PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z Polski - The Blind Date

Xiao Mei - Śro 17 Lut, 2010

Btw, to jak żenska wersja wokalisty Knife in the leg itd ;-)

Ja dopiero niedawno usłyszałam te kapele i dla mnie to jedna z lepszych rzeczy jakie słyszałam ostatnio, i pani na wokalu mistrz!!!

Stanzberg - Czw 18 Lut, 2010

Aż sobie puszczę, warszawskie hc jest najlepsze na świecie. :twisted:
Mecenas - Czw 18 Lut, 2010

1 marca graja w jakimś lorelei na widok za 3 zł
Stanzberg - Czw 18 Lut, 2010

Knajpa czuję że jest zjebana (co za lokalizacja....), i do tego poniedziałek.

Się zobaczy w sumie.

ko0niu - Nie 21 Lut, 2010

Nie znam się mocno na topografii miasta Warszawy aczkolwiek z osobistych moich obserwacji wynika, iż większość "koncertowych" knajp jest na jakimś wypizdowie gdzie jedzie się z centralnego godzinę minimum. No chyba że to kwestia mojej nieznajomości sprytnych skrótów.
Mecenas - Nie 21 Lut, 2010

ta knajpa ni9e jest koncetrowa, pierwszy raz o niej w ogóle słyszę
Stanzberg - Nie 21 Lut, 2010

Cytat:
Nie znam się mocno na topografii miasta Warszawy aczkolwiek z osobistych moich obserwacji wynika, iż większość "koncertowych" knajp jest na jakimś wypizdowie gdzie jedzie się z centralnego godzinę minimum.
:eek: :shock:
Jest tylko jedna taka knajpa – Porgresja, do której faktycznie z Centralnego to minumum 45 min. drogi.
Ale godzina...? :eek:
Ze Śródmieścia Warszawy jadąc czymkolwiek w dowolnym kierunku godzinę, dostaniesz się niezawodnie na przedmieścia.
ul. Widok jest zaś od Centralnego minut drogi... 5.

ko0niu - Nie 21 Lut, 2010

z Progresji do Radia np wydawało mi się dosyć niedaleko, a spod Radia na Centralny to jeszcze het kawał drogi. Ale nie wiem, przepraszam ale w Warszawie w ciągu ostatniego roku nie przebywałem jeszcze w stanie trzeźwym. :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group