PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Warsaw Dolls

Nikodem15 is back! - Pią 20 Sty, 2012

Przecież Wasz perkusista umiał grać przez 3 minuty...
Bolec - Nie 04 Mar, 2012

Idzie dorwać gdzieś Wasze nagrania które można ściągnąć na dysk? Pomijam składanke Warsaw Hardcore. :grin:
suchy693 - Nie 04 Mar, 2012

Bolec napisał/a:
Idzie dorwać gdzieś Wasze nagrania które można ściągnąć na dysk? Pomijam składanke Warsaw Hardcore. :grin:
pisz do Stanzberga na priv moze maja jeszcze jakąś cd która wydali :old:
sHo - Nie 04 Mar, 2012

zespół udostępnił demo na megaupload ... ale wiadomo :lol:


http://warsawdolls.bandca...onsolety-ucieka

kliknij "Free Download"

Bolec - Nie 04 Mar, 2012

Ło, nie słyszałem o tym demo. :misiek:

Edit: Dzieki za pomoc. :D

Stanzberg - Pon 05 Mar, 2012

Demo już dawno się rozeszło, jest do ściągnięcia z bandcampa.
W zeszłym tyg. nawiedziliśmy studio, wkrótce premierowy kawałek.

suchy693 - Śro 07 Mar, 2012

Ten o szopenie słyszałem z próby :bananik: :>
Stanzberg - Czw 08 Mar, 2012

Dzisiaj ostateczne miksy; premiera kawałka na składance do #5 Dead Pressu za jakiś miesiąc. :cool:
Stanzberg - Wto 03 Kwi, 2012

Premiera Dead Pressu i składanki 13.04, tymczasem voila: nowy numer do odsłuchu:
http://warsawdolls.bandcamp.com/releases

suchy693 - Wto 03 Kwi, 2012

bardzo miły utwór :twisted:
Stanzberg - Pon 09 Kwi, 2012

Nowy kawałek – Backstage bypass już na bandcampie.
http://warsawdolls.bandcamp.com/



Najbliższe koncerty: 13.04 koncert urodzinowy na sms (Warszawa), 15.04 – Warszawa. Plakat poniżej.


Numer publikujemy w pierwszą rocznicę wydania demówki "Mistrz Konsolety" oraz publikacji Disordera na składance FNB.

suchy693 - Pon 09 Kwi, 2012

:mrgreen: Trochę was w Pasażerze zjechali za płytkę cooooooooo ale kit tam oni tylko hardcora uznają za dobrą muzykę .Nowy utwór nie przypadł mi do gustu w/wymieniony :sad:
electropunk - Pon 09 Kwi, 2012

Backstage Bypass - podoba mi się

Co do recenzji Pasazera - to chyba napisali że można było z tych kawałków wyciągnąć trochę więcej - i to akurat jest prawda! i z tym się zgadzam! Zresztą słychać że jest coraz lepiej ... więc wszystko przed nami
Ciekawi mnie jak to wychodzi na żywo ... chyba za 3mce powinienem się o tym przekonać

sHo - Pon 09 Kwi, 2012


Stanzberg - Wto 10 Kwi, 2012

suchy693 napisał/a:
:mrgreen: Trochę was w Pasażerze zjechali za płytkę cooooooooo
Skąd, ja nigdy bym nie powiedział, że nas zjechali. :grin:
Te nagrania mają sporo mankamentów, nie mów, że nie. :mrgreen:

Obie recenzje są życzliwie przychylne ze zdrową dawką obiektywizmu, czyli tak jak powinna wyglądać wzorowa recka w fanzinie.

suchy693 - Wto 10 Kwi, 2012

Stanzberg napisał/a:
suchy693 napisał/a:
:mrgreen: Trochę was w Pasażerze zjechali za płytkę cooooooooo
Skąd, ja nigdy bym nie powiedział, że nas zjechali. :grin:
Te nagrania mają sporo mankamentów, nie mów, że nie. :mrgreen:

Obie recenzje są życzliwie przychylne ze zdrową dawką obiektywizmu, czyli tak jak powinna wyglądać wzorowa recka w fanzinie.
No i to jest bardzo dobra odpowiedz członka zespołu takiej sie spodziewałem Respect!!!!!!!!!! :mrgreen: :bananik: :jupi:
Szymon69 - Wto 10 Kwi, 2012

suchy693 napisał/a:
:mrgreen: Trochę was w Pasażerze zjechali za płytkę cooooooooo ale kit tam oni tylko hardcora uznają za dobrą muzykę .

:misiek:

Stanzberg - Pon 16 Kwi, 2012

Pięknie dziękujemy za niezapomniane emocje na naszych ostatnich występach pod Mostem i w Radiu! Było epicko, do następnego odcinka!

A tak zjechali nas w Garażu. Polecam zakupić ten numer, bo oprócz tego zawiera niezwykle ceny wywiad z Warsaw Dolls!


Stanzberg - Wto 24 Kwi, 2012

A tak wygląda rozpiska koncertów Warsaw Dolls na najbliższe tygodnie i wakacje.

4 maja – Benefit na Fonię, punk piknik na basenach Skry, Warszawa. Wjazd: 10 zł Supportujemy Hard to Breathe, Psią Karmę, Bullet Belt, Street Chaos, Wschód i jeszcze kilka zespołów.
9 maja – Benefit na Fonię, Tygmont, Warszawa. Wjazd: 5 zł!! Razem z nami zagrają 5 Litrów Czerwieni i Adios.
Całkowity dochód z tych występów leci na rzecz okradzionego Studia Fonia.

Wakacje:
29 czerwca – Żelebsko Ultra Chaos Piknik (k. Biłgoraja)
28 lipca – Remiza Punk Rock Fest (Ostrołęka k. Warki)
17 sierpnia – Punk Piknik na Łączce (Bronowice k. Puław)

noiseannoys - Pią 25 Maj, 2012

Na koncercie wokalista Warsaw Dolls jest jedyneczka jak dla Mnie.
Zawodnik nie do wyjebania. Może pięknie nie śpiewa ale jest spontan, sceniczny luz, ma charyzmę i entuzjazm a tego brakuje całej Armii wokalistów w tym kraju.
Widziałem ich pierwszy raz przed Charge 69 w Radiu Luxembourg.

suchy693 - Pią 25 Maj, 2012

Ładnie napisane ciekawe ile Stan postawił ci piwek żeby było tak miło :razz: :mrgreen:
k_u_dlaty - Pią 25 Maj, 2012

Stan ma multikonto :mrgreen:
Stanzberg - Sob 26 Maj, 2012

noiseannoys napisał/a:
Może pięknie nie śpiewa ale jest spontan
Dzięki szefie za tak piękną laurkę.
Muszę Cię zmartwić: przed Charge 69 zaśpiewałem prawie najczyściej w życiu, więc dużo lepiej już nie będzie. :mrgreen:

k_u_dlaty - Śro 12 Wrz, 2012

haha czy mi się tylko wydaje czy w tej reklamie http://www.youtube.com/watch?v=ijH8O7C1JEM Joey Dollz gra? :bananik:
Szapi - Śro 12 Wrz, 2012

właśnie też mi się tak wydawało, ale potem zapomniałam to sprawdzić, myśląc, że mam przywidzenia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group