PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - WŁOCHATY - "WBREW WSZYSTKIEMU" - nowa płyta w maj

Biały - Czw 15 Kwi, 2010

Dobre numery! Jak reszta to też takie petardy, to płytka będzie co najmniej na poziomie Dnia Gniewu.
wlochatybilly - Czw 15 Kwi, 2010

Trochę się posypało , więc żeby sprawę uprościć wrzuciłem do neta :

POZA ZASIĘGIEM

WYDŁUB MI OCZY

Przed "Wydłub mi oczy" trzeba trochę cierpliwości,rozbiegówka trwa 20 sek.
Nikodem15 ja do dzisiaj zachodzę w głowę jak mogliśmy wydać taki materiał jak ,,Wojna przeciwko ziemi,, wypadek przy pracy .

mqrcin - Czw 15 Kwi, 2010

jak dziecko wstanie to odslucham i odpisze
QkiZ - Czw 15 Kwi, 2010

wlochatybilly napisał/a:
Nikodem15 ja do dzisiaj zachodzę w głowę jak mogliśmy wydać taki materiał jak ,,Wojna przeciwko ziemi,, wypadek przy pracy .
A co z tą płytą jest nie tak :?:
mqrcin - Czw 15 Kwi, 2010

pozytywnie czekam na plyte
Bebsi - Czw 15 Kwi, 2010

również jestem ciekawa :cool:
Hamel - Czw 15 Kwi, 2010

QkiZ napisał/a:
wlochatybilly napisał/a:
Nikodem15 ja do dzisiaj zachodzę w głowę jak mogliśmy wydać taki materiał jak ,,Wojna przeciwko ziemi,, wypadek przy pracy .
A co z tą płytą jest nie tak :?:


Trochę źle się słucha... :>

Nikodem15 is back! - Czw 15 Kwi, 2010

Billy, spoko ale Bunt i miłość była produkowana przez Waszego własnego gitarzystę w jego własnym studiu, więc niesmak tym większy...

Nowościami jestem pozytywnie zaskoczony.

QkiZ - Czw 15 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
QkiZ napisał/a:
wlochatybilly napisał/a:
Nikodem15 ja do dzisiaj zachodzę w głowę jak mogliśmy wydać taki materiał jak ,,Wojna przeciwko ziemi,, wypadek przy pracy .
A co z tą płytą jest nie tak :?:

Trochę źle się słucha... :>
no można było popracować przy masteringu, ale czy to skreśla płytę :?:
wlochatybilly - Czw 15 Kwi, 2010

Trochę to mało powiedziane , płyta jest fatalnie nagrana i każdy to słyszy , efekt jak byśmy się na próbie nagrywali , a szkoda bo był to wtedy szczytowy okres jeśli chodzi o kondycję kapeli , szkoda też materiału był pomysł żeby to jakoś na nowo nagrać albo zrobić nowe miksy ale na pomysłach się skończyło .
wawrzon - Czw 15 Kwi, 2010

dobre kawałki - w pytkę. Przypomina mi Amanitkę Muscarię.


KUPIĘ BANKOWO !

Stanzberg - Czw 15 Kwi, 2010

Wojna Przeciwko Ziemi przede wszystkim nie pasuje mi tekstowo, nagranie też jest takie sobie, ale to można przeżyć.
To jest ostatnie CD Włochatego do którego mam jakikolwiek sentyment. :-|

QkiZ - Czw 15 Kwi, 2010

Stanzberg napisał/a:
Wojna Przeciwko Ziemi przede wszystkim nie pasuje mi tekstowo
:?:
Nikodem15 is back! - Czw 15 Kwi, 2010

Stan, dla mnie debiut i Wojna... są średnio słuchalne, choć kiedyś trawiłem, ale Dgora Oporu i Zmwoa do dziś robią na mnie wrażenie. No ale to nie temat o Włochatym tylko o nowej płycie.
Hamel - Czw 15 Kwi, 2010

Debiut, to największa miazga - nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia.
Szo - Czw 15 Kwi, 2010

Takie sobie nagrania na wojnie przeciwko ziemi? ja rozumiem że undergroundowe studio,
ale ktoś to na maksa spierdolił.
Lepsze jakościowo nagrania to zrobiłem w sali prób na żywca za pomocą 5 mikrofonów UNITRA Tonsil z lat 70-tych i paru kabli.

Papkin - Sob 17 Kwi, 2010

Billy mam nadzieje, że z nową płytką wpadniecie do Szczecina? :grin:
Rotten82 - Sob 17 Kwi, 2010

Papkin napisał/a:
Billy mam nadzieje, że z nową płytką wpadniecie do Szczecina? :grin:

a to oni nie są ze szczecina?


nowe kawałki muzycznie bardzo fajnie, wokal trochę kuleje, wręcz mi się nie podoba

Papkin - Sob 17 Kwi, 2010

Są ale rzadko tu zaglądają ...
wlochatybilly - Sob 17 Kwi, 2010

Witam , no tak na chwilę obecną to połowa składu jest ze Szczecina , koncerty planowane od połowy września , także w Szczecinie .
Papkin - Sob 17 Kwi, 2010

To mnie uspokoiłeś :lol:
Nikodem15 is back! - Sob 17 Kwi, 2010

Billy, co to za dziwne "piski", które się pojawiają w tle w każdym utworze po kilka razy. Brzmi jak sprzegajaca gitara, ale dziwne, że taki sam dźwięk się przewija przez wszystkie 3 numery.
wlochatybilly - Sob 17 Kwi, 2010

Te piski są dodane przez realizatora po to żeby nie mogły być wykorzystane do dystrybucji , są jak to już wcześniej napisałem surowe miksy , te kawałki które zamieściłem mają po 5-6 wersji i każda brzmi inaczej , oczywiście w wersji finalnej tych pisków na płycie nie będzie .
mlody1982 - Śro 05 Maj, 2010

kurwa kto nie lubi to nie lubi !!!!!!!!!!!!!!! ami sie wydaje ze jacek daje rade nawet lepiej niz paulus a nowa plytka jest zajebista
:bananik:

mlody1982 - Śro 05 Maj, 2010

a 2 polowa to łobez i węgożyno w stargardzie tez cos zagracie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group