PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - Bulbulators

suchy693 - Sob 03 Lip, 2010

Płyta broni sie sama i koncerty też,mi się tam podoba i szlus :punk: :old:
Spoko Kumpel - Wto 06 Lip, 2010

hardcore punx Bulbulators nie mają energii? byles kiedys na ich koncercie? ty masz chyba tej energii za duzo, idz zjedz se na ręcznym przy disczardżu
Stanzberg - Wto 06 Lip, 2010

Podoba mi się to pospolite ruszenie na złamanie karku, kiedy tylko "dojebią naszym". :lol:
Wyluzuj się koleżko.
Świat nie dzieli się na "obcych" i "swoich", może warto to raz a dobrze zauważyć.

Spoko Kumpel - Pon 12 Lip, 2010

to mnie po prostu zraniło i musiałem zareagować - widzisz, działaj!

a te ruszenie jakieś liche, z pospólstwa tylko ja dowziąłem broni! do boju!!!!!

PISSED PUNK - Wto 13 Lip, 2010

Kolejny kawałek z demo "SOCJOPATA"dostępny na www.myspace.com/bulbulators
electropunk - Wto 20 Lip, 2010

fajoski kawalek - wg mnie od poprzedniego lepszy pod każdym względem
Biały - Śro 21 Lip, 2010

znaczy, że na koncercie bulbulators mam się z naszywą disczerdż nie pokazywać? ;)

bez przesady, te napinki nie mają sensu - stąd może brak pospolitego ruszenia ;)

Ryszard - Śro 21 Lip, 2010

Kurczę, nie wiem jak to jest z Bulbami - czasem mam zajawkę i słucham przez parę dni głównie ich, a z drugiej strony na ogół mi to nie wchodzi jakoś super.
Koncertowo miazga i pizda, ale tak do słuchanie to takie trochę... pedalskie :glupek:

Marchin - Śro 21 Lip, 2010

Ryszard napisał/a:
Koncertowo miazga i pizda, ale tak do słuchanie to takie trochę... pedalskie


Też tak mam. Dla mnie, poza kilkoma kawałkami, kapela głównie koncertowa.

Rotten82 - Czw 22 Lip, 2010

spaf_antynazi napisał/a:
Kiedys grali w Czestochowie koncert dla nazioli.... :cancan:

bo wtedy tylko naziole przyszli na ich koncert;]. w sumie chyba 10 osób było. ja nie miałem okazji być na tym gigu. widziałem ich w sumie tylko raz, w ubiegłym roku na warhead. na kolana mnie nie powalili, w domu raczej nie słucham. w sumie to tylko kilka kawałków lubię i nie wiem skąd cała ta otoczka, że to taka zajebista kapela :roll:

Stanzberg - Pią 23 Lip, 2010

Rotten82 napisał/a:
nie wiem skąd cała ta otoczka, że to taka zajebista kapela
Bo są mega równymi gośćmi którzy naprawdę umieją grać. Zgraniem, energią i techniką kasują resztę, niestety (niestety – dla reszty).
Też szczerze powiedziawszy nieczęsto słucham z płyt, ale koncerty rzadko przepuszczam.

Zigi - Pią 23 Lip, 2010

bo koncertowo jest petarda, no i grają często ale na nich można sie bawić do porzygu.
Szymon69 - Pią 23 Lip, 2010

Biały napisał/a:
znaczy, że na koncercie bulbulators mam się z naszywą disczerdż nie pokazywać? ;)

bez przesady, te napinki nie mają sensu - stąd może brak pospolitego ruszenia ;)



Jak widać kiedyś był możliwy wspólny koncert Bulb i Homomilitii i obyło się bez zawałów, zejść śmiertelnych i kilogramów oświadczeń. No,ale to były złote czasy przedinternetowego pankroka.

Stanzberg - Pią 23 Lip, 2010

He, he, kumaci znają tę ulotkę od lat. :grin:
Mam w większej rozdzielczości gdzieś. :faja:

edit:

Dopiero zajarzylem że też tam grałeś. :lol:

wawrzon - Pią 23 Lip, 2010

a w pazdzierniku nowa płyta
PepsiPL - Sob 24 Lip, 2010

a w Maniowach nad Jeziorem (60m od jeziora!) grają na MEBP Feście i będzie pizda :faja: kto nie będzie ten fujara :jacko:
Zwierz@k - Wto 27 Lip, 2010

nie bede i spierdalaj :bananik: :razz:
noiseannoys - Pią 10 Gru, 2010

Nowa plyta BULBULATORS "Princilpes Mortales Punk Aeterna" jest już dostępna na CD.
Cena: 25 zł + wysyłka.
Można zamawiać: noise_annoys@tlen.pl

czaka - Pią 10 Gru, 2010

spaf_antynazi napisał/a:
Kiedys grali w Czestochowie koncert dla nazioli.... :cancan:
I co z tego, mam teraz przestać ich słuchać ? Zespół jest dobry i to jest najważniejsze.
Biały - Sob 18 Gru, 2010

Lepiej napiszcie jak wam się nowy krążek podoba :P
Rotten82 - Sob 18 Gru, 2010

a jaka opakowka? digipack, czy twarde?
Grubas 2 - Nie 19 Gru, 2010

twarde,wkładka w formie plakatu
Rotten82 - Nie 19 Gru, 2010

szkoda, bo wolę digipacki:D tak czy siak zamówię dopiero po świętach, bo chuj wie czy pod choinką tego krążka nie znajdę:)
sXe HC - Pią 11 Lut, 2011

A już 19.02 Koncert NRD Toruń. Bulbulatorsi i pare innych zespłów ja bede na pewno :D
Rotten82 - Pią 11 Lut, 2011

a zapomniałem napisać. nowa płytka jest przechuj wyjebista, dawno tyle razy pod rząd nie przesłuchałem żadnego albumu. szkoda, że połamałem pudełko podczas odfoliowywania :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group