PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Kapele, które chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na żywo

gooy - Pią 07 Sie, 2009

no tak, bo my sluchamy pankroka 8) :lol: :wink:
Mecenas - Pią 07 Sie, 2009

oprócz Riistetyt i od biedy Infekcji to tam nie ma nic co mogłoby mnie zainteresować, a wogóle to dobrych kilka minut poświęciłem żeby rozczytac te nazwy, kurwa pojebane te loga/logi/logosy czy chujwi jak się to odmienia

p.s. żeby nie było to jarzę Extinction, satan, morne, hellkrusher czy asshole parade, ale to nic dla panków

Blekit - Pią 07 Sie, 2009

np. Oblivians i Gories, których zobaczyć niedawno mogłem, ale zjebałem sprawę
wawrzon - Pią 07 Sie, 2009

Mecenas napisał/a:
dobrych kilka minut poświęciłem żeby rozczytac te nazwy, kurwa pojebane te loga/logi/logosy czy chujwi jak się to odmienia

Marchin - Pią 07 Sie, 2009

A ja nawet nie próbowałem.

Uważam że jak ktoś chce żebym coś przeczytał to pisze to tak żebym to przeczytać potrafił. Te wszystkie loga to chyba tylko głupi dowcip typu zróbmy coś takiego i patrzmy jak ludzie się z tym męczą. :wink:

BadMotherfucker - Pią 07 Sie, 2009

wawrzon napisał/a:
OGIEŃ KURWA Z DUPY ! - kto nie jedzie ten niepank


No więc jako pierwszy oddaję legitkę (czy ja ją kiedykolwiek miałem :roll: )

Marchin - Pią 07 Sie, 2009

Cytat:
czy ja ją kiedykolwiek miałem


Nie.

BadMotherfucker - Pią 07 Sie, 2009

I widzisz tu się kurwa mylisz - szkolna wala się jeszcze gdzieś w segregatorach razem z innymi "ważnymi" papierami 8)
Kaczma - Pią 14 Sie, 2009

Kamyla napisał/a:
Post Regiment

Dev - Pią 14 Sie, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
pierwsze miales niedawno okazje, bo ci biali polscy patrioci wrocili na jedne koncert na ojczyzny łono pozdrowic Słońce

publika była różna, za hajlowanie można było stracić zęby w Lublinie. Wpuszczali każdego kto chciał (chyba), ja np. w tym środowisku nie siedzę, a na koncercie i przed nie miałam żadnych problemów.

ten temat chyba nigdy nie umrze :wink:

a wracając do tematu tematu, to dwa lata temu wylazłabym ze skóry, żeby zobaczyć DK z Biafrą, oprócz tego Cock Sparrer, DKM (mimo wszystko..), The Bones, ANL (sic!), GBH, DOA.

B84 - Pią 14 Sie, 2009

Devotka napisał/a:
publika była różna, za hajlowanie można było stracić zęby w Lublinie. Wpuszczali każdego kto chciał (chyba), ja np. w tym środowisku nie siedzę, a na koncercie i przed nie miałam żadnych problemów.

Nie pisz takich rzecz bo caly swiatopoglad Krzyska sie zalamie :lol: :lol: :lol: :twisted: Internetowy tropiciel blad end honor

Zwierz@k - Pią 14 Sie, 2009

o o o ! przypomniałem sobie - NO SE!
BadMotherfucker - Wto 18 Sie, 2009

The Kolt - mam nadzieję że niebawem jakiś koncercik w okolicy WW'a się trafi
Czarny! - Wto 18 Sie, 2009

jakiej okolicy ??
xkrzysiekx - Wto 18 Sie, 2009

B84 napisał/a:
Devotka napisał/a:
publika była różna, za hajlowanie można było stracić zęby w Lublinie. Wpuszczali każdego kto chciał (chyba), ja np. w tym środowisku nie siedzę, a na koncercie i przed nie miałam żadnych problemów.

Nie pisz takich rzecz bo caly swiatopoglad Krzyska sie zalamie :lol: :lol: :lol: :twisted: Internetowy tropiciel blad end honor

przeciez nie wymagam od konserwatywnych panków pogodzenia się z faktem, że słuchają zespolu grającego pod banderą neonazistów. nie wymagam też, by przestali się dziwic, że czytając posty ludzi takich jak lotnik nadal łączyli apolityczność/oi! z prawactwem.

temat nie wymrze dopoki beda zyli ludzie, laczacy the gits ze scena punk.

BadMotherfucker - Wto 18 Sie, 2009

Koło Warszawy :P

(offtopic mode on) The Gits do piachu

Ryszard - Wto 18 Sie, 2009

Proponowałbym powrót do tematu.
Krótko mówiąc: jak zobaczę Perkele to mogę umierać.

Myślę, że nieistniejących kapel nie ma co wymieniać.

Szo - Śro 19 Sie, 2009

Tak wracając jeszcze do tematu play fast or don't,

zawsze mnie rozwalają te nazwy:
stenchore/trash core/crustcore/raw punk/fastcore/extreme hc

Ale rozumiem, że to zabawa formą.

Czarny! - Śro 19 Sie, 2009

BadMotherfucker napisał/a:


(offtopic mode on) The Gits do piachu

Twój post przypomniał mi jak bardzo lubię tą kapele.

To do The Kolt, to w okolicach stolicy chyba grają dość często...
jak nie... chcesz fajny koncert? to sobie go zrób - witamy w Polsce !

xkrzysiekx - Śro 19 Sie, 2009

Szo napisał/a:
Tak wracając jeszcze do tematu play fast or don't,

zawsze mnie rozwalają te nazwy:
stenchore/trash core/crustcore/raw punk/fastcore/extreme hc

Ale rozumiem, że to zabawa formą.

to nie zabawa forma. extreme hc to enie to samo co stenchocre, a ten ostatni to co innego niz crustcotre czy power violence. wiec to nie tylko kwestia atrakcyjnego nazewnictwa, ale konkretny gatunek

oczywista sprawa jest, że nei grają tam kapele melodyjne czy punk`n`rollowe, takie jest zalozenei festu i ok.

xkrzysiekx - Śro 19 Sie, 2009

Ryszard napisał/a:
Myślę, że nieistniejących kapel nie ma co wymieniać.

ja mysle ze jednak "ma co", gdyz sie one nader czesto reaktywuja;)

Szo - Śro 19 Sie, 2009

Cytat:
extreme hc to enie to samo co stenchocre, a ten ostatni to co innego niz crustcotre czy power violence. wiec to nie tylko kwestia atrakcyjnego nazewnictwa, ale konkretny gatunek


Rozjebałeś mnie :lol: Na czym polegają te różnice?

kampfhundnr1 - Śro 19 Sie, 2009

Szo napisał/a:
Na czym polegają te różnice?

stenchcore to crustcore po tygodniowej trasie bez prysznica.Może być równolegle drunkcore itp.itd. :lol:

Stanzberg - Czw 20 Sie, 2009

Szo napisał/a:
Cytat:
extreme hc to enie to samo co stenchocre, a ten ostatni to co innego niz crustcotre czy power violence. wiec to nie tylko kwestia atrakcyjnego nazewnictwa, ale konkretny gatunek
Rozjebałeś mnie :lol: Na czym polegają te różnice?
Też się z tego zawsze śmiałem, dopóki nie zczaiłem, że przeciętny słuchacz pankroka nie odróżnia 77 od street punka, a hc od crusta. Na pewnym poziomie te opisy mają sens - inna sprawa, że nie każdemu są potrzebne.
Szo - Czw 20 Sie, 2009

no bo np. muzycznie ciężko odróżnić dzisiejszy oi, od klasycznego polskiego punka sprzed 20 lat, bo tylko treść się różni zasadniczo.

a 77 od streetpunka no faktycznie dobry przykład.
Ale z drugiej strony słuchacz rmf-u nie odróżni punka od metalu :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group