tu nie drzeć? ;-)
Rotten82 - Pią 10 Lut, 2012

Artex napisał/a:
Od nich zaczynałem przygodę ze street punkiem, a teraz słucham w większości Oi!


:zdziwienie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group