PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Dead Kennedys

zachariasz - Nie 01 Maj, 2011
Temat postu: Re: nazi
marco polo napisał/a:
nie wiem jak interpretować ich piosenkę NAZI PUNK FUCK OFF

:lol:

marco polo - Nie 01 Maj, 2011

wiem że pośród fanów tego zespołu mogę ukazywać się na idiotę ale kto pyta nie błądzi, po co mam żyć w błędzie skoro mogę się upewnić..... nie możecie mi po prostu odpowiedzieć na pytanie?? głupie śmiechy są zbędne♣ :punk:
zachariasz - Nie 01 Maj, 2011

Cytat:
Punk to nie religijny kult
Punk oznacza myślenie za siebie
Nie jesteś hardkorem jak postawisz sobie włosy
Kiedy wieśniak ciągle żyje w twojej głowie

Nazistowskie panki
Nazistowskie panki
Nazistowskie pojeby wypierdalajcie!

Nazistowskie panki
Nazistowskie panki
Nazistowskie panki wypierdalajcie!

Jeśli przyszedłeś tu się bić to spadaj stąd
Nie jesteś lepszy od bramkarzy
Nie chcemy być jak policjanci
Kiedy małpujesz policję to nie jest anarchia

/Refren/

Dziesięciu na jednego, co za człowiek
Walczycie nawzajem, policyjne państwo wygrywa
Dźgasz się w plecy gdy demolujesz naszą salę
Rozjeb radiowóz jeśli masz jaja

Ciągle myślisz że swastyka wygląda spoko
Prawdziwi naziści prowadzą waszą szkołę
Są trenerami, biznesmenami, psami
W prawdziwej Czwartej Rzeszy był byś pierwszy do odstrzału

Pierwszy do odstrzału
Pierwszy do odstrzału
Pierwszy do odstrzału
Chyba, że myślisz


Żadnego ukrytego przesłania i zawiłych tekstów...
Nie da się jej mie zrozumieć :roll:


Cytat:
czy oni są anty nazi??? czy też zwolennikami?


Jak najbardziej anty ;-)


PS. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem tym arcy spierdolonym tłumaczeniem...

marco polo - Nie 01 Maj, 2011

o to mi chodziło, wielkie dzięki!! :jacko:
gnojek - Sob 25 Cze, 2011

Witam, DK to dla mnie Punk Biblia! Można powiedzieć ,że Biafra zmienił moje życie :crazy: Nie miałem pojęcia o istnieniu tej kapeli do puki nie przeczytałem historii zespołu w pasażerze. Nie miałem wtedy nawet dostępu do internetu, nie mogłem nigdzie znaleźć ich nagran, ale wiedziałem ,że to jest kurwa to! Niestety mój pokaźny zbiór pasażerów odszedł w niebyt dlatego mam pytanko czy ktoś ma może gdzieś ten tekst najlepiej w wersji elektronicznej? gdyż chciałbym tym "oświecić" tym tekstem moich znajomych. Swoją drogą ap-ropo kawałku NAZIPUNX to w wspomnianej historii w pasażerze była całkiem fajna historia na ten temat, otóż okazuje się ,że "dzięki" temu kawałkowi powstało w Polsce cos takiego jak Nazi Punki. Debile nie znali tekstu i śpiewali tylko NAZI PUNX NAZI PUNX NAZI PUNX :D
PEACE

BadMotherfucker - Sob 25 Cze, 2011

:eeek: :wall:
suchy693 - Nie 26 Cze, 2011

:hmm:
Mecenas - Czw 30 Cze, 2011

dzisiaj rano budził mnie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=EUEn5ZRfmb4

Budyń - Czw 30 Cze, 2011

co to znaczy "kapela do puki"?
suchy693 - Sob 23 Lip, 2011

Znowu sięgnąłem po ich płyty jutro cały dzień pod znakiem DK . Biafra to moc i potęga słowa :bananik: :bananik: :bananik:
janek_janusz - Nie 24 Lip, 2011
Temat postu: Re: Dead Kennedys
Poza kontrolą napisał/a:
A co sądzicie o "Fresh fruit for rotting vegetables"

To ta płyta ktora byla jako pierwsza oficjalnie wydana w Polsce przez Polton.
http://www.discogs.com/De.../release/823741
U mnie pojawiła sie jednocześnie z nielegalnymi wydaniami DK. Moge tylko dodać że obok Ramones był to jedna z pierwszych punkowo ukierunkowanych kapel z usa jakie poznałem.

Stanzberg napisał/a:
Jest to jedyna kapela z mojego ESSENTIAL TOP TEN, której nie mam na żadnym oryginalnym nośniku.

:oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall: :oops: :wall:

poprawię się.

to ja juz mam lepiej bo chociaż mam jedno polskie wydanie ;) Wersje cd DK i innych projektów Eric Boucher'a raczej krązyły czyli ogólna wymiana plytami.

sXe HC - Pon 25 Lip, 2011

Poza kontrolą napisał/a:
Fresh fruit for rotting vegetables

szczerze to osobiście nie kupiłem ale wydaje mi się ze u kumpla widziałem to sobie przesłucham :misiek:

suchy693 - Pon 25 Lip, 2011

No cóż 1 płyta = legenda ale ja lubie bardziej Frankenchrist /Plastic surgery disasters to one rozjebały mi mózg pamiętam !!!!!!!!! :bananik:
Gain Kain - Pon 25 Lip, 2011

to ja jeszcze inaczej "Bedtime For Democracy" i "Frankenchrist"
te usłyszałem jako pierwsze :grin:

BadMotherfucker - Czw 28 Lip, 2011

Dla mnie jedynka i wydana później Give Me Convenience Or Give Me Death żądzą
A nie znajomość jedynki powinna być równoznaczna z dożywotnim zabraniem legitki :old:

Synthpunk - Pią 09 Gru, 2011

A co powiecie na taka wersję "California uber alles" którą sobie sam zrobiłem w domu? http://www.youtube.com/watch?v=cUB_aMIe68w
Podoba się czy nie? :)

suchy693 - Pią 09 Gru, 2011

hujowa jak nie wiem co :strach: :strach:
kawkader - Pią 09 Gru, 2011

Synthpunk napisał/a:
A co powiecie na taka wersję "California uber alles" którą sobie sam zrobiłem w domu? http://www.youtube.com/watch?v=cUB_aMIe68w
Podoba się czy nie? :)
Powiem Ci, że całkiem niezła robota. Dasz więcej syntezatora, jakieś fajniejsze przejścia, dodasz wokal i będzie w ogóle zajebiste...







żartowałem, zjebane.

BadMotherfucker - Sob 10 Gru, 2011

Synthpunk napisał/a:
Podoba się czy nie? :)


Ni cholery, już lepiej byś to ulepił na fruity loopsie czy reasonie niż na tym co robiłeś
A jeśli robiłeś na którymś ze wspomnianych to po 1 dużo pracy przed Tobą, po 2 coveruj inne kawałki bo remixami tego nazwać nie można

Generalnie CHAŁA

Marchin - Sob 10 Gru, 2011

A mnie się tam podoba. :mrgreen:
Budyń - Nie 11 Gru, 2011

No właśnie, to nie jest remiks. Ale jak dla mnie całkiem fajne. Znajdź jakąś gotycką wokalistkę, bardziej realistyczne brzmienia gitary i będzie git.


























Nie żartowałem.

Stanzberg - Pon 12 Gru, 2011

Zajebiste, tylko właśnie brakuje wokalu.
Cytat:
Znajdź jakąś gotycką wokalistkę

To zbyt oczywiste, zresztą jeśli styl pójdzie w gotyk, automatycznie skaże się na porównania z klasyką do której nie ma i nie będzie mieć podskoku... lepiej chyba szukać własnej drogi. :)

Proponuję też zacząć wymyślać autorskie kawałki, ten numer broniłby się nawet jako country-opera, bo jest zajebisty i już.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group