PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Za Koszulki z Guevarą do pierdla?

gooy - Pon 19 Paź, 2009

w starym testamencie jest kilka zbrodni ludobojstwa dokonanych przez samego boga, wiec nic dziwnego, ze zydzi nie mieli sami problemu moralnego z przeprowadzaniem podobnych operacji
Ryszard - Pon 19 Paź, 2009

:!:
Wg Biblii Bóg sam powiedział żydom że mają pójść do Ziemi Obiecanej i wypierdolić stamtąd wszystkich ludzi. Może użył troszkę innego sformułowania ale sens pozostaje ten sam.
A potem nawet przy tym pomagał, np zburzenie murów Jerycha.

suchy693 - Śro 22 Wrz, 2010

Kamyla napisał/a:
chodzi mi o to, że wisiały/wiszą tam plakaty ze Stalinem i ktoś mógłby to uznać za propagowanie socjalizmu. A knajpy w której widniałyby hasła do socjalizmu nawołujące(bo chyba o to Ci chodzi) niestety nie widziałam :wink:
w kwestii tych rozmów to byłem poraz 100 w knajpie w Hajnówce U WOŁODI gdzie wszedzie wisza leniny staliny sierpy mloty oraz inne gówna i nikomu to jeszcze nie przeszkadza ciekawe kurwa czemu?? turysci góra!! :old:
ko0niu - Śro 22 Wrz, 2010

myślę, że knajpa w klimatach narodowego socjalizmu by nie przeszła. Dobra zwała byłaby się umówić na piwko "U Adolfa" z kolegami :lol:
Stanzberg - Czw 23 Wrz, 2010

Ja mógłbym się bawić w knajpie w stylu Monachium '29, ale ja mam do tego zajebisty dystans.

Myślę, że nie mieli by go naziole którzy zrobiliby sobie z takiego lokalu bazę wypadową, oraz antifa, która by zaczęła normalnie bomby podkładać.

suchy693 - Czw 23 Wrz, 2010

BAR U WOŁODI klimat jak huj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Własciciel na foto :jacko:
ko0niu - Czw 23 Wrz, 2010

Stanzberg napisał/a:
Ja mógłbym się bawić w knajpie w stylu Monachium '29, ale ja mam do tego zajebisty dystans.

Myślę, że nie mieli by go naziole którzy zrobiliby sobie z takiego lokalu bazę wypadową, oraz antifa, która by zaczęła normalnie bomby podkładać.


Nie ma problemu tylko musisz się bujnąć do Seulu, Hongkongu...generalnie ponoć w Azji trochę tego funkcjonuje :lol:




Stanzberg - Czw 23 Wrz, 2010

Cytat:
Nie ma problemu tylko musisz się bujnąć do Seulu, Hongkongu
:shock: :shock:
Jeśli kiedykolwiek tam wyląduję, to poszukam takiej knajpy, kosmos.

Jarają się nazizmem, bo nie mają pojęcia czym to pachnie, to nie u nich w kraju skurwysyny wymordowały prawie wszystkich żydów, inteligencję i zrównały stolicę z ziemią.

To tak, jak ludzie zachodu fascynowali się komunizmem – ale nie wiedzieli gdzie leży Katyń, a Sołżenicyna uważali za zgniłą konserwę.
Francuska partia komunistyczna zrezygnowała z sierpa i młota w logo dopiero w połowie lat 90. :grin:

ko0niu - Czw 23 Wrz, 2010

dokładnie tak jak piszesz oni w tej kwestii są niezłymi ignorantami

A small photo of Adolf Hitler adorns the entrance to the Fifth Reich, an upscale watering hole in Seoul’s Shinchon university district. A larger picture of the Fuhrer hangs across from the bar, where waiters and waitresses with swastika arm badges mix drinks that have names like “Adolf Hitler”and “Dead.” Young people chat at booths surrounded by statues of golden eagles, romanesque columns and large glass display cases of SS insignia. Nazi pins and Iron Crosses are on sale beside the cash register. It almost looks like a quiet shrine to the man who sent 6 million Jews to their deaths in the Holocaust. But this isn’t a neo-Nazi hangout. Some of the patrons aren’t even quite sure who Adolf Hitler and the Nazis were. Others, like regular patron Chung Jae Kyung, 22, are aware of the evil the Nazis did but not especially moved by it. “I don’t hate them, I don’t like them,” says Chung, a neatly dressed English-lit student with an easy smile. “But at least they dressed well.” no comment

Stanzberg - Czw 23 Wrz, 2010

Cytat:
But at least they dressed well
Nie no, jak tak – to luz! :lol: :lol: :lol:
Proponuję zapakować wszystkich polskich nazioli na transatlantyk i ich tam wysłać.

ameb-x - Czw 23 Wrz, 2010

fakt faktem, mundury nazistowskie są zajebiście eleganckie :)
ko0niu - Czw 23 Wrz, 2010

Wniosek: Jeśli chcesz już dokonać ludobójstwa to lepiej we fraku niż w jeansach :old: :lol:
suchy693 - Czw 23 Wrz, 2010

ewentualnie mozna się dowartosciowac w swoim miasteczku :lol: :lol: :lol:
suchy693 - Czw 23 Wrz, 2010

Jeszcze jeden ananasek :crazy: :crazy:
k_u_dlaty - Wto 07 Cze, 2011

wiadomo ze ktos kto wie cos o komunizmie czy o faszyzmie nie zalozy takiej koszulki. Jesli widze gowniarza z che to najpierw mysle o glupocie jego rodzicow...
janek_janusz - Wto 07 Cze, 2011
Temat postu: Re: Za Koszulki z Guevarą do pierdla?
ko0niu napisał/a:
Zastanawiałem się czemu dopiero teraz. Przecież chyba od zawsze koszulka ze swastą, adolfem, wroną III reichu itd były zakazane i można było za to beknąć. Czemu potrzeba niby dodatkowych paragrafów żeby dojebać idiotę w koszulce z podobizną czerwonego okupanta?

Okupanta? Piszesz to z jakiej pozycji? Bo chyba nie okupowanego :) Zeby to chociaz raz powiedzial mi Kubańczyk. Ale jeszcze sie nie zdarzyło.

k_u_dlaty - Wto 07 Cze, 2011

a chuj z che i innymi pojebami. Jak ktos lubi to niech nosi a jak ktos nie lubi to niech tepi tych co lubia
janek_janusz - Wto 07 Cze, 2011

czy ktoś pokusił sie żeby sprawdzić co to za zdjęcie na koszulkach. Tak samo jak filmy Leni Riefenstahl jest to element dziedzictwa kultury. Kontrowersyjnego jej oblicza ale jednak. To zdjecie to dzieło fotografa http://pl.wikipedia.org/wiki/Alberto_Korda

Rownie dobrze mozna by scigac dzis aktora, a w czasach PRL faceta do mediów A. Łapickiego. Był narratorem kronik filmowych. http://www.youtube.com/watch?v=0CYKU9jmBK0

To sztuka i artysci na usługach rezimów.

k_u_dlaty - Wto 07 Cze, 2011

Jedyne co w gewarze mi sie podoba to wyraz twarzy i wlosy:) :D
janek_janusz - Wto 07 Cze, 2011

k_u_dlaty napisał/a:
Jedyne co w gewarze mi sie podoba to wyraz twarzy i wlosy:) :D

tak naprawde to podoba Ci sie w tym zdjeciu. No chyba ze znales go w cztery oczy ;P

Bo nie w zakazie lezy zrozumienie ale w edukacji. Zreszta jak zawsze. Zamiast karac edukowac. Wladza zazwyczaj najczesciej lubi drogi na skroty.

k_u_dlaty - Wto 07 Cze, 2011

no w pelni sie z toba zgadzam.
QkiZ - Śro 08 Cze, 2011

Wolałbym koszulkę z Urlike Meinhof :wink:
BadMotherfucker - Śro 08 Cze, 2011

k_u_dlaty napisał/a:
no w pelni sie z toba zgadzam.


To jesteś jednym z nielicznych ludzi którzy w ogóle go rozumieją :lol:

janek_janusz napisał/a:
jest to element dziedzictwa kultury


Swastyka też jest symbolem szczęścia i pomyślności, w wielu krajach nawet popularnie używanym.
Jednak kiedy ją widzisz co pierwsze nasuwa Ci się na myśl :?:

Rotten82 - Śro 08 Cze, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Swastyka też jest symbolem szczęścia i pomyślności, w wielu krajach nawet popularnie używanym.
Jednak kiedy ją widzisz co pierwsze nasuwa Ci się na myśl :?:

to samo z hailowaniem. jakoś kuje w oczy, prawda?

BadMotherfucker - Śro 08 Cze, 2011

Ja w podobny do hailowania sposób witam się ze znajomymi oddalonymi na odległość krzyku - zamiast wydzierać ryja po prostu wymachuje ręką
A może powinniśmy iść za kraty bo na bank jesteśmy neo-faszystami :?: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group