PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - DE TAZSOS kto ich pamieta ???????????

suchy693 - Pon 28 Cze, 2010
Temat postu: DE TAZSOS kto ich pamieta ???????????
Dobre zespoły zawsze się rozpadają !!!!!!!!1
Mecenas - Pon 28 Cze, 2010

niezły rozpierdol był na ich setacg, a sama kapela zawsze mocno na gazie :jacko:
suchy693 - Pon 28 Cze, 2010

to prawda ale mieli w sobie czad i mogli troche namieszac w muzyce psychopunk a takkkkkk znowu dziura w tym stylu, szkoda :cancan:
Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Band spoko, ale bardziej jako wydarzenie towarzyskie niż muzyczne. :mrgreen:
Też żałuję, że rozpadli się przed nagraniem porządnego albumu, może coś by się ruszyło w tym zdechłym polskim sajko.

ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

Widziałem ich albo 2 albo 3 razy i za każdym razem dobra biba, oczywiście jak już tu pisano, chłopaki za kołnierz nie wylewali. Nie przeszkadzało im to jednak grać z niesamowitą energią i jajem. Deflorator to mój osobisty faworyt :lol:
Szkoda, że już nie grają. Może jakiś nowy projekt? Trzymam kciuki w każdym bądź razie.

ameb-x - Wto 29 Cze, 2010

moj jedyny kontakt z ta kapela to ich koncert w madnessie, ktory byl po prostu zajebisty! bylem w szoku, bo nie spodziewalem sie takiego rozpierdolu.
wawrzon - Wto 29 Cze, 2010

Rozpadli ? :sad: :sad: :sad:
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

już jakiś czas temu z tego co wiem.
paulnroll - Wto 29 Cze, 2010

pojebalo was... nie ma ludzi nie zastapionych.

Patryk z Peselem cos wyczaruje. Nie pekajcie!

suchy693 - Śro 30 Cze, 2010

może i cos wyczaruja..............oby nie królika z cylinderka. :jupi:
suchy693 - Śro 01 Wrz, 2010

DE TAZSOS Pozwoliłem sobie przypomnieć chłopaków :rotfl:
Foxy 68 - Czw 02 Wrz, 2010

"for all beautiful womans" :lol: :lol: :lol: no i teraz będzie mi rezać banie do jutra :emotka ze skrzypcami ktorej tutaj nie ma:
BadMotherfucker - Czw 02 Wrz, 2010

Ja nie wiedziałem że w polsce jeszcze ktoś potrafi tak grać :ziew:
Tylko gdzie panowie zgubili kontrabas? :lol:

ko0niu - Czw 02 Wrz, 2010

to nie ważne, że bez kontrabasu, i tak robili dobry rozpierdol. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze raz w nowym wcieleniu jeśli takie sie pojawi :)
suchy693 - Czw 02 Wrz, 2010

ko0niu napisał/a:
to nie ważne, że bez kontrabasu, i tak robili dobry rozpierdol. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze raz w nowym wcieleniu jeśli takie sie pojawi :)
Chyba dupa blada w rozmowie z Piterem voc narazie jak mowił stagnacja i nie moc ale badzmy dobrej mysli :mrgreen:
ko0niu - Czw 02 Wrz, 2010

tak jest to zjawisko bylo na skalę kraju, ciężko jest zwrócić moją uwagę na polskie psychobilly bo ono prawie nie istnieje, im się udało. Trzymam kciuki z jakieś zmartwychwstanie.
suchy693 - Czw 02 Wrz, 2010

Został jeszcze THE KOLT z Zombiakiem na vocalu ostatnia płyta jest gites ,teraz chłopaki nagrywaja nowy materiał takze psajko in Poland w natarciu . :mrgreen: :mrgreen:
ko0niu - Czw 02 Wrz, 2010

koltów zobaczę sobie na żywo w krk na nekroparty, dobre sajko raz do roku nie jest złe.
suchy693 - Czw 02 Wrz, 2010

ko0niu napisał/a:
koltów zobaczę sobie na żywo w krk na nekroparty.
Da bóg obaczyc sie moze z wacpanem w Krakoffie i łyknąć jaką okowitę :mrgreen: :bananik: :geek: :jacko: :punk:
ko0niu - Czw 02 Wrz, 2010

Bliżej terminu wyślę szanownemu panu namiar telefoniczny aby owo spotkanie ułatwić. :cool:
suchy693 - Czw 02 Wrz, 2010

GIT POZDRO :bananik: :misiek: :jacko: :zongler:
BadMotherfucker - Czw 02 Wrz, 2010

A o obibox'ie to już panowie zapomnieli? Też kawał dobrego sałndu mają
Mecenas - Czw 02 Wrz, 2010

eee, obibox to moim zdaniem lipa, biorą ich na koncerty jako zapychacz bo nikt innny nie pasuje klimatem, za każdym razem jak grają to odwiedzam bar albo kibel
BadMotherfucker - Czw 02 Wrz, 2010

Fakt - chłopakom brakuje pauera trochę. Znaczy niewiem jak koncertowo bo ostatnio ze 3 lata nie byłem na żadnym gigu :hmm:
Rotten82 - Czw 02 Wrz, 2010

~też uważam, że obibox to bieda. na zywo nuuuuda, z nagrań to mi się "rockabilly kid" podoba z "psycho attack over poland"

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group