PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Kapele których nie chciałbyś/chciała zobaczyć na żywo.

ko0niu - Pią 11 Wrz, 2009

z tym to się można srogo przejechać. Ja kiedyś tak przegapiłem kapele którą chciałem zobaczyć. Okazało się że nie grali ostatni tak jak to sobie założyłem :cry:
Aaaa....ostatnio spotkałem osobę z uroczym poglądem na temat płacenia wjazdu na koncerty. W jej oczach wygląda to tak:
grają 3 kapele, wjazd wynosi 15 zeta, jeśli idę na ostatnią kapele to powinienem zapłacić piątaka no bo przecież zobaczę 1/3 imprezy :lol:

Mecenas - Sob 12 Wrz, 2009

Cytat:
Grazhdanskaya Oborona (nie wiem za sprawą czego tak nie trawię tej kapeli, ale odraza mnie bierze na samą myśl o nich)

zajebista kapela ale też bym nie chciał zobaczyć bo na żywo pewnie byłaby wtopa, pomijam fakt że letow wyciągnął kopyta
przed floging molly grał koniec świata a i tak nie widziałem ani nie słyszłęm więc jak sie chce to się może :mrgreen:

Stanzberg - Nie 13 Wrz, 2009

Jak przed FM grał Koniec Świata, to chyba kończyliśmy wódę u Ciebie, ciężko byłoby w tym samym momencie być pod sceną. 8)

Z przykrych wspomnień to pamiętam czekanie na Tragedy przy akompaniamencie jakiś niemieckich crustowców. :-|

Mecenas - Nie 13 Wrz, 2009

Cytat:
Jak przed FM grał Koniec Świata, to chyba kończyliśmy wódę u Ciebie, ciężko byłoby w tym samym momencie być pod sceną.

oi mylisz się, jeszcze załapaliśmy się na piwko w progresji

Foxy 68 - Nie 13 Wrz, 2009

Mecenas napisał/a:
oi mylisz się, jeszcze załapaliśmy się na piwko w progresji

kto się załapał ten się załapał :lol: pan szlachcic np. czekał na tańszy bilet od jakiejś typiary. :lol:

Stanzberg - Pon 14 Wrz, 2009

Fakt, my z kolei jeszcze w pracy pani Moderator zdążyliśmy być z musu. :? :x
Strach pomyśleć co by było, gdyby organizator wykazał się lepszym węchem przy wyborze supportu.

Foxy 68 - Wto 15 Wrz, 2009

w sumie chujowa opcja bo inni zdjęcia cykali... :roll:
Stanzberg - Wto 22 Wrz, 2009

Bo udało im się przemycić aparaty. :lol:

Następnym razem sobie załatwimy akredytację. :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group