PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Irokezy

zachariasz - Śro 23 Lut, 2011

Nie rozumiem cię... to jest zwykła taśma izolacyjna :hmm:

Mało która taśma ma taki klej żeby ci włosy wyrwała :old:

Rotten82 - Śro 23 Lut, 2011

ta konkretna taśma nazywa się POWER TAPE ! najczęściej firmy pattex. nie wyrwie włosów krótkich, dlatego typ je najpierw skraca maszynką. jak masz długie włosy, to odradzam tego typu metody.
ko0niu - Śro 23 Lut, 2011

taka taśma to faktycznie powertape, koszt ok 20 zł taka porządna. faktycznie, da się nią naprawić wiele rzeczy :razz:
zachariasz - Śro 23 Lut, 2011







Można z niej zrobić też wiele ciekawych rzeczy ;-)

Aneta - Czw 24 Lut, 2011

sado maso jesteście czy co ? :strach:
Kinderpunk - Czw 24 Lut, 2011

dlugie wlosy tez by się dalo tak ułozyc zeby byl pasek i zeby były rowno wyciete przy uzyciu tasmy.
wystarczy na mokro wlosy, na tyle głowy włosy do tył ułozyć, a na czubku glowy włosy do przodu ulozyc i dopiero wtedy dawac tasme na ryj. :bananik:

kurwa sam nie rozkminiam tego co napisalem, trudno .

Rotten82 - Czw 24 Lut, 2011

zauważ spryciarzu, że jak długi włos przyklei się do takiej taśmy, to zerwiesz taśmę z głowy razem z włosami
Kinderpunk - Czw 24 Lut, 2011

ale na mokro tasma tak mocno nie przyklei sie do wlosow jak sa mokre...chyba... w kazdym razie nie probowalem ale mysle ze da sie to jakos zrobic. :bananik:
BadMotherfucker - Czw 24 Lut, 2011

Tobie życzę udanej próby a reszcie proponuję przyłożenie kawałka materiału do wyczesanej naprzód głowy i pomoc kolegi :razz:
zachariasz - Czw 24 Lut, 2011

Metoda trochę ryzykowna z tą taśmą...



Jemu na przykład się nie udało.... :lol:

Rotten82 - Czw 24 Lut, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Tobie życzę udanej próby a reszcie proponuję przyłożenie kawałka materiału do wyczesanej naprzód głowy i pomoc kolegi :razz:

chłopaki z HGW zdradzili mi kiedyś metodę, z przykładaniem do głowy paska od spodni :)

Szo - Pią 25 Lut, 2011

Powertape jest spoko ale po co go używać? jest tyle metod ogolenia głowy... :)
heroina - Pią 25 Lut, 2011

Rotten82 napisał/a:
zauważ spryciarzu, że jak długi włos przyklei się do takiej taśmy, to zerwiesz taśmę z głowy razem z włosami
do papierowej malarskiej się nie przyklei. trzeba tylko mokre włosy zaczesać do tyłu i włala.
suchy693 - Pią 25 Lut, 2011

kurcze a kiedyś wystarczało parę jajek, popiół,mydło :jupi: :roll:
Kinderpunk - Pią 25 Lut, 2011

do wyciecia wlosow jajka, popiol i mydlo? d(0,O)b
Rotten82 - Pią 25 Lut, 2011

Kinderpunk napisał/a:
d(0,O)b

no to kurwa mnie zabiłeś:O

BadMotherfucker - Pią 25 Lut, 2011

Rotten kinder do ten wyższy ze swojego podpisu :cool:
Kinderpunk - Pią 25 Lut, 2011

Hihihi . Odkryles moj sekret :bananik:
Infernal - Czw 17 Mar, 2011

Używał ktoś kiedyś pomady do włosów? Potrzebuje jakiejś sprawdzonej marki którą można dostać w polsce i najlepiej za nieduże pieniądze.
Rotten82 - Czw 17 Mar, 2011

jak miałem quiffa to miałem jedną pomadę i dawała radę, ale na pewno nie była kupiona w Polsce, bo z tego co kojarzę to z danii ją przywiozłem. firmy też już nie kojarzę, ale to coś w stylu va5, albo vo5. mimo wszystko najlepiej się sprawdzał zawsze najtańszy lakier ultra strong z rossmana. a jaka fryzura cię interesuje?
Infernal - Pią 18 Mar, 2011

Taki rockabilly hair, coś jak ten typ :


Uploaded with ImageShack.us

Rotten82 - Pią 18 Mar, 2011

u mnie guma dawała radę z czymś takim bezproblemowo
Infernal - Pią 18 Mar, 2011

W takim razie zakupie przy najbliższej okazji i będę testował. dzięks :smile:
Rotten82 - Pią 18 Mar, 2011

obadaj na youtubie jak układać włosy na gumę, od cholery jest takich filmików i dla laika (o ile takim jesteś) są przydatne :)
Pineska - Pią 18 Mar, 2011

Najlepiej to zniesc jajo i na jajku potem wlosy postawic :smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group