PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sprawy techniczne - Nowy skrypt forum

QkiZ - Pią 14 Maj, 2010

Mecenas napisał/a:
kurwa, qkiz, to ja kiedyś dzwonie do naszego informatyka bo mi net nie łączy, sprawdziłem wszystko oprócz gniazdka w ścianie, bo mi do głowy nie przyszło że mogła się wtyczka wysunąć, koleś przyszedł i "naprawił" w 7 sekund, ale mi było wstyd, no ale do kurwy nedzy od tego jest on, od tego jest

No i to jest bardzo dobra reakcja z Twojej strony. Wszystko sam sprawdziłeś ze swojej strony i ile mogłeś tyle zrobiłeś. U mnie są ludzie, którzy najpierw nie sprawdzą czy wina nie leży po ich stronie tylko od razu dzwonią po informatyka.
ko0niu napisał/a:
Zamiast tego próbował zrobić ze mnie idiotę.
Nie lubię jak ktoś już z automatu traktuje mnie jak opóźnionego.

Pomijając kwestie jego błędu, a podejmując kwestię takiej gadki, nie dziw mu się bo skąd gość ma wiedzieć, że Ty wiesz co to karta sieciowa. Są ludzie, którzy na pytanie jaką mają przeglądarkę odpowiadają Mocarella Fajerfoks. Sory, stary ale jak słyszysz po raz kolejny takie bzdury to można się zdemotywować. On automatycznie obniża poziom rozmowy, aby zrównać się z większością użytkowników jego sieci, czyli z analfabetami komputerowymi.

Stanzberg - Pią 14 Maj, 2010

Na szczęście nie pracuję już w korporacji na tych biednych windach awaryjnych bardziej niż ruski traktor, ale jak miałem tę nieprzyjemność, to zawsze wysługiwalem się informatykiem, żeby coś naprawić.
Sorry, ale od tego jest help desk i za to im płacą: mogą sobie nie myć włosów i nie zmieniać koszul, ale dostają 2 x pensji więcej właśnie za to, żeby kilka razy dziennie odbierać telefon i biec na drugie piętro żeby przeinstalować komuś antywirusa, bo się wiesza.
Ja mam swoją pracę, swoje zadania, i nie chce mi się ich przerywać żeby zastanawiać się, dlaczego np. zawiesza mi się Photoshop co chwila.

QkiZ - Pią 14 Maj, 2010

A teraz postaw się w roli informatyka, który tłumaczy pani żeby nie zaznaczała "Zapamiętaj hasło" podczas logowania, ponieważ jak hasło wygaśnie, komputer automatycznie będzie podawał hasło. Po kilku próbach konto się zablokuje. I tłumaczysz pani po raz setny to samo, zmieniasz hasło, mówisz że musi odhaczyć zapamiętywania hasła. Dodatkowo przed zmianą ważności hasła komputer wysyła komunikat do użytkownika że za kilka dni hasło wygaśnie. Ale ta pani nie czyta komunikatu tylko zamyka okienko. A potem ma pretensje oczywiście do informatyka za swoją bezmyślność. Wychowywanie użytkowników to ciężka droga.
Aneta - Pią 14 Maj, 2010

QkiZ napisał/a:
A teraz postaw się w roli informatyka, który tłumaczy pani żeby nie zaznaczała "Zapamiętaj hasło" podczas logowania, ponieważ jak hasło wygaśnie, komputer automatycznie będzie podawał hasło. Po kilku próbach konto się zablokuje. I tłumaczysz pani po raz setny to samo, zmieniasz hasło, mówisz że musi odhaczyć zapamiętywania hasła. Dodatkowo przed zmianą ważności hasła komputer wysyła komunikat do użytkownika że za kilka dni hasło wygaśnie. Ale ta pani nie czyta komunikatu tylko zamyka okienko. A potem ma pretensje oczywiście do informatyka za swoją bezmyślność. Wychowywanie użytkowników to ciężka droga.


jakie ty oststnio musisz mieć ciężkie życie

może anonimowy blog? :zongler:

QkiZ - Pią 14 Maj, 2010

Ostatnio :?: Podsumowuje myśli, które przychodzą mi na powyższy temat. Bronię pozycji helpdeska.
Xiao Mei - Nie 16 Maj, 2010

Nowe logo jest po chuju.
Stanzberg - Nie 16 Maj, 2010

W sumie się zgadzam, ale za to pasuje jak ulał. :faja:
Stanzberg - Nie 16 Maj, 2010

I w sumie, o to chodziło. :misiek:
magdalenik - Pon 17 Maj, 2010

QkiZ napisał/a:
Wystarczy że w robocie każdy będzie robił swoje a nie szukał wydumanych problemów, aby posiedzieć na naszej klasie.


szukam problemów, żeby posiedzieć na naszej klasie?
bardzo ciekawa koncepcja :zdziwienie:

poza tym, skąd wiesz, że "siedzę" na NK? Czyżbyś ty też...? :eek:


---
wiesz, gdyby każdy znał się super na wszystkim i gdyby każdy był tak nieomylny i wszechwiedzący jak ty, to raczej żadne z nas by długo nie popracowało :roll:

Aneta - Wto 18 Maj, 2010

QQQQQQQQQ napisał/a:
Wystarczy że w robocie każdy będzie robił swoje a nie szukał wydumanych problemów, aby posiedzieć na naszej klasie.



ahhhahhaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :old: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cyb - Pon 24 Maj, 2010

czyżbym zepsuł forum ? : D


hogata - Pon 24 Maj, 2010

czemu nie ma opcji "oznacz wszystkie tematy jako chujowe" ? :misiek:
heroina - Wto 13 Lip, 2010

da się zrobić tak, żeby nie kasowało postów powyżej 1000?
wywaliło mi, że wyjebuje 500zkawałkiem postów (bo tyle było ponad 1000) i Zobacz posty nieprzeczytane [193] :zdziwienie:

wkurwia mnie jak przybywam po tygodniu nieobecności i muszę szukać waszych farmazonów ręcznie

wawrzon - Czw 15 Lip, 2010

to dziwne ale pod windowsem NIGDY nie zalogowało mnie na to forum za pierwszym razem :wall: :wall:

Teraz klikam na zaloguj, klikam i forum działa :geek: :misiek:

ko0niu - Czw 15 Lip, 2010

ja mam to na windzie. Niedawno się włączyło więc nie ma podjary.
Stanzberg - Pią 16 Lip, 2010

Też nie mogę się zalogować za 1. razem. :mad:
Old Crewman - Pią 16 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
Też nie mogę się zalogować za 1. razem. :mad:

Zigi - Pią 16 Lip, 2010

u mnie brak problemów, automatycznie mnie loguje jak zawsze
Aneta - Pią 16 Lip, 2010

działa wszystko
Aneta - Czw 05 Sie, 2010

naziK może dodaj do ikon tą co mam w podpisie...
Stanzberg - Czw 05 Sie, 2010

Jestem hardcorem!
Ale ty nazik nie na czasie. :lol:

Emota taka sobie między nami mówiąc. ;-)

magdalenik - Pią 05 Lis, 2010

mam takie pytanie: dlaczego można oglądać czyjś profil nie będąc zalogowanym :?:

można to zmienić?

Aneta - Sob 06 Lis, 2010

w ogóle to bym ten temat zmieniła już...

jaki NOWY skrypt???? :ziew:

ko0niu - Sob 06 Lis, 2010

to zmień na "skrypt który był nowy 14 stron temu"
Aneta - Sob 06 Lis, 2010

a po co to zmieniać

co masz tam za informacje?

nic tam ważnego nie ma


jeszcze się nie trafił taki co by tam adres wpisał i zomo do niego wpadło

ja bym zostawila tak jak jest


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group