PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - MUNDIAL 2010

Biały - Pią 11 Cze, 2010
Temat postu: MUNDIAL 2010
Nie ma jeszcze takiego tematu, w którym byśmy się mogli dzielić swoimi refleksjami i emocjami. Moja pierwsza refleksja - DLACZEGO KURWA W CZASIE SESJI? :punk:
Zwierz@k - Sob 12 Cze, 2010

moja druga refleksja - dlaczego w piłke nożną grają pedały, geje i pedony, które przy lekkim popchnięciu robią od razu "ałaaaaaa! maaaammmmoooo!!!!"?
Mecenas - Sob 12 Cze, 2010

refleksja nr 3: dlaczego w urugwaju gra więcej białych niż we francji?
poza tym ten mecz był nudny do porzygania

Stanzberg - Sob 12 Cze, 2010

Zwierz@k napisał/a:
moja druga refleksja - dlaczego w piłke nożną grają pedały, geje i pedony, które przy lekkim popchnięciu robią od razu "ałaaaaaa! maaaammmmoooo!!!!"?
Tylko tak można oszukać sędziego, że był faul. :mrgreen:

Urugwaj - Francja prawie jak polskie pierwszoligowe spotkanie, nuda, nuda, nuda.... obejrzałem w porywach 1/4 meczu a czuję się tak jakbym obejrzał cały. :mrgreen:

Hamel - Sob 12 Cze, 2010

Oranje! Oranje! Oranje! :bananik:

:misiek:

Biały - Sob 12 Cze, 2010

powiem krótko i zwięźle: czapki z głów dla bramkarza Nigerii. Facet bronił dzisiaj fenomenalnie i tylko raz dał się pokonać jednej z najlepszych drużyn świata, która zapewne w tym roku zgarnie mistrza - przynajmniej tak przeczuwam i typuje ;)
Ryszard - Nie 13 Cze, 2010

Ja typuję Hiszpanię. Mają wymarzony skład i wyjebanego trenera - powalczą w tym roku.
Natomiast inna rzecz - WUWUZELE WYPIERDALAĆ!
Nie dość że na chacie latają komary i brzęczą to jeszcze z tv też nakurwia ryk... :?

Dzemu - Nie 13 Cze, 2010

Hiszpania, fakt ma szanse, ale jeszcze w stawce beda sie liczyc Argentyna, Włochy - takie jest moje zdanie. Bardzo podoba mi sie gra Holendrow, ale zapewne jak zwykle za daleko nie dojda.
Old Crewman - Pon 14 Cze, 2010

Stanzberg napisał/a:
Zwierz@k napisał/a:
moja druga refleksja - dlaczego w piłke nożną grają pedały, geje i pedony, które przy lekkim popchnięciu robią od razu "ałaaaaaa! maaaammmmoooo!!!!"?
Tylko tak można oszukać sędziego, że był faul.


Życie to jest teatr... :misiek:

Zigi - Śro 16 Cze, 2010

ten mundial w afryce to jedna wielka ściema i lewy zarobek dla parchów z fifa.
Hamel - Śro 16 Cze, 2010

...i prawy zarobek na wuwuzele :bananik:
Dzemu - Czw 17 Cze, 2010

Cos nam ta Hiszpania nie pokazala sie najlepiej! Ale bedzie dobrze! ;)
Dzemu - Czw 17 Cze, 2010

a ja wlasnie lookam Francja - Mexico. Nie zly meczyk! Na razie bez bramek.
Zigi - Czw 17 Cze, 2010

Nie mam ochoty oglądać "światowej" piłki nożnej bo już sie nie chce żygać- chce sie srać.
Same wały i przekręty a zamiast piłkarzy jakieś wyżelowane pedały i buraki.
Ciepło sie porobiło lepiej pokopać w gałe na osiedlu.

Mecenas - Czw 17 Cze, 2010

oglądam tylko co 3 mecz z racji pracy ale większośc mi się podoba, a francja - meksyk zajebiście się cieszę że żabojady przejebali, tak samo jak cieszą mnie męczarnie brazylii z KRLD i porażka Hiszpanii
ale jestem skurwielem, co nie? :lol: :bananik:

Hamel - Czw 17 Cze, 2010

Wróciłem do domu... Francja dostała...? :bananik:
Dzemu - Pią 18 Cze, 2010

Widze ze nie tylko ja nie lubie Francji. :misiek: :misiek:
Biały - Pią 18 Cze, 2010

mam dokładnie tak, jak Mec. Przynajmniej się ciekawiej trochę zrobi, jak giganci przejebią. Trochę mi Nigerii szkoda, bo znów grali dobre spotkanie, a przejebali z cienko grającą Grecją. Szkoda mi też Korei Północnej, bo jakby coś ugrali w turnieju, to przynajmniej tych kilkunastu chłopaków miałoby może w życiu trochę lepiej. A tak w ogóle, to z przyjemnością stwierdzam, że przez ostatnie 4 lata się sporo zmieniło :)
Hamel - Pią 18 Cze, 2010

Biały napisał/a:
A tak w ogóle, to z przyjemnością stwierdzam, że przez ostatnie 4 lata się sporo zmieniło


np. Polska nie przegrywa meczów grupowych :bananik:

Dzemu - Pią 18 Cze, 2010

Hamel napisał/a:
Biały napisał/a:
A tak w ogóle, to z przyjemnością stwierdzam, że przez ostatnie 4 lata się sporo zmieniło


np. Polska nie przegrywa meczów grupowych :bananik:


na mundialu napewno, ciekawe co bedzie na Euro! ;P

Dzemu - Pią 18 Cze, 2010

Jedyny plus z Euro to ze nas do domu nie odesla :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
michał ze wsi 2 - Pią 18 Cze, 2010

Wczoraj czy przedwczoraj oglądałem mecz ,nie pamiętam kto z kim,chyba Kamerun z Mozambikiem,a tam takie sławy jak Mendoza,Menel,Skarbona. :grin:
Biały - Sob 19 Cze, 2010

Dojczland, Dojczland ałwiderzejn!
Hamel - Sob 19 Cze, 2010

Oranje, Oranje, Oranje... ! :jacko:
maliniak - Nie 20 Cze, 2010

Wlosi po dzisiejszym meczu z Nowa Zelandia otrzymuja zaszczytny tytul arcy-pedalicji Mundialu! Kto ogladal ten wie o co chodzi!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group