PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Lech w lidze europejskiej

MRW - Czw 16 Wrz, 2010
Temat postu: Lech w lidze europejskiej
na świeżo po pierwszym meczu muszę przyznać, że przy odrobinie szczęscia, determinacji i z tym łotyszem w napadzzie może obyć bez całkowitej kompromitacji. mam nadzieje że lech wyjdzie z twarza w tych rozgrywkach bo awans na z grupy raczej nie ma co liczyć. jak na razie bardzo pozytywnie :grin:
Mecenas - Czw 16 Wrz, 2010

lech w pucharach to gwarantowane emocje do ostatniego gwizdka :grin:
Biały - Czw 16 Wrz, 2010

KO-LE-JORZ! :misiek:
Cyb - Pią 17 Wrz, 2010

amica poznan i tyle ; )
jak wyjdzie z grupy to bede go darzyl w chuj szacunkiem

Dilinger - Pią 17 Wrz, 2010

Cyb napisał/a:
amica poznan i tyle ; )
jak wyjdzie z grupy to bede go darzyl w chuj szacunkiem

Jaka Amica? :shock: Niewielu zostało.
Nie wyjdzie.Będzie jak zawsze:"grali dobrze jak nigdy dotąd,odpadli jak zawsze" :grin:
Jednak przyznać muszę,że wczorajszy mecz kosztował mnie sporo nerwów.Nawet "mięsem"rzucałem(czego przy mej lubej nigdy nie robię :smile: ,bo nie lubi).Prowadzenie 2:0,przegrywanie 3:2,no i to niesamowite uderzenie Rudvensa.Zobaczymy jak będzie dalej.

MRW - Pią 17 Wrz, 2010

dziś na trójce słuchałem komentarzy z włoskiej prasy. zachwytu nad grą lecha raczej nie ma za to piłkarzy juve wyzywają od partaczy. ciekawe co pokażą w następnym meczu
dece - Sob 18 Wrz, 2010

kibice Kolejorza pokazali mistrzostwo świata na trybunach ! jak zawsze zresztą... wynik choć zadowalający jest drugorzędną sprawą !
heroina - Sob 18 Wrz, 2010

jebiemnieto.
hogata - Nie 19 Wrz, 2010

heroina napisał/a:
jebiemnieto.
tako i mnie
Rotten82 - Nie 19 Wrz, 2010

hogata napisał/a:
heroina napisał/a:
jebiemnieto.
tako i mnie

to może omijajcie ten temat?


jak dla mnie sukces, że polska drużyna staje w szranki z takim juventusem i są w stanie zremisować, a nie przepierdolić 8:0 czy ileś tam

BadMotherfucker - Pon 20 Wrz, 2010

Nie porównuj reprezentacji do gry klubowej :lol:
ko0niu - Pon 20 Wrz, 2010

chcesz zasugerować, że gdybyśmy zamiast reprezentacji wystawili np takiego Lecha do tegorocznego mundialu to może nawet wyszlibyśmy z grupy i coś tam pograli? :razz:
BadMotherfucker - Pon 20 Wrz, 2010

Chcę zasugerować że POLACY w piłkę grać nie umieją ;-)
A Ci którzy umieją wstydzą się przyznać że są polakami :zongler:

ko0niu - Pon 20 Wrz, 2010

Kto się niby wstydzi przyznać, że jest polakiem? Chyba nie mówisz tu o Podolskim
BadMotherfucker - Pon 20 Wrz, 2010

Mówię o wszystkich polakach którzy grają w reprezentacji niemiec :cool:
Nie atakuję żadnego, nie krytykuję bo to ich decyzja, ale moim zdaniem gdyby naprawdę czuli się polakami to graliby w naszej reprezentacji i żadne pierdolenie typu "PZPN nawet na nich nie spojrzał" tego nie usprawiedliwia :old:

ko0niu - Pon 20 Wrz, 2010

no właśnie z Podolskim był taki motyw ponoć, że gość zaproponował im, że może grać a oni go osrali to poszedł grać dla szwabów.
spaf_antynazi - Pon 20 Wrz, 2010

ko0niu, no to prawda :!:

Ja w sumie lubię Juve i wolałbym żeby wygrywał... Innych Lech może klepać ile wlezie... Mam tylko nadzieje ze Lech wygra jak najwięcej meczy, zarobi sporo kasy a działacze nie posprzedają zgranych piłkarzy tylko dobrze zainwestują zarobione przez drużynę pieniądze aby Ja wzmocnić żeby za rok nie było wstydu

Rotten82 - Pon 20 Wrz, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
Nie porównuj reprezentacji do gry klubowej :lol:

przecież nie porównuję, mówię, że juve to czołówka światowa, a taki lech to zwykły średniak. w ogóle wszystkie polskie drużyny są średniakami, albo cieniażami

Zigi - Wto 21 Wrz, 2010

Mimo ze Lecha nie lubie to zarządu klubu można pogratulować.
A Juve to złodzieje więc mi ich nie szkoda :lol:

MRW - Wto 21 Wrz, 2010

spaf_antynazi napisał/a:
Mam tylko nadzieje ze Lech wygra jak najwięcej meczy, zarobi sporo kasy a działacze nie posprzedają zgranych piłkarzy tylko dobrze zainwestują zarobione przez drużynę pieniądze aby Ja wzmocnić żeby za rok nie było wstydu



już nawet nie próbuję myśleć o tym co jest mniej realne, działania piłkarzy czy działaczy. kibiców mi szkoda tylko :sad:




dzisiaj dowiedziałem się co odjebali peszko z iwańskim. słyszałem tłumaczenia tego pierwszego. pogratulować

Kapecsfeter - Pią 24 Wrz, 2010

Jeśli chodzi o Peszke to moim zdaniem dobrze, że nie zagra w najbliższych meczach reprezentacyjnych. Jego gra jest moim zdaniem do dupy, za wolno reaguje, przez co traci sporo okazji, nie potrafi ani dobrze wrzucić w pole, ani strzelić, inteligencją na boisku też nie grzeszy. Powinni kogoś nowego na jego miejsce wypróbować. Co do Iwańskiego to nie mam stanowiska.
Dzemu - Nie 26 Wrz, 2010

Mam nadzieje ze moze w koncu Lech cos pokaze! ;) Po pierwszym meczu nie mozna powiedziec ale ladnie zagrali.
MRW - Czw 30 Wrz, 2010

pierwsza połowa ujdzie. u peszki ktoś zarządził pokutę chyba. ładnie zapieprza




no i po wszystkim. brawo

Mecenas - Pią 01 Paź, 2010

nie ogladałem, ale strasznie się cieszę, nawet jak przejebią z MC to i tak na moje odnieśli sukces w pierwszej rundzie :bananik:
knysiek - Pią 01 Paź, 2010

Z MC stawiam na dwie porażki, ale i tak Lech powinien dać radę. Wcale nie jest to grupa śmierci. Trafili na Salzburg i Juventus będące w kryzysie. Gdyby to był Salzburg z zeszłego sezonu, nie widziałbym ich szans. Najbardziej zadowolony jestem z tego, że znacznie poprawili się kondycyjnie w porównaniu z meczem z Juve.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group