PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Jedna menda się przyznała.

Hamel - Sob 03 Kwi, 2010

Rotten82 napisał/a:
Los Fastidios (jak widać naziole)


:lol:

Kontrol Mind napisał/a:
Hindenburg mianował Hitlera kanclerzem (żeby mu się znudziło)


Kompletna bzdura.

Sick Fuck - Sob 03 Kwi, 2010

Rotten82 napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
70% więźniów to posiadacze trawy i dilerzy...


no i chuj im w dupę!


No i ci też chuj w dupę w takim razie, tak se kminie czy masz coś wspólnego z elektromadonną...

Rotten82 - Sob 03 Kwi, 2010

Sick Fuck napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
70% więźniów to posiadacze trawy i dilerzy...


no i chuj im w dupę!


No i ci też chuj w dupę w takim razie, tak se kminie czy masz coś wspólnego z elektromadonną...

takie mam zdanie odnośnie narkotyków i nie dzielę ich na miękkie i twarde i jak dla mnie wszystkie są chujowe. o ile do posiadaczy trawy nic specjalnie nie mam, bo to ich sprawa, co ze sobą robią to do dilerów szacunku nigdy mieć nie będę

Sick Fuck - Sob 03 Kwi, 2010

Rotten82 napisał/a:
takie mam zdanie odnośnie narkotyków i nie dzielę ich na miękkie i twarde i jak dla mnie wszystkie są chujowe. o ile do posiadaczy trawy nic specjalnie nie mam, bo to ich sprawa, co ze sobą robią to do dilerów szacunku nigdy mieć nie będę
_________________


huja mnie obchodzi jak ty sobie to dzielisz ludzie za to w pierdlu gniją a ty sobie dzielisz, chuja wbijam w twoje dzielenie każdy robi to na co ma ochotę i psy jak dla mnie gówno a nie prawo mają by innym narzucać co mają robić co palić pić zażywać i w jakich ilościach, dla mnie to jest nic innego jak wpierdalanie się z buciorami w cudze życie a ty sobie szacunku mieć nie musisz ale ludzie za to gniją w klatkach a ty tu będziesz pierdolił trzy po trzy jak jakaś stara devota

BadMotherfucker - Sob 03 Kwi, 2010

Polecam film The Union - do obejrzenia za darmo na google video
100% Hate - Sob 03 Kwi, 2010

Kontrol Mind napisał/a:
Widze ze strach kolegę obleciał.

Nie strach, tylko raczej poczucie zażenowania, że ABW wsadza do pierdla ludzi za poglądy, a wielcy wolnościowcy biją im jeszcze brawo.

Kolesie nie mają żadnego paragrafu przeciwko życiu czy zdrowiu, a więc nie są nawet podejrzani o pobicia, rozboje itp. Jedyne co im się zarzuca, to zorganizowanie 4 koncertów. Mimo to, będą sądzeni za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Pamiętam jak w podobny sposób tępiono anarchistów kilkanaście lat temu, więc tym bardziej się dziwię, że się tak brandzlujesz z tego powodu.

wawrzon - Sob 03 Kwi, 2010

Bardzo moim zdaniem żenujące...
Widzę, że kontrol monitoruje kto jest skąd i dzielnie notuje do notatnika :D

Bardzo żenująca akcja, niepotrzebna nikomu. Nazik celnie to ujął - nic dodać nic ująć.
Cytat:
A ja jestem zdania - że skoro mamy demokrację i wolność - że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, niech sobie organizują nazi party, mnie to nie wadzi.
Niedługo zakażą pankroka


ale nazik już na ksywę ma przejebane, dlatego nie wychyla nosa z lasu :D ;)

Mechanik - Sob 03 Kwi, 2010

wawrzon napisał/a:
Bardzo moim zdaniem żenujące...
Widzę, że kontrol monitoruje kto jest skąd i dzielnie notuje do notatnika :D

Bardzo żenująca akcja, niepotrzebna nikomu. Nazik celnie to ujął - nic dodać nic ująć.
Cytat:
A ja jestem zdania - że skoro mamy demokrację i wolność - że każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, niech sobie organizują nazi party, mnie to nie wadzi.
Niedługo zakażą pankroka
Ale już tym że chcieli zakazać koszulek z Che Guevarą, to się jarałeś pozytywnie.
Marchin - Nie 04 Kwi, 2010

Mechanik napisał/a:
Ale już tym że chcieli zakazać koszulek z Che Guevarą, to się jarałeś pozytywnie.


Sporo było głosów, że skoro nazim jest nielegalny to powinni zdelegalizować też komunizm. I sporo osób również mówiło że najlepiej by było jakby wszystko zalegalizowali.

wawrzon - Pon 05 Kwi, 2010

Marchin napisał/a:
Mechanik napisał/a:
Ale już tym że chcieli zakazać koszulek z Che Guevarą, to się jarałeś pozytywnie.


Sporo było głosów, że skoro nazim jest nielegalny to powinni zdelegalizować też komunizm. I sporo osób również mówiło że najlepiej by było jakby wszystko zalegalizowali.


igzakli. Skoro swasta jest be dlaczego komuniści nie są be ?

Zigi - Pon 05 Kwi, 2010

Według paragrafów komunizm też jest zakazany ale nikt tego nie egzekwuje bo i żadne media nagonki nie robią takiej samej jak na faszyzm pod każdą postacią.
BadMotherfucker - Pon 05 Kwi, 2010

Nikt nie egzekwuje bo naszym krajem wciąż rządzą komuchy ;-)
Kto myślący będzie tępił swoich żywicieli?

mqrcin - Wto 06 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
Kontrol Mind napisał/a:
Hindenburg mianował Hitlera kanclerzem (żeby mu się znudziło)



Kompletna bzdura.


zgadzam sie kompletna bzdura

100% Hate napisał/a:
Pamiętam jak w podobny sposób tępiono

anarchistów kilkanaście lat temu, więc tym bardziej się dziwię, że się tak brandzlujesz z tego powodu.


o ile pamietam to raczej nyska i biala lola a jej sie nie zapomina

Kontrol Mind - Wto 06 Kwi, 2010

Najlepiej kurwa wszystko zalegalizować albo zdelegalizować na jeden wam chuj wyjdzie myśliciele z koziej pały.
BadMotherfucker - Wto 06 Kwi, 2010

Jeszcze lepiej walczyć z wiatrakami i dawać im motywację do zwiększania swoich szeregów ;-)
Kontrol Mind - Wto 06 Kwi, 2010

mqrcin napisał/a:
Hamel napisał/a:
Kontrol Mind napisał/a:
Hindenburg mianował Hitlera kanclerzem (żeby mu się znudziło)



Kompletna bzdura.


zgadzam sie kompletna bzdura

Wiatraki poczytajcie sobie bryki do matury bo na poważne książki to widzę że szans nie ma.

BadMotherfucker - Wto 06 Kwi, 2010

To ja Ci polecę dobre lektury

Robert Anton Wilson - Powstający Prometeusz
Friedrich Wilhelm Nietzsche - Tako rzecze Zaratustra

Odezwij się jak Ty będziesz w stanie je zrozumieć ;-) Bo póki co to wszystkie Twoje posty jakie czytałem to nieuzasadniona pojebana krytyka - ludzi, poglądów i sytuacji
W ten sposób sam jedynie pokazujesz swój brak inteligencji oraz niedojrzałość emocjonalną i wiekową

Hamel - Wto 06 Kwi, 2010

No kuuurwa :lol: .

A cud nad wisłą się powiódł, bo bolszewicy sądzili, że jeśli Piłsudski wygra, to w końcu mu się znudzi i odda polskę walkowerem :crazy: .

Dobra, zaraz się dowiem, że jestem faszystą, bo poruszyłem temat piłsudskiego :shock:

Marchin - Wto 06 Kwi, 2010

Kontrol Mind napisał/a:
Najlepiej kurwa wszystko zalegalizować albo zdelegalizować na jeden wam chuj wyjdzie myśliciele z koziej pały.


Uważam że prawo powinno by w miarę możliwość jak najbardziej sprawiedliwe.

Kontrol Mind - Wto 06 Kwi, 2010

Cytat:
Dobra, zaraz się dowiem, że jestem faszystą, bo poruszyłem temat piłsudskiego :shock:
_________________


Na pewno jesteś faszystą ba nawet polskim nacjonalistą bo to do nich podobne by nazwisko marszałka pisać z małej litery.

To tyle mistrzu zjebanej analogii

Hamel - Wto 06 Kwi, 2010

Kontrol Mind napisał/a:
Na pewno jesteś faszystą ba nawet polskim nacjonalistą...


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz... :wall:
Śmiem twierdzić, że jestem jedną z najbardziej lewicowych osób "na tej sali".

Kontrol Mind napisał/a:
... bo to do nich podobne by nazwisko marszałka pisać z małej litery.


Fakt faktem, że od zarania dziejów pisanie imienia/nazwiska/pseudonimu z małej litery było oznaką szacunku :crazy:

Kontrol Mind - Wto 06 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
Kontrol Mind napisał/a:
Na pewno jesteś faszystą ba nawet polskim nacjonalistą...


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz... :wall:
nie chodziło mi o to kim jesteś bo gowno mnie to interesuje.


Hamel napisał/a:
Fakt faktem, że od zarania dziejów pisanie imienia/nazwiska/pseudonimu z małej litery było oznaką szacunku
odpocznij sobie.
Hamel - Wto 06 Kwi, 2010

Twoja zabójcza argumentacja w tym momencie sięgnęła zenitu. Pokonałeś mnie... :sad: :sad: :sad:
Stanzberg - Śro 07 Kwi, 2010

Kontrol Mind: Polecam nauczyć się kultury dyskusji i nie obrażania współdyskutantów.
Skoro potrafisz tylko wymyślać obelgi, otwórz okno i wrzeszcz na ulicę.

W zasadzie już należy Ci się 3. ostrzeżenie, ale dam Ci szansę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group