PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Stranglers

Stanzberg - Pon 15 Mar, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Kurwa, panowie się znaleźli. Proponuje wam wrócić do słuchania Pink Floyd. To muzyka odowiednia dla was.
:* :* :*
Właśnie od rana nawlekam korale i maluję wielkie żółte kwiaty na spodniach, ślyyczne! :lol:

A co jeśli na Brudstoku zagrałaby Ultima? :*

Ryszard - Pon 15 Mar, 2010

Pojechałbym zobaczyć prawdziwych Wikingów!
Foxy 68 - Pon 15 Mar, 2010

Stanzberg napisał/a:
A co jeśli na Brudstoku zagrałaby Ultima?


ja,na poprzedniej stronie napisał/a:
I żebyś miał jasność na Owsiaka nie poszedłbym bo serdecznie pierdole ten spęd i towarzystwo jakie tam bywa. Nawet jak Ultima tam zagra to nie pojade

Chyba to :*

Biały - Pon 15 Mar, 2010

Cytat:
towarzystwo jakie tam bywa.

A wychodzi na to, że kilku z nas też tam było.. Ja nie żałuję tego, że za darmo byłem na gigu Stranglersów, Shamu czy Volbeat, bo lubię te kapele i nie będę skazywał się na ascezę nie obejrzenia ich darmowego gigu tylko dlatego, że na tym samym gigu grupa małoletnich hipisów wykąpie się w gównie albo będzie wąchać klej ;)

Foxy 68 - Pon 15 Mar, 2010

Jak kilku z was pójdziecie na memoriał Szczergo to też mam iśc? :lol:
Zigi - Wto 23 Mar, 2010

marudzenie, mi sie charakter imprezy też nie podoba aczkolwiek raz byłem ze zwykłej ciekawosci, drugi raz na Sham 69.
Czy w tym roku tez sie pojawię? Nie wiadomo.

Dev - Wto 23 Mar, 2010

słucham od dzieciaka, wiadomo, ojciec mnie zaraził. dla mnie wspaniały zespół.
Nieviadomsky1986 - Wto 30 Mar, 2010

Byłem na ich koncercie w Wawie i zagrali nad wyraz dobrze, poleciały same największe hity, ale publika ze względu na zaporową cene biletów była raczej mało punkowa. Sami ludzie w okolicach czterech dych, biznesmeni, japiszony, biurwy, swetry i jakieś hipiski z TV Owsiak, co to każdego zaczepiały z kamerą i pytały się, czy zna zespół The Stranglers? :lol: No, ale z drugiej strony kto tą kapele dzisiaj uważa za punk rock, skoro nawet sam Burnel, w jakimś wywiadzie przyznał, że zarówno krytycy, jak i fani od początku nie uznawali ich za pełnoprawną kapelę punkową ze względu na naleciałości w ich muzyce, "elektroniki".
suchy693 - Śro 23 Cze, 2010

Powiem tyle ze w Warszawskiej PROXIMIE THE STRANGLERS rozjebali wszystkich naszym zdaniem koncert był taki jak w 77 na video :mrgreen: :twisted:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group