PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

wino39 - Czw 15 Gru, 2011

:glupek:
Marguz - Czw 15 Gru, 2011

To wybornie. Kurewsko wybornie.
suchy693 - Pią 16 Gru, 2011

wino39 napisał/a:
zachariasz napisał/a:
Widzę że hardkor inicjacji na tym forum nadal mogą przeżyć tylko nieliczni :jupi:


Coś mnie omineło? :crazy:
Gościu ma 3 posty, ja 13 i jeszcze zjebu nie dostałem :jupi:
oj nie kuś złego chłopaku nie kuś :> :razz:
Dzemu - Pią 16 Gru, 2011

nazik napisał/a:
Joooj, kolejny dzień koszmarnej, całodziennej nudy :punk:


tez w domku siedzisz na zasilku?
A odnosnie koszmaru calodziennej nudy nie znam bo mam synka 2,9 roku i nie pozwala mi sie nudzic

Konan - Pią 16 Gru, 2011

a ja zainwestowalem w e-papierosa, co okazalo sie totalna klapą i ogólnie nie lada chujostwem, wiec nici z rzucania smierdzacych fajek :sad:
punczur - Pią 16 Gru, 2011

Idę chlać chyba zaraz. Nie wiem czy lepiej przepić kasę czy kupić płytę. Chyba przepić :bananik:
Marguz - Sob 17 Gru, 2011

Konan napisał/a:
a ja zainwestowalem w e-papierosa, co okazalo sie totalna klapą i ogólnie nie lada chujostwem, wiec nici z rzucania smierdzacych fajek :sad:

mój współpracownik strasznie się jarał tym, że dostał od narzeczonej takowy sprzęt, zachwalał pokazywał udawadniał i... jak palił szlugi tak pali dalej.
Dawno nie byłem w sobotę w robocie, więc chyba czas!

Aneta - Sob 17 Gru, 2011

Sto lat cie tu chyba nie było...
suchy693 - Nie 18 Gru, 2011

Powiem tak to były zajebiste 2 dni koncertów i spotkan teraz trza zajać sie synem :> :mrgreen:
Marguz - Nie 18 Gru, 2011

Aneta napisał/a:
Sto lat cie tu chyba nie było...
troszkę czasu minęło, ale wracam na pełnej półkurwie ;)
suchy693 - Nie 18 Gru, 2011

Dzisiaj kumpel powiedział mi że....Brygada Kryzys nieświadomie ale jednak dała koncert dla chlopaków z Szczerbca i ONr-u :hmm: :shock: :gaz:
Foxy 68 - Nie 18 Gru, 2011

suchy693 napisał/a:
Dzisiaj kumpel powiedział mi że....Brygada Kryzys nieświadomie ale jednak dała koncert dla chlopaków z Szczerbca i ONr-u

raczej Kryzys. W poniedziałek rzecz się działa z tego co mi przekazano w środę :mrgreen: i to rzut beretem od domu chyba mam za szczelne okna :lol:

Marchin - Nie 18 Gru, 2011

Kryzys to schizofrenicy bądź tez mistrzowie wyjebania na wszystko. Jeszcze we wrześniu grali u nas pod ultra lewicowym (przynajmniej wg Apteki, która grania pod nim odmówiła) bannerem 'Razem przeciwko faszyzmowi', a teraz taki 'patriotyczny' zryw. Wydawało by się że bez sensu, ale ja chyba znam odpowiedź!












Chciałbym się mylić. :mad:

suchy693 - Nie 18 Gru, 2011

No cóż Brylu dał się wkręcic w taka imprę a mogli odmówić :bejzbol: :hmm:
Foxy 68 - Pon 19 Gru, 2011

on jest artystą i tworzy dżwięki :) inna sprawa,ze znowu malo co ogarnia...

a gdzie byla antifa kiedy to sie dzialo w bialy dzien w centrum stolicy? :rotfl:

k_u_dlaty - Pon 19 Gru, 2011

zna ktoś jakieś sklepy internetowe w stylu rms, pasażer itd?
suchy693 - Pon 19 Gru, 2011

A co chcesz kupić cd/winyle /koszulki czy biżuterię :old:
k_u_dlaty - Pon 19 Gru, 2011

chodzi mi o jakąś ciepłą i w miarę tanią bluzę (max 80 zł)
sXe HC - Pon 19 Gru, 2011

osobiście polecam :arrow: http://milicjaposzukuje.com/ tu dostaniesz wszystko :old:

heheh trzeba promowac sklep z rodzinnego miasta ;-)

kawkader - Pon 19 Gru, 2011

sXe HC napisał/a:
heheh trzeba promowac sklep z rodzinnego miasta ;-)
Otóż to! Zwłaszcza, że dzięki właścicielowi tego sklepu coś się dzieję w mieście ojca dyrektora! :limo: :misiek:
k_u_dlaty - Pon 19 Gru, 2011

sXe HC napisał/a:
osobiście polecam :arrow: http://milicjaposzukuje.com/ tu dostaniesz wszystko :old:

heheh trzeba promowac sklep z rodzinnego miasta ;-)
znam ten sklep i patrzyłem tam już ale w sumie nie ma tego czego szukam a ceny nawet przyzwoite.
Może jeszcze ktoś coś?

Dzemu - Śro 21 Gru, 2011

A ja jestem na etapie szukania czapki, kurwa.
BadMotherfucker - Śro 21 Gru, 2011

Ja znowuż nie mogę znaleźć ogarniętej uszatki, marzy mi się taka czapa od niepamiętnych czasów, ale albo jakieś odbajerzone są, albo wielkie jak na mutanta :hmm:
Marguz - Czw 22 Gru, 2011

miałem wigilię wczoraj w pracy, zgodnie stwierdziliśmy z czifem, że opłatek w formie płynnej i rezygnujemy z biednego składania sobie życzeń. Teraz na beztrybie znów powrót na miejsce afery
suchy693 - Czw 22 Gru, 2011

No punki,kurwy,anarchisci i ateisci życze wam :old:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group