PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Punk, muzyka i ambicja

BadMotherfucker - Czw 29 Lip, 2010

Muzyka każda dobra jeśli ambitna i z polotem :geek:
slayr - Czw 29 Lip, 2010

Ano...
Mecenas - Czw 29 Lip, 2010

a co jest ambitnego w pankroku?
moim zdfaniem to najbardziej prostacki gatunek muzyczny jaki powstał, ale i tak aj low dis gejm

gooy - Pią 30 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
a co jest ambitnego w pankroku?
moim zdfaniem to najbardziej prostacki gatunek muzyczny jaki powstał, ale i tak aj low dis gejm

najbardziej prymitywna muzyka jak dla mnie to wixa.

Stanzberg - Pią 30 Lip, 2010

Najbardziej prymitywna muzyka to jakieś hardcore techno, gabba i tego typu tematy.

Punk rock nawet w porównaniu z hip-hopem jest inteligencki, też trzeba wymyśleć tekst, ale trzeba jeszcze go umieć zaśpiewać. Co gorsza, trzeba też opanować instrumenty; koszmar. :razz:

Mecenas - Pią 30 Lip, 2010

kurwa guj, skąd ty znasz takie słowa? :shock:
musiałem sie posiłkowac wikipedią
ale moim zdaniem wiksa niczym nie różni się od techno, electrohouse, trance :grin:
muzycznie w sensie

Cyb - Pią 30 Lip, 2010

@Stan
Polemizowałbym, ambitny rap też się trafia

gooy - Pią 30 Lip, 2010

Mecenas napisał/a:
kurwa guj, skąd ty znasz takie słowa? :shock:

z ciezkiego zycia na ulicach, a niby skad :lol:

jak dla mnie wixa to najprymitywniejsza i najbardziej wiesniacka odmiana techno. w zasadzie jest to wylacznie jednostajny rytm na basie. wszelkie inne dodatki sa zbedne, bo sluchacze i tak podkrecaja basy do tego stopnia, ze nic innego nie slychac.

Stanzberg - Pią 30 Lip, 2010

Cyb napisał/a:
@Stan
Polemizowałbym, ambitny rap też się trafia
Tak, z punk rocka też wyewoluowały "ambitne nurty", jakieś noise'y, math core'y, i tego typu tematy. :razz:

Ale to jest dość chamowata muzyka w porównaniu ze "zwykłym" rockiem chociażby.

Cyb - Nie 01 Sie, 2010

@up
IMHO pank i tak jest ambitniejszy od tego calego komercyjnego gowna jakie puszczaja na vivie, wiec nie jest najgorze ;d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group