PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - Wojny na stadionach.

ko0niu - Czw 17 Gru, 2009

wpierdol wpierdolem, chuj, można dostać od kibola, zwykłego dresa, zwyczajnego gościa na ulicy. Jestem się w stanie pogodzić z faktem, że dostałem w maskę od gościa bo był on po prostu szybszy/silniejszy/lepszy w bitce. Ale nie jestem sobie w stanie wytłumaczyć i zaakceptować faktu, że kibolstwo tyle mówiące o dumie honorze itd itp na tych swoich transparencikach stadionowych dopada kogoś pod sklepem i zgrają siedmiu próbują dojebać jednego. Oczywiście szanse są wtedy równe, honorowo jest. :lol:
Z resztą, nasłuchałem się słów paru kolegów fanatyków, parę dokumentów na ten temat obejrzałem i stwierdzam, iż trzeba być niedojebem aby być gotowym ZGINĄĆ/ZABIĆ za drużynę sportową.
Bydle wyjmujące nóż na drugiego idiotę, który krzyknie durne hasełko typu "Jebać Wisłę"/ "Legia pany"/ "Żółto czerwona Kielecka Kurwa Korona" :roll: zasługuje tylko na zasypanie w dole z wapnem bądź w najlepszym wypadku na zesłanie na wyspę gdzie trzymałoby się tylko zwierzęta jego pokroju.

heroina - Czw 17 Gru, 2009

widać, ze ostrowiaki :twisted:

kiedyś mi kolega próbował wytłumaczyć swoją miłość do korony i sens napierdalania kibiców innych klubów, ale niestety nie pojęłam...
dowiedziałam się wtedy, ze korona nie jest żółto czerwona tylko "złoto krwista" :lol:




ps
kto nie skacze ten z ostrowca! :wink:

Dzemu - Czw 17 Gru, 2009

Kibicem jestem ale bez przesady zeby nie wiadomo jak sie napierdalac za klubem. A kibicow fanatykow nie zrozumie nigdy, koniu masz racje, siedmiu na jednego to bardzo czesto sie zdarza, kiedys sam oberwalem bo mialem nie taki szalik w Olsztynie, fakt skonczylo sie na kilkunastu siniakach i skreconej kostce.
Mecenas - Czw 17 Gru, 2009

Cytat:
korona nie jest żółto czerwona tylko "złoto krwista"

złocisto-krwista :evil:

ko0niu - Czw 17 Gru, 2009

Mecenas napisał/a:
Cytat:
korona nie jest żółto czerwona tylko "złoto krwista"

złocisto-krwista :evil:


:lol:

Pyndzel_77 - Czw 17 Gru, 2009

kanarkowo-pomidorowa? :roll:


ile spojrzeń tyle interpretacji... a korona się w zeszłym roku czasem flagi nie pozbyła? :roll:

Mecenas - Czw 17 Gru, 2009

no to co, chuj mnie obchodża flagi i szliki
ale że wyników nie ma to juz jestem wkurwiony

Pyndzel_77 - Czw 17 Gru, 2009

to co ja mam powiedzieć? z gwiazdy ligi na średniaka, szkoda patrzeć w przyszłość, jeśli tendencja się zachowa... :|
Cyb - Czw 17 Gru, 2009

a zawisza póki co prze do przodu ;d
Pyndzel_77 - Czw 17 Gru, 2009

Zeta ładnie sie pokazała, ale ta II liga troche wabik, jakby nie powstała pierwsza to byliby nadal w trzeciej, jako i Elana.
:|

Dev - Czw 17 Gru, 2009





Mecenas - Czw 17 Gru, 2009

jak byłem w łomży to ta kaltka była taka dziurawa że nawet 80-latek na wózku by przez nia przelazł :)
Pyndzel_77 - Czw 17 Gru, 2009

flaga skins git. skins za flagą- nie git :mrgreen:
Dzemu - Pią 18 Gru, 2009

no bywa roznie z tymi klatkami ;) czasem trafi sie bez dziur ale to urok klatek.
Cyb - Pią 18 Gru, 2009

Pyndzel_77 napisał/a:
Zeta ładnie sie pokazała, ale ta II liga troche wabik, jakby nie powstała pierwsza to byliby nadal w trzeciej, jako i Elana.
:|

ja i tak na to mówię trzecia liga : P po prostu teraz mam nadzieję, że w tym sezonie dostaną się do baraży i oczywiście przejdą dalej :D

Pyndzel_77 - Sob 19 Gru, 2009

kurwa przeczytałem ten swój post na trzeźwo i nic nie rozumiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aneta - Pią 12 Lut, 2010

Pyndzel_77 napisał/a:
kurwa przeczytałem ten swój post na trzeźwo i nic nie rozumiem


to po pijaku raz jeszcze przeczytaj

--

zdjęcia Dev - - > mistrz :!:

Stanzberg - Pią 12 Lut, 2010

Cytat:
zdjęcia Dev - - > mistrz
Śmiej się śmiej, nie chciałabyś żadnego spotkać w necie. Po twarzach poznaję napinaczy ze streetmusic. :mrgreen:

Old Crewman - Sob 13 Lut, 2010

Mecenas napisał/a:
w Luton była sytuacja dla Polaka nie do skapowania
miasto jakies 40 km od Londynu na ulicy ludzie w koszulkach MU, Chelsea, Arsenal, Newcastle, Aston Villa i nikt na drugiego nie zwracał uwagi a myśmy siedzieli na krawężniku ze szczękami na kolanach


Gdzieś jednak istnieje cywilizacja.

miglanc - Sob 20 Mar, 2010

Old Crewman napisał/a:
Mecenas napisał/a:
w Luton była sytuacja dla Polaka nie do skapowania
miasto jakies 40 km od Londynu na ulicy ludzie w koszulkach MU, Chelsea, Arsenal, Newcastle, Aston Villa i nikt na drugiego nie zwracał uwagi a myśmy siedzieli na krawężniku ze szczękami na kolanach


Gdzieś jednak istnieje cywilizacja.
to fakt angole to cywilizowany narod,zwlaszcza w piatkowe i sobotnie wieczory :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group