PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 30.01.2010 - KRAKÓW - Uwaga,zmiana!! THE DREADNOUGHTS,APATIA

wawrzon - Czw 14 Sty, 2010

Podoba mi się ten motyw, jest inny i jakoś się wyróżnia. Moją uwagę na ulicy przyciągnie - a o to w tym chyba chodzi co ? ;)
wawrzon - Czw 14 Sty, 2010

Konik mnie uświadomił że przez spierdoloną Apatie bilety poszły w górę... przez pierdolonych pedałów wypiję o 2 piwka mniej :(
no ale trudno, damy rade :)

kate - Czw 14 Sty, 2010

aż 2 piwa mniej....... no nie!! tego przeżyć sie nie da!!!
i może zanim tak po prostu nazwiesz kogoś pedałem tylko dlatego, że przez nich będziesz miał az o 2 piwa mniej, zastanów się, czy idziesz na koncert głównie dla piwa czy dla muzyki. szczególnie że jest to koncet benefitowy, więc cel szczytny i ilośc piwa chyba nie jest tutaj najwazniejsza.

heroina - Czw 14 Sty, 2010

ja widzę, że nie wyczułaś ironii :roll:
nie ma co się spinać...

wawrzon - Czw 14 Sty, 2010

Herka - :kiss:
Fakt faktem, mam w dupie czarnuchów ze skłota i ich muzyke - nie muszę ich słuchać a to że zapłacę przez nich więcej za bilet nie czyni mnie szczęśliwszym... ani trochę. Tym bardziej pomoc Górskiemu...
Fajnie, połączyć dwa gigi, publika się nie rozbije ale... Nie jestem z tego powodu jakoś megazadowolony - wolał bym wypić dwa piwa więcej przy muzyczce puszczonej skądś.

electropunk - Czw 14 Sty, 2010

Ja jednak sklonny bylbym nie pic żadnego piwa jeśli ta kasa mialaby pomóc czy to Pawelkowi czy Rafalowi.

A do Apatii szacunek za wytrwalość mam i sentyment za pare kawalków. Bo któż nie nucil Mlodych Faszystów.

Dla Rafala szacunek za dzialalność @. Kontr Bale, A-tak, czy też ciekawą książkę Bez państwa.

Jeśli możliwości i czas pozwolą to może się przejadę.

Mecenas - Czw 14 Sty, 2010

Cytat:
Jeśli możliwości i czas pozwolą to może się przejadę.

to podbij

ko0niu - Pią 15 Sty, 2010

No no, szczególnie że kolega ode mnie z miasta :faja:
hanssolo - Pią 15 Sty, 2010

kompromisy zawsze wzbudzają emocje. Koncert zweryfikuje czy podjęliśmy dobra decyzje z połączeniem gigów.

Co do plakatu to na mieście wisieć będzie inny, taki typowo hansowy, czyli czcionki kapel plus data. Bedzie ich dużo i będą widoczne

Szynszyllo - Śro 20 Sty, 2010

hanssolo napisał/a:
kompromisy zawsze wzbudzają emocje. Koncert zweryfikuje czy podjęliśmy dobra decyzje z połączeniem gigów.


Oczywiście że tak! Już widzę że będzie wesoło :twisted:

Plakat trzyma poziom.

ko0niu - Śro 20 Sty, 2010

też podejrzewam że może być wesoło :lol:
Zwierz@k - Śro 20 Sty, 2010

nie chce wsadzać kija w mrowisko, ale czy to nie przez fakt połączenia gigów nie gra game over? :lol:
wawrzon - Śro 20 Sty, 2010

No nawet mi nie mów... jeżeli tak to pedałówa po całości ;)
hanssolo - Śro 20 Sty, 2010

Game Over zostało przesuniete z tego gigu na gig THE FIALKY + HORRORSHOW. Jak ktos chce ich zobaczyc bedzie mial bardzo dobra okazje 13 lutego, rowniez w face2face
Mecenas - Śro 27 Sty, 2010

no i jednak wymiekam :(
antybiotyki itp

hanssolo - Czw 28 Sty, 2010

Mecenas oddaj legitke :lol:
wawrzon - Czw 28 Sty, 2010

ja też...
przeprowadzka :(

magdalenik - Nie 31 Sty, 2010

co do plakatu - mnie sie nie podoba, nie my zreszta robilismy.

a co do koncertu - zalujcie zescie nie byli co poniektórzy :!: przemegasuperudany gig. w chuj ludzi przyszlo, dreadnoughts zagrali jak dla mnie swietnie, a towarzysko ukladalo sie z nimi jeszcze lepiej :)
biedny tylko pan na bezglutenowej diecie, soki nam sie skonczyly, wiec na scenie z kubeczka czysta wóde pic musial :D ale dał rade!
za to glodny nie byl przynajmniej, bo przygotowalam mu kilka niespodzianek, wiec nie narzekał :cool:
i chyba zreszta wszystkim sie podobalo, gdyz wyposazyli mnie w zestaw fana - tzn plyta, koszulka i bluza :mrgreen:

wiec ogolnie bylo zajebiscie, choc deszcz z sufitu i wszechobecna mgła mogly troche przeszkadzac.
a klub face2face idealny na tego typu imprezy wg mnie :)

aa, i chuj w dupe padałom, ktorzy wynosili krzesla z klubu :!: :mad:

co do puszki na pawelka - jeszcze nie otwieralismy. jak sie pobudzi reszta ekpiy, to komisyjnie bedziemy liczyc zawartosc :)

ko0niu - Nie 31 Sty, 2010

Gig przezajebisty, było świetnie, szkoda że was gdzieś zgubiliśmy i o 1 w nocy wróciliśmy do domu - Adams zasypiał :twisted: . Co do klubu idealny na tego typu imprezę faktycznie, jest jednak jedno "ale" S Z A T N I A. Niech tam kurwa zrobią sobie szatnie z prawdziwego zdarzenia to będzie idealnie. Weszło im 80 kurtek do szatni a ludzi było ze 3 razy tyle.
maliniak - Nie 31 Sty, 2010

szatnia byla rewelacyjna :D ostatni ktorzy odbierali kurtki musieli ich szukac na brudnej i mokrej podlodze bo system wieszakow i przyklejanych karteczek sie zjebal :D
hanssolo - Nie 31 Sty, 2010

szatnia będzie na bank już od następnego gigu
magdalenik - Pon 01 Lut, 2010

koniu następnym razem sią ładuj do nas, a nie gdzieś tam po kątach się plątasz, to nie dziwne, ze się zgubiliśmy, tym bardziej jak ludu przybyło :P

my jeszcze ze dwa razy do monopola chodziliśmy, bo chłopaki w 5 minut opróżniali jedną flache :P

potem walczylismy z kradnącymi krzesla, a raczej szman dzielnie walczył :D

a na koniec wszyscy sie rozleźli do domów, ale to już koło 4 rano było :)

z szatnią faktycznie lipa, ale pomyślcie, ze przed gigiem nie było tam nawet tej nędznej prowizorki. hans z moim starym sklecali szatnie na prędce :) ale spoko, następnym razem już inaczej będzie to wyglądało :)

---
haaaaaaans.. zmien sobie avatar :>

Mecenas - Pon 01 Lut, 2010

potym co tu piszecie to chyba sam se odbiorę legitę że nie przyjechałem
Dev - Pon 01 Lut, 2010

Mecenas napisał/a:
potym co tu piszecie to chyba sam se odbiorę legitę że nie przyjechałem

word :evil:

ale mnie nawet w rzeszowie nie było w tym czasie.. kurde, ale żałuję..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group