PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Nowa p³yta PARY WINO

Para Wino - Nie 21 Lis, 2010

w tych bonusach, które s³yszysz zosta³a wyrzucona gitara, a na jej miejsce zosta³y nagrane dwie nowe w panoramie.
Tak jak mówisz na próbki nie ma szans.

Nikodem15 is back! - Czw 24 Lut, 2011

I p³yty pewnie nie bêdzie...
szymon - Nie 27 Lut, 2011

Nikodem my¶lê ¿e trzeba byæ cierpliwym,nie do¶æ ¿e nagranie w dobrym studio sporo kosztuje to pewnie bardzo ciê¿ko znale¿æ potem wydawcê-z MTJ chyba trzeba daæ sobie spokój....

Para w przeciwieñstwie do Defektu Muzgó czy ex kolegów z Sedesu zrobi³ kilkanascie nowych kawa³ków...Siwy czy M³ody ¶lizgaj± siê tylko na starociach i mogê siê z Tob± o zgrzewkê browca za³o¿yæ ¿e oni ju¿ nic nowego nie nagraj± (pomijam granie coverów przez Sedes)...

Muszê publicznie napisaæ ¿e nie dawa³em Parze ¿adnych szans ¿e stworzy co¶ nowego,ma³o tego nie wierzy³em ¿e po latach znowu bêdzie gra³ koncerty....my¶la³em ¿e gdy w czerwcu 2007 para zapowiedzia³ koncert we Wrocku bêdzie to jeden wystêp dla starych fanó a tu proszê do wrze¶nia 2010 roku naliczy³em 20 wystêpów Darka...

Wypada jedynie po¿a³owaæ ¿e Para ze swoim zespo³em tak rzadko (wrêcz wcale) wypuszcza³ siê w centraln± czy pó³nocn± Polskê...zreszt± poza dolnym ¶l±skiem i ¶l±skiem parê mo¿na by³o us³yszeæ w Poznaniu,Ustrzykach Dolnych czy dwukrotnie w Kielcach....zreszt± w mie¶cie scyzoryków by³em na obu koncertach i na obu by³o zajebi¶cie.

W temacie o nowej p³ycie mam do pary takie pytanie ile masz gotowych kawa³ków?

Pytam bo sam ze stronki sci±gn±³em panie premierze,barykady i kamienie,ojciec dyrektor,techno to gówno,w ¿yciu liczy siê nic,zboczona muzyka,pogo dla naiwnych,telenowele,zawsze i wszêdzie (to by³y mp opisane numerami od 23 do 31) dzisiaj za¶ ¶ci±gn±³em za po¶rednictwem tego forum kawa³ki pedofil,sex i jedzenie oznaczone numerami 35 i 36.....st±d pytanie jakich kawa³ków nie mam i gdzie je mo¿na pobraæ?

Para Wino - Pon 28 Lut, 2011

Nikodem15 is back! napisa³/a:
I p³yty pewnie nie bêdzie...
s³owo, ¿e nie mam na to czasu... zreszt± jak nie wyjdzie to nic siê nie stanie. Mo¿e wtedy opublikujê j± w formie mp3?
szymon napisa³/a:
W temacie o nowej p³ycie mam do pary takie pytanie ile masz gotowych kawa³ków?

Pytam bo sam ze stronki sci±gn±³em panie premierze,barykady i kamienie,ojciec dyrektor,techno to gówno,w ¿yciu liczy siê nic,zboczona muzyka,pogo dla naiwnych,telenowele,zawsze i wszêdzie (to by³y mp opisane numerami od 23 do 31) dzisiaj za¶ ¶ci±gn±³em za po¶rednictwem tego forum kawa³ki pedofil,sex i jedzenie oznaczone numerami 35 i 36.....st±d pytanie jakich kawa³ków nie mam i gdzie je mo¿na pobraæ?
12 nowych numerów, wiêc któergo¶ Ci brakuje. Na stronie piwinny byæ wszystkie.
Slayer - Nie 09 Wrz, 2012

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :geek:
Tak od siebie- od tygodnia znowu zacz±³em s³uchaæ bonusów do ostatniej jeszcze nie wydanej p³yty. Nakrêca jak diabli. Gdyby taka konwencja i perkusja by³± zachowana, to ja ju¿ nic innego nie chcê. Po Warszawie trochê siê je¼dzi, kto zobaczy motocykl z którego nap.. Para Wino, to ju¿ wie, kto to :cancan:

Slayer - Wto 28 Mar, 2017
Temat postu: Informacyjnie.
Dosta³em od znajomego fotkê z koncertu, na którym z reszt± by³em bodaj¿e w pa¼dzierniku 2014 w Bielsku Podlaskim w Pub Blues.

Zanim dojecha³em, to pamiêtam, jak zwierzêta mi siê pod ko³a rzuca³y, a koncert, nawet jak na standardy Punk-Rockowe by³ do¶æ hardcorowy. "Trochê" wstawiony Para podczas koncertu wyszed³ i ¶piewa³ przed scen±, co i rusz wpada³ na niego jaki¶ jeszcze bardziej napity jegomo¶æ :cojest: , talerze perkusji by³y rozwalone, a pa³karz jako¶ tak...no nie sz³o mu za bardzo, do tego jacy¶ luje przewalili mi motocykl :punk: No ale, co punk to punk :limo:

Ale wracaj±c do foty. Dosta³em cynk, ¿e po 7 latach w koñcu co¶ w temacie p³yty siê zadzia³o. Jak bêdzie to taki poziom, jak by³o z bonusami, to mi nic wiêcej nie trzeba. Czyli wygl±da na to, ¿e ju¿ nied³ugo zawita na moim Hi-Fi oczyszczona i bez szumów wersja "Pedofila" :jupi:

full album na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Ux2ek1UWNsI

szymon - Nie 09 Kwi, 2017

ta p³yta wychodzi stanowczo za pozno.Twoj idol ma w planach dwa koncerty 28 kwietnia Warszawa klub Offside,29 kwietnia Bielsk Podlaski pub Blues Rock
Para Wino - Pi± 24 Lis, 2017

full album na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Ux2ek1UWNsI

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group