PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - UK SUBS + The Vibrators + Farben Lehre 02.02.2010 Białystok

zielony_autobusik - Pon 04 Sty, 2010

Stanzberg napisał/a:
bbkoncert napisał/a:
Po drugie
- trzeba być niedowidzącym by uznać, że napis Farben Lehre jest większy od Vibrators
Czyżby....? :roll:
Co mialeś z geometrii? Chyba dwóję na szynach.



Na pytanie, dlaczego liczę małe litery zamiast duże, odpowiadam, że początkowe "V" u Vibratorsów to inicjał – liczy się wysokość tekstu głównego.


Człowieku, ale są na 3 miejscu, nie wiedziałeś, ze nie liczy się wielkość tylko miejsce w które wkładasz? :D

wawrzon - Pon 04 Sty, 2010

Jak by nie było wygląda z dupy
gooy - Pon 04 Sty, 2010

geometria wygrala :P

feela mogą dodac, tam gra byly gitarzysta KSU (dzisiaj sie dowiedzialem z innego tematu)

Stanzberg - Pon 04 Sty, 2010

Cytat:
są na 3 miejscu, nie wiedziałeś, ze nie liczy się wielkość tylko miejsce w które wkładasz?
Tak, na pewno. Zwłaszcza, jeśli oglądasz plakat z 4 metrów z tramwaju, a ta druga nazwa kapeli prawie zlewa się z tłem. :lol:

Sorry, hierarchii ważności na plakacie nie ustawia się kolejnością. :-D

QBA - Pon 04 Sty, 2010

Padłem :lol: :lol: :lol:
kubarockman - Pon 04 Sty, 2010

ja w sumie przeszedlbym sie na tych farbenow
Marchin - Pon 04 Sty, 2010

Bardzo słaba prowokacja. Trenuj więcej!
Czarny! - Pon 04 Sty, 2010

czy to prowokacja, to ja nie wiem.. po Kubie można się wszystkiego spodziewać ;O
bbkoncert - Wto 05 Sty, 2010

Stanzberg napisał/a:
bbkoncert napisał/a:
Po drugie
- trzeba być niedowidzącym by uznać, że napis Farben Lehre jest większy od Vibrators
Czyżby....? :roll:
Co mialeś z geometrii? Chyba dwóję na szynach.



Na pytanie, dlaczego liczę małe litery zamiast duże, odpowiadam, że początkowe "V" u Vibratorsów to inicjał – liczy się wysokość tekstu głównego.



Ulalala, rzeczywiście, nie wiem kto, ale ktoś zrobił po prostu psikusa;) Że też się chce bawić komuś i robić plakacik, w sumie miło, ale... No właśnie ale... Oficjalny plakat wygląda z deka inaczej, proszę sobie spojrzeć;) www.klub-gwint.pl

zielony_autobusik - Śro 06 Sty, 2010

ko0niu może ci sie to przyda na przyszłość; Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1.okolice ul.Stelli-Sawickiego i al.gen.Bora-Komorowskiego .Blisko osiedla Dywizjonu 303,czyli N.Huta :) ))))).
Pozdrawiam :)

bbkoncert - Czw 14 Sty, 2010

Witam
jest już oficjalny plakat...
www.myspace.com/zgrzytyfestiwal

ko0niu - Czw 14 Sty, 2010

Ten jest wporzo
Foxy 68 - Czw 14 Sty, 2010

Zwłaszcza logo imprezy w stylu mtv odpicuj moja starą
ko0niu - Pią 15 Sty, 2010

hehe dopiero jak napisałeś zwróciłem na nie uwagę, reszta jest według mnie bardzo ok mimo osławionej niepankowej kolorystyki :lol:
Stanzberg - Pią 15 Sty, 2010

Jak ktoś się jeszcze raz do mnie przyjebie za H&M style, albo MTV fashion to mu pokażę to "dzieło". :lol: :lol: :lol:

To coś razi nawet mój plastikowo-pedalski gust. :?

ko0niu - Pią 15 Sty, 2010

Ucinając logo "Festiwal ZGRZYT 2010" byłbym w stanie uwierzyć jakby mi ktoś powiedział, że to twoje dzieło. :P
bbkoncert - Nie 24 Sty, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=j0odSXLWydY

kojarzycie numer??

bbkoncert - Śro 03 Lut, 2010

Dziękujemy za przybycie;) i dobrą zabawę. Sporo staruchów się zeszło, a i młodzież dopisała. Koncert petarda;) The Vibrators mnie zmiażdzyło, SUBS dał rady, na Farben Lehre, wbrew wielu negatywnym opiniom, też zabawa była przednia, dzięki młodzieży rzecz jasna;) Tak więc usatysfakcjonowani jesteśmy w pełni. Pozdrawiamy.
Dev - Śro 03 Lut, 2010

bbkoncert napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=j0odSXLWydY

kojarzycie numer??


zgwałcony kawałek Vibratorsów :-|

ko0niu - Czw 04 Lut, 2010

Też twierdzę że to jeden z niewielu przypadków kiedy to cover jest 200% lepszy od oryginału, no i tekst nabiera innego znaczenia.
Stanzberg - Czw 04 Lut, 2010

Potworne gówno, nigdy bym nie sięgnął po Vibratorsów po czymś takim. :-| :-|
Dev - Czw 04 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
Też twierdzę że to jeden z niewielu przypadków kiedy to cover jest 200% lepszy od oryginału, no i tekst nabiera innego znaczenia.


żartujesz sobie? mi to w ogóle nie przypadło do gustu, lansowali tą małą kilka miesięcy non stop - gwiazda jednego kawałka. nienawidzę coverów.

Mecenas - Czw 04 Lut, 2010

a po wczorajszym gigu byś sięgnął, bo ja nie :-|
kRim - Czw 04 Lut, 2010

Devotka napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Też twierdzę że to jeden z niewielu przypadków kiedy to cover jest 200% lepszy od oryginału, no i tekst nabiera innego znaczenia.


żartujesz sobie? mi to w ogóle nie przypadło do gustu, lansowali tą małą kilka miesięcy non stop - gwiazda jednego kawałka. nienawidzę coverów.



Kawałek poniżej średniej ale jeżeli mam wybierać to cover bardziej mi podchodzi




:lol:

ko0niu - Czw 04 Lut, 2010

Devotka napisał/a:
ko0niu napisał/a:
Też twierdzę że to jeden z niewielu przypadków kiedy to cover jest 200% lepszy od oryginału, no i tekst nabiera innego znaczenia.


żartujesz sobie? mi to w ogóle nie przypadło do gustu, lansowali tą małą kilka miesięcy non stop - gwiazda jednego kawałka. nienawidzę coverów.


zaraz zaraz czy ja coś przegapiłem? Vibratorsi scoverowali tą dziewczynkę, nie na odwrót, ja to w wykonaniu Vibratorsów znam dopiero z płytki pure punk z zeszłego roku.

Wersja vibratorsów jest słuchalna jak dla mnie, wersja tej panienki w ogóle.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group