PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Prezydent, Dziwisz i WAWEL

Aneta - Pią 16 Kwi, 2010
Temat postu: Prezydent, Dziwisz i WAWEL
jak w temacie...

wg mnie to nie jest odpowiednie miejsce
powinni byc pochowani w warszawie ...

a na wawel - jak juz koniecznie ktos z tej katastrofy musi tam byc pochowany - to najbardziej zasluguje na to Kaczorowski!

PS - Prezydent Ryszard Kaczorowski zostanie pochowany w poniedziałek, w Świątyni Opatrzności Bożej...

do poczytania:

http://www.dziennik.pl/wy...ja_decyzja.html

http://www.dziennik.pl/ka...one_Wawelu.html

http://www.dziennik.pl/wy...zesuniety_.html
przesunięcie pogrzebu

Hamel - Pią 16 Kwi, 2010

Człowiek, który za życia miał poparcie około 30% polaków, nagle ma być chowany wśród królów... :crazy:
Old Crewman - Pią 16 Kwi, 2010

Którzy pewnie mieli jeszcze mniej poparcia :grin:

Ja już wbijam w tę szopkę, ludzie teraz się prawie tłuką na ulicach w tym klimacie :/

Mecenas - Pią 16 Kwi, 2010

byłem przekonany ze go pochowaja na powazkach, jak przeczytałem że wawel to zdębiałem, ale jeszcze bardziej zdębiałem jak przeczytałem o protestach, teraz to już tylko na złość ludziom bym go na wawelu pochował
ko0niu - Pią 16 Kwi, 2010

Szopka jak chuj, w krakowie ludzie okupowali wzgórze wawelskie i jeszcze chyba coś tam na rynku pokrzykiwali :lol: Dla mnie straszna bieda, że go w Krakowie chcą chować. Mnie dziwi strasznie, nikt nigdy za nic go nie chwalił a tu nagle rozbija się samolot i go chowają między królami i Piłsudskim. :crazy:
mqrcin - Pią 16 Kwi, 2010

gdzie go pochowaja tam bedzie mial grob czyli afera o nic jak dla mnie
btw najsensowniej byloby w Sopocie zeby corka 1 listopada nie dymala przez cala Polske

100% Hate - Pią 16 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
nagle ma być chowany wśród królów

Bo na Wawelu akurat leżą sami królowie.... :crazy:

Hamel - Pią 16 Kwi, 2010

...co nie zmienia faktu, że niczym, sobie nie zasłużył na pochówek na Wawelu.
To, że tragicznie zginął, nie sprawia, że wszyscy mają go uważać za wielkiego bohatera... :roll:

QkiZ - Sob 17 Kwi, 2010

A mnie wali gdzie go pochowają. Szopka już zaczęła się robić jak ciało do pałacu wieźli.
Xiao Mei - Sob 17 Kwi, 2010


Sick Fuck - Sob 17 Kwi, 2010

każdy przydrożny rów się do tego nadaje
Biały - Sob 17 Kwi, 2010

Klechy mają do dyspozycji jeszcze drugiego prezydenta - Kaczorowskiego i jego sobie pochowają w Świątyni Opatrzności ;)
Ryszard - Sob 17 Kwi, 2010

Mnie to jebie gdzie go pochowają. Na Wawelu byłem raz albo dwa razy w życiu i pewnie nie będę więcej, a to gdzie będą leżały zwłoki to mnie jakoś nie obchodzi. Aczkolwiek racjonalnie rzecz biorąc to ten Wawel jest baardzo przesadzony.

Swoją drogą, ciekaw jestem gdzie pochowają innych prezydentów. Raczej nie spodziewam się, że na Wawelu zostanie położony kiedyś Wałęsa czy Kwaśniewski - że o Jaruzelskim nie wspomnę.

Hamel - Nie 18 Kwi, 2010

No co Ty! Musieliby tragicznie zginąć, żeby zostać bohaterami!
Cyb - Nie 18 Kwi, 2010

a jakby obiektywnie spojrzeć to wałęsa się w chuj bardziej nadaje na wawel niz kaczynski
Biały - Nie 18 Kwi, 2010

TW Bolek ;)
mqrcin - Nie 18 Kwi, 2010

Cyb napisał/a:
a jakby obiektywnie spojrzeć to wałęsa się w chuj bardziej nadaje na wawel niz kaczynski

ale chyba jeszcze nie dzisaj :razz:

Cyb - Nie 18 Kwi, 2010

a patrzac po tym co sie teraz dzieje to nie zdziwilbym sie, gdyby mu pierdolneli tam jakies mieszkanko
@down
bo mu pozwalali
zresztą chuj

gooy - Nie 18 Kwi, 2010

Cyb napisał/a:
a jakby obiektywnie spojrzeć to wałęsa się w chuj bardziej nadaje na wawel niz kaczynski

nie wiem jakie jest to 'obiektywne spojrzenie', bo chodzi pewnie jak zwykle tylko o subiektywne uznanie walesy za symbolu obalenia komuny. szkoda tylko, ze tak slabo mu to wyszlo i szkoda, ze bedac prezydentem byl takim szkodnikiem.

zaden z dotychczasowych prezydentów III RP nie zasluzyl sie niczym wybitnym, zeby go chowac na wawelu. to ze kaczynski byl z nich najmniej chujowy to nie znaczy, ze byl wystarczajaco dobry.

Ryszard - Nie 18 Kwi, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=7mFnFUdftn0
:jupi:

QkiZ - Pon 19 Kwi, 2010

gooy napisał/a:
to ze kaczynski byl z nich najmniej chujowy to nie znaczy, ze byl wystarczajaco dobry.
podyskutowałbym
gooy - Pon 19 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
gooy napisał/a:
to ze kaczynski byl z nich najmniej chujowy to nie znaczy, ze byl wystarczajaco dobry.
podyskutowałbym

to moze gdzie indziej, zeby nie robic offtopa

Stanzberg - Pon 19 Kwi, 2010

Old Crewman napisał/a:
wbijam w tę szopkę

QkiZ - Pon 19 Kwi, 2010

Czemu Piłsudski się teraz cieszy?
Bo będzie miał teraz zimnego Lecha pod ręką.
:rotfl:

gooy - Pon 19 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
Czemu Piłsudski się teraz cieszy?
Bo będzie miał teraz zimnego Lecha pod ręką.
:rotfl:

:lol: :lol: :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group