PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sprawy techniczne - reklama McD na Punk Serwisie...

Aneta - Pią 23 Kwi, 2010
Temat postu: reklama McD na Punk Serwisie...
tu screen dla tych co nie widzieli



lubię frytki z maka zjesc ale reklama na punk serwisie to lekka przesada...

Aneta - Pią 23 Kwi, 2010

no ale mcd? :sad:
Stanzberg - Pią 23 Kwi, 2010

Mnie to nie razi, od dawna wiedziałem, że Punk Serwis niewiele ma wspólnego z pankrokiem.
Aneta - Pią 23 Kwi, 2010

co reklama to lepsza :lol: :lol: :lol:

coś dla Lidki

QkiZ - Sob 24 Kwi, 2010

Aneta napisał/a:
lubię frytki z maka zjesc
Taa, szczególnie smażone na oleju któryś tam raz przepalanym...
Szkoda, że ja nie widzę reklam, też bym się pośmiał.

Rotten82 - Sob 24 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
Taa, szczególnie smażone na oleju któryś tam raz przepalanym...

taka sama bzdura jak sperma w szejkach

QkiZ - Sob 24 Kwi, 2010

taa
Rotten82 - Sob 24 Kwi, 2010

mam kilku znajomych co pracują/pracowali w maku i każdy wie doskonale, że frytura jest każdej nocy wymieniana. są to o tyle wiarygodne źródła, bo są na miejscu i to widzą. nie raz od nich słyszałem, że spodziewali się, że w mc na jednym tłuszczu smaży się przez tydzień albo dwa
Zigi - Sob 24 Kwi, 2010

Cytat:
mam kilku znajomych co pracują/pracowali w maku i każdy wie doskonale, że frytura jest każdej nocy wymieniana. są to o tyle wiarygodne źródła, bo są na miejscu i to widzą. nie raz od nich słyszałem, że spodziewali się, że w mc na jednym tłuszczu smaży się przez tydzień albo dwa

3 lata temu pracowałem w MC no i zdarzało sie max 2-3 dni że ten sam olej był. Ale i tak często zmieniali, wg norm firmowych tam chyba obowiązek jest żeby co 12 godzin zmieniać czy jakoś tak.
A sperme w szejkach to nie wiem kto wymyśla, nie da rady tego zrobic- przynajmniej w tym co ja pracowałem wszystko było na zbyt dużym widoku, jakby tam chociaż nacharchać to od razu by było widać.

ko0niu - Nie 25 Kwi, 2010

Rotten82 napisał/a:
QkiZ napisał/a:
Taa, szczególnie smażone na oleju któryś tam raz przepalanym...

taka sama bzdura jak sperma w szejkach


natomiast prawdą jest, bo firma sama się przyznaje, że do frytek używają mieszanki oleju roślinnego i tłuszczu zwierzęcego, wołowego bodajże. Dlatego są takie dobre. :twisted:

QkiZ - Nie 25 Kwi, 2010

Nawet jak jadłem mięso nie lubiłem smażyć na smalcu, za bardzo zmieniał smak potrawy (zazwyczaj na gorszy), nie tak jak olej.
ko0niu - Nie 25 Kwi, 2010

Nazik, nie, mi to zwisa, są pyszne, najlepsze ze wszystkich frytek fastfoodowych. Napisałem dla świadomości Anety, bo pisała, że te frytki wcina.

Qkiz, no nie mów, nie ma lepszego schabowego jak ten cieniutko rozbity, obtoczony porządnie w bułce tartej i jajku, smażony na dobrze rozgrzanym smalcu.

QkiZ - Nie 25 Kwi, 2010

schabowy z piersi kurczaka, na oleju to tak. w innych konfiguracjach nie.
Zigi - Nie 25 Kwi, 2010

frytki z MC są z dupy niedopieczone- najlepsze są domowej roboty grubo krojone i rzucone na patelnie.
ko0niu - Nie 25 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
schabowy z piersi kurczaka, na oleju to tak. w innych konfiguracjach nie.


SCHABOWY jest ze SCHABU. SCHAB jest ze ŚWINI. Nie istnieje coś takiego jak schabowy z kurczaka. Z kurczaka to sobie możesz pierś w panierce zrobić co najwyżej.

QkiZ - Nie 25 Kwi, 2010

Tak, wiem. Ale nazywam to tak bo tak samo się robi. A świnia mi nie smakuje za bardzo. Przepraszam, nie smakowała.
BadMotherfucker - Nie 25 Kwi, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=on6BSfHlK_w

Tyle jeśli chodzi o frytki z McShitu :cool:

Zigi - Nie 25 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
SCHABOWY jest ze SCHABU. SCHAB jest ze ŚWINI. Nie istnieje coś takiego jak schabowy z kurczaka. Z kurczaka to sobie możesz pierś w panierce zrobić co najwyżej.

kumpel pracował w chińskiej knajpie mówił że tam kaczka to cielęcina, królik to szynka i wiele innych jeszcze takich było.
A jeśli chodzi jeszcze o zarcie z maca to mi sie w chuj podobały jajka do kanapek- to był taki po prostu duży baton z którego sie odkrawa plasterki- zwróćcie uwage że każdy kawałek jajka jest identyczny :razz:
Do tej pory to jajko jest dla mnie zagadką z cyklu "jak oni to zrobili"

Aneta - Pon 26 Kwi, 2010

ko0niu napisał/a:
natomiast prawdą jest, bo firma sama się przyznaje, że do frytek używają mieszanki oleju roślinnego i tłuszczu zwierzęcego,


kumpel co w maku pracowal mowil cos calkiem innego

a dokladniej ze to tylko sam olej
tylko z wymianą na nowy roznie bylo ...

a jak wiadomo najlepsze frytki - na starym oleju :twisted:

Foxy 68 - Pon 26 Kwi, 2010

Aneta napisał/a:
jak wiadomo najlepsze frytki - na starym oleju

i smażone 8 razy :faja:

100% Hate - Pon 26 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
Taa, szczególnie smażone na oleju któryś tam raz przepalanym...

Taaa, a w innych budach z fast foodami zmieniają olej po każdym smażeniu. :lol:

Przynajmniej w macu są jakieś normy w tym temacie, w przeciwieństwie do tych wszystkich bud z fast foodami, gdzie o przydatności do spożycia decyduje "na węch" pani Jadzia.

Mecenas - Pon 26 Kwi, 2010

prawda
100% Hate - Pon 26 Kwi, 2010

Dla mnie te pieczone w piekarniku są chujowe. Robi się je z ciasta ziemniaczanego i strasznie jebią przy pieczeniu.

Nie ma jak samemu pokroić pyry i usmażyć na głębokim oleju.

Mecenas - Pon 26 Kwi, 2010

no fakt że samemu jak się robi to sa zajebiste ale moim zdaniem najlepeij je piec na blaszce w piekarniku
Foxy 68 - Pon 26 Kwi, 2010

100% Hate napisał/a:
Nie ma jak samemu pokroić pyry i usmażyć na głębokim oleju.

Na kilka razy :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group