PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Najnowsze nabytki

BadMotherfucker - Śro 14 Kwi, 2010

Nie żałuję - płyta bardzo mi się podoba dla tego chciałem mieć na winylu
Niech żyje EMPIK :!:

Biały - Śro 14 Kwi, 2010

też se Vespe kupiłem niedawno. fajnie jest wydana!
Zigi - Czw 15 Kwi, 2010

BadMotherfucker napisał/a:
Nie żałuję - płyta bardzo mi się podoba dla tego chciałem mieć na winylu
Niech żyje EMPIK :!:

Ten placek jest wart chyba jakies 40-50zł max

Mecenas - Czw 15 Kwi, 2010

kurwa mac a mnie już drugi raz ucieka spod nosa booze & glory :evil:
Zwierz@k - Czw 15 Kwi, 2010

Cytat:
Ten placek jest wart chyba jakies 40-50zł max

na jimmy jazz kosztuje 55 zl :lol:
kurwa, jakbym tyle przeplacil to chyba bym se w torbe strzelił, że wcześniej nie sprawdziłem dostępności w punkowych sytrybucjach, tylko polazłem od razu do empiku, który naklada taką marże (czy jak to sie tam nazywa) ze ja jebe.

Foxy 68 - Pią 16 Kwi, 2010

Zigi napisał/a:
Ten placek jest wart chyba jakies 40-50zł max

Jak każda płyta jest wart tyle ile możesz za niego dać w swojej ocenie :razz:

Rotten82 - Śro 21 Kwi, 2010

dzisiaj odebrałem płytę Pilsów, która niestety ma bardzo chujowy minus, nie ma wkładki żadnej i jeszcze obie płyty Damrockersów. Pierwsza podoba mi się bardziej bo ogólnie lubię te digipacki (tak się nazywają te kartonowe opakowki? ),ale do drugiej też najmniejszych zastrzeżeń nie mam
Foxy 68 - Śro 21 Kwi, 2010

Tak, tak sie nazywają. Ja ich nie cierpie niszczą się szybko i musze trzymać w folii :lol:
Rotten82 - Śro 21 Kwi, 2010

te albumy i tak miałem na mp3, kupiłem dla zasady, otworzyłem żeby przejrzeć wkładki i będę ich słuchał tylko w przypadku awarii komputera, ewentualnie braku dostępu do niego , bo słuchanie mp3 jest wygodniejsze :)
Foxy 68 - Czw 22 Kwi, 2010

Ja wiem,że dobry miso z Ciebie. Ja wiem ;-)
beszambelan - Wto 27 Kwi, 2010

Ostatnio udało mi się dokupić parę płyt, niestety, ciągle nie są to pełne dyskografie, ale jest już bliżej niż dalej






Hamel - Śro 28 Kwi, 2010

Po długich oczekiwaniach:

Sex Pistols - Nevermind...
Post Regiment - Czarzły
Dezerter - Kolaboracja

:faja:

wawrzon - Śro 28 Kwi, 2010

To są albumy dwupłytow czy takie same albumy różnie wydane ?

Zawsze mnie zastanawiało jak można kupić np 5 takich samych płyt, o różnych kolorkach. Szczyt burżuja :)




Fajnie mieć... ale mi jednak szkoda było by pieniędzy. Na mój rozum lepiej kupić 5 różnych płyt... tyle czepiając się.

Foxy 68 - Śro 28 Kwi, 2010

wawrzon napisał/a:
Zawsze mnie zastanawiało jak można kupić np 5 takich samych płyt, o różnych kolorkach.

jak to jak? normalnie! :grin:

beszambelan - Czw 29 Kwi, 2010

jeżeli to pytanie dotyczyło wklejonego przeze mnie Kill Your Idols, to informuję, że te siedmiocalówki to jedno wydawnictwo, składanka z niepublikowanymi wcześniej piosenkami, coverami i nagraniami live, na każdej z 5 płyt są inne utwory ;) do tego książeczka, pocztówka i naklejka oraz naszywka, wszystko zapakowane do kartoniku.

osobiście też wolę sobie kupić 5 różnych płyt, bo przecież przede wszystkim o muzykę powinno tutaj chodzić

Stanzberg - Czw 29 Kwi, 2010

Cytat:
przecież przede wszystkim o muzykę powinno tutaj chodzić
Jak to?! A ja myślałem, że more than music. :-| :?
Mecenas - Czw 29 Kwi, 2010





Rotten82 - Czw 29 Kwi, 2010

gdzie kupiłeś album TVP2 - "Stereo" ?
Stanzberg - Pią 30 Kwi, 2010

Wszystkie płyty bardzo dobre, do Berurierow się przekonałem w końcu.
Tylko, że Fate lesza jest "jedynka", a Zony "dwójka", zaś grubej na słońcu nie kojarzę.

Aneta - Pią 30 Kwi, 2010

wszystkie odpowiedzi z ankiety pasują :cancan:
skunx - Nie 02 Maj, 2010



moja mała kolekcja

wawrzon - Pon 03 Maj, 2010

Możesz mi opierdolić płytkę wc i all bandits bo mi ich brak. Wymienię się z Tobą za coś innego - bardziej pasującego do kolekcji :)
Foxy 68 - Pon 03 Maj, 2010

Zazdroszcze kolekcji! Mam jedynie Moskwe i Karcer - ale w pierwszym wydaniu,wiec sie nie liczy :lol:
Hamel - Pon 03 Maj, 2010

Mnie się trzy albumy zgadzają, aczkolwiek tą "Ferajną", to bym się nie chwalił... :roll: :>
Rotten82 - Pon 03 Maj, 2010

w sumie z tych płyt Skunxa to mam tylko Karcer. ZŻ mam gdzieś na kasecie, tak samo z Dezerterem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group