PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - The Blakauts

wawrzon - Śro 11 Sie, 2010
Temat postu: The Blakauts
http://www.myspace.com/theblakauts


:bananik: :geek: :geek: :geek:
Ale zajebiste granie - takie lubię !

ko0niu - Śro 11 Sie, 2010

fajne granie, podoba mi się kawałek z tekstem z "od zmierzchu do świtu" na początku. Dobry rokendrol
Rotten82 - Śro 11 Sie, 2010

nie podoba mi się ta kapela za cholerę, po pierwsze strasznie przypominają mi junkersów, za których graniem nie przepadam, po drugie są kiepscy. niby w składzie starzy wyjadacze, ale jak dla mnie słabizna, nie ma pierdolnięcia. nieudana kopia motórheda
Stanzberg - Śro 11 Sie, 2010

Podjara była straszna jak się dowiedziałem o składzie i ktoś jeszcze mi puścił chyba próbę nagraną z komóry, czy coś w tym guście (a może to był yougo-tube?)
Nagrania są przęciętne, mało pomysłów, mało kopa, chłopaki na gitarach czeszą poniżej swoich możliwości, a teksty znowu nie zaskakują. Może na koncertach jest lepiej, poza tym to początki dopiero, więc nie skreślam bandu.

Poza tym powinni się nazywać Piguła Rejects. :twisted:

ko0niu - Śro 11 Sie, 2010

Nie zgodzę się absolutnie ze stwierdzeniem "mało kopa", słucham tego w tym momencie na jedynym dostępnym dla mnie sprzęcie czyli laptopowych chujogłośnikach i nawet na tym ma to energię. Czuję, że na żywo byłoby tylko lepiej. Rotten ma rację, że drugi kawałek przypomina bardzo Junkersów, konkretnie kawałek "to jest oi!". Czekam na więcej, zobaczymy jak to się rozwinie.
wawrzon - Czw 12 Sie, 2010

Ja też się nie zgodzę... pierdolnięcia to nie ma Disorient a nie oni :misiek:
Jak na nową kapelę wchodzą bardzo dobrze - jestem bardzo ciekaw koncertów i dalszego grania. Za junkersami sam nie przepadam, ale oni mi ich zupełnie nie przypominają.

Stanzberg - Czw 12 Sie, 2010

ko0niu napisał/a:
Nie zgodzę się absolutnie ze stwierdzeniem "mało kopa"
W porównaniu do którejkolwiek płyty Analogsów czy Junkersów, to niestety. :cry:
MRW - Sob 14 Sie, 2010

Cytat:
Nagrania są przęciętne, mało pomysłów, mało kopa, chłopaki na gitarach czeszą poniżej swoich możliwości, a teksty znowu nie zaskakują. Może na koncertach jest lepiej, poza tym to początki dopiero, więc nie skreślam bandu.

Poza tym powinni się nazywać Piguła Rejects. :twisted:




według mnie kapela nie jest zła, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że na rodzimym podwórku wybija się ponad średnią. nie wiem czym w swojej ocenie sugeruje się stanzberg, ale wydaje mi się, że nie do końca chodzi o samą muzykę. mam rację?

Stanzberg - Pon 16 Sie, 2010

Pudło, chodzi wyłącznie o muzykę. ;-)

Napisałem, że ich nie skreślam, tylko poczekam na porządne nagrania, bo te są po prostu takie sobie.

MRW - Pon 16 Sie, 2010

rozumiem. wydawało mi się, że należysz do osób które patrzą na blakauts przez pryzmat jej członków a nie muzyki. słyszałem już sporo opinii opierających się tylko na personaliach.
suchy693 - Pon 16 Sie, 2010

Stanzberg napisał/a:


Napisałem, że ich nie skreślam, tylko poczekam na porządne nagrania, bo te są po prostu takie sobie.
ZGADZAM SIĘ nic dodac nic ująć.
ko0niu - Pon 16 Sie, 2010

MRW napisał/a:
rozumiem. wydawało mi się, że należysz do osób które patrzą na blakauts przez pryzmat jej członków a nie muzyki. słyszałem już sporo opinii opierających się tylko na personaliach.


Dla mnie osobiście to, kto tworzy tą ekipę jest absolutnie tylko i wyłącznie plusem. Wiadomo od początku, że stać ich na dobre pierdolnięcie.

MRW - Pon 16 Sie, 2010

wiadomo, że od takich kapel wymaga się więcej. jeżeli ktoś potrafi w takiej sytuacji obiektywnie ocenić muzykę jaką tworzą to bardzo dobrze. według mnie po prostu zbyt wielu ludzi uważa że to bedzie super kapela bo gra tam taki czy inny koleś.

co do jakości nagran to myślę że nie jest tak źle. przecież wychodzą gorsze gnioty i to w formie oficjalnego wydawnictwa

Old Crewman - Pon 16 Sie, 2010

Gdzie są tamte trzy numery, były w chuj lepsze od tych nowych :/
ko0niu - Wto 17 Sie, 2010

Są chyba te same co były, tyle że mi np tylko dwa się w tym momencie wyświetlają. "Wredne Ryje" i "Titty twister"
Old Crewman - Wto 17 Sie, 2010

Były inne, "Alkoholokaust", itd.
Rotten82 - Wto 17 Sie, 2010

wcześniej były 3 inne, chyba gorszej jakości. między innymi wspom,niany "alkoholocaust"
Biały - Pią 20 Sie, 2010

nie podoba mi się.
Zwierz@k - Sob 28 Sie, 2010

znajoma załoga starych pierdzieli ;) płyty słuchałem w fragmentach przed masteringiem i miałem wrażenie że szło troche płasko, aczkolwiek mi tam wchodziło. Na koncertach i probach to jest pełna pizda i w chuj energii, polecam z czystym sumieniem
ko0niu - Sob 28 Sie, 2010

ja nie słysząc ich na żywo jestem pewnien, że potrafią pokazać. Czekam na jakieś koncerty w Polandii

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group