PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - TZN XENNA Legenda warszawskiego punk rocka.

suchy693 - Sob 09 Paź, 2010
Temat postu: TZN XENNA Legenda warszawskiego punk rocka.
Mam pytanie zasadnicze czy XENNA powinna wejśc do studia i nagrac narescie swoja 1 plyte ,singiel juz mieli kiedys .Co o tym myślicie dobry pomysł??????
mqrcin - Nie 10 Paź, 2010

suchy pomysł jest rewelacyjny pod jednym warunkiem ze to bedzie ta sama XENNA i ta sama muzyka
Mecenas - Nie 10 Paź, 2010

nie nagrywać, po latach ta muzyka będzie na pewno inaczej brzmieć, po co psuć legendę
Stanzberg - Nie 10 Paź, 2010

Oryginalny skład Xenny? Na dzień dzisiejszy to już niemożliwe. ;-)
Nie sądzę też, żeby kolesie którzy przez ostatnie 10 lat nie mieli instrumentów w rękach byli w stanie wykrzesać z siebie lepszy power niż w latach 80. ;-)
Jako wydawnictwo lepiej sprawdziłoby się Tribute to Xenna w wykonaniu najlepszych aktualnie polskich kapel. + np. jakiś dobrze nagrany z konsolety koncert TZN, taki np, jakich kolega Foxy ma w domu pewnei kilkanaście. :cool:
Albo, jakiś nowy skład z Zygzakiem na wokalu, ewentualnie.

mqrcin - Nie 10 Paź, 2010

Stan nie chodzilo mi o orginalny skład osobowo tylko mentalnie
Stanzberg - Nie 10 Paź, 2010

Sklad identyczny mentalnie, to mogę mieć ja i paru kolegów po dwóch jabolach, ale – co zrobić, takie życie – jakoś dzięki temu nie będziemy grali jak Xenna. :grin: Szkoda, ale cóż.

Podejrzewam, že to se ne vrati.

suchy693 - Nie 10 Paź, 2010

Pytanie takie zadałem ostatnio Zygzakowi [ gdzies na koncercie jakims] czy jest mozliwosć nagrania starych numerów lepiej i perfekcyjniej dlatego załozyłem taki watek. Skład oczywiscie pewnie byłby inny ,bo to co udało się wydac na cd XENNY nie jest jakościowo wysokich lotów . :>
spaf_antynazi - Nie 10 Paź, 2010

Ja jakos sensu nie widze... Wlasnie przez byt czyste brzmienie moze sie nie podobac...
janek_janusz - Nie 10 Paź, 2010

Mecenas napisał/a:
nie nagrywać, po latach ta muzyka będzie na pewno inaczej brzmieć, po co psuć legendę


To zdecydowanie. Najlepszy jest oryginalny dokument. A kwestie muzyczne to inny temat.
Kaseta "ciemny pokój" ktora wydali w latach 90-tych mi zdecydowanie wystarcza.

janek_janusz - Nie 10 Paź, 2010

Mecenas napisał/a:
nie nagrywać, po latach ta muzyka będzie na pewno inaczej brzmieć, po co psuć legendę


To zdecydowanie. Najlepszy jest oryginalny dokument. A kwestie muzyczne to inny temat.
Kaseta "ciemny pokój" ktora wydali w latach 90-tych mi zdecydowanie wystarcza.

Foxy 68 - Nie 10 Paź, 2010

stan napisał/a:
np. jakiś dobrze nagrany z konsolety koncert TZN, taki np, jakich kolega Foxy ma w domu pewnei kilkanaście.


eee....nie prawda :P

Stanzberg - Pon 11 Paź, 2010

Cytat:
Pytanie takie zadałem ostatnio Zygzakowi [ gdzies na koncercie jakims] czy jest mozliwosć nagrania starych numerów lepiej i perfekcyjniej dlatego załozyłem taki watek.
Też go o to kiedyś pytałem. :lol: Podejrzewam, że takich cieciów co go co chwila molestują o to, jest więcej. :lol:
Ale chyba faktycznie nie sprawdziła by się ta muzyka, nawet pożądnie nagrana, w dzisiejszych czasach.

Foxi napisał/a:
nie prawda
A tak baj de łej, zajebiście jest nagrany ten koncert z Łowickiej! :punk:
suchy693 - Pon 11 Paź, 2010

heheh z tymi Cieciami to fakt ,zreszta tak naprawde to jak spiewał utwory Xenny a BULBULATORSI mu przygrywali to chlopakowi tchu brakło i mało nie wykitował takze wody musielim mu podawac :razz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Foxy 68 - Pon 11 Paź, 2010

tak baj de sekend łej, ta Twoja kaseta też była dobra i nie wiele gorsza - jakby przy niej pogrzebał to byłoby git.

W ogole to nie zabrałem najważniejszej tasiemki od Ciebie :ziew:

Stanzberg - Pon 11 Paź, 2010

Foxy 68 napisał/a:
nie zabrałem najważniejszej tasiemki od Ciebie :ziew:
He he, wiem, ale zorientowałem się za późno.

Dostaniesz w nast. zestawie. :old:

Nikodem15 is back! - Wto 19 Paź, 2010

Chyba to pytanie z pierwszego postu nie było bezzasadne, bo ponoć Xenna się reaktywuje... Może to ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć?
Mecenas - Wto 19 Paź, 2010

nie wiem czy reaktywuje na stałe, ale W LATO mają grać na bagnach, jak pisał organizator
Stanzberg - Wto 19 Paź, 2010

Jestem pełen obaw, ale jeszcze bardziej boję się reaktywacji Siekiery.
Nikodem15 is back! - Wto 19 Paź, 2010

Ja się mniej boję o Siekierę, bo to najprawdopodobniej będzie coś innego zarówno od Siekiery punkowej, jak i nowofalowej. Adamski nie z tych, co odgrzewają kotlety pod publiczkę. Choć w sumie nie tkaim jak on zdarzało się z wiekiem otumanieć.

A Xenna w dzisiejszych realiach będzie chyba tylko sentymentalną ciekawostką (w najlepszym razie).

Foxy 68 - Śro 20 Paź, 2010

dlatego szlachta pierdoli bagna :cool:
Nikodem15 is back! - Śro 20 Paź, 2010

Nie gadaj, zacne kapele tam grały, na czele z Karcerem.
Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

co mnie jakis karcer obchodzi??


Stanzberg napisał/a:
Jestem pełen obaw, ale jeszcze bardziej boję się reaktywacji Siekiery.

||
V
JA napisał/a:
dlatego szlachta pierdoli bagna

Marchin - Czw 21 Paź, 2010

Foxy 68 napisał/a:
co mnie jakis karcer obchodzi??


Na stos!

Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

chyba Ty. obecny Karcer to nie jest Karcer i basta!
Mecenas - Czw 21 Paź, 2010

no jasne, obecny karcer to cela nr 3 :zongler:
odbieraj telefon buraku :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group