PUNK FORUM
Forum Punkowe

Para Wino - Para i koncerty?

Para Wino - Pon 07 Gru, 2009

Najbliższy koncert: PARA WINO i DEFEKT MUZGÓ Wrocław-Leśnica D.K. "Zamek" 10 stycznia 2010r. godz. 18:00 wstęp wolny (W.O.Ś.P.)
Slayer - Czw 10 Gru, 2009

Para, czy za Tobą zawsze trzeba jeździć po całej Polsce?! :twisted: Zamiast bulić na pociąg, czy benzynę, wolałbym wydać równowartość na koncertowy bilet :?
Inna sprawa, że to wspaniale, że taki koncert będzie- zupełnie, jak z 15 lat temu. No ale bez jaj- ok. 1000 km musiałbym zrobić - żeby to było chociaż latem, to motorkiem inna jazda by była :evil:
Chyba, że kogoś z Wawy bym przewiózł samochodem-choćby z 2 fanatyków- to bym mógł optować za tym :P

Para Wino - Pią 11 Gru, 2009

Para Wino napisał/a:
Najbliższy koncert: PARA WINO i DEFEKT MUZGÓ Wrocław-Leśnica D.K. "Zamek" 10 stycznia 2010r. godz. 18:00 wstęp wolny (W.O.Ś.P.)
Oprócz nas zagrają jeszcze m.in. : SAKRA (Wrocław), SYNAPSA, PUN'K'DOCENT (Wrocław), KRZYKI (Wrocław), KREDENZ, PROWIZORKA, ZESPÓŁ WYCHOWAWCZY (Ząbkowice), COMITIVA ARMATA (Jaworzyna), DUPA ZBITA (Oława), ZERO PROCENT (Dzierżoniów), ZAKAZ PLAKATOWANIA (Strzelin) SAJGON (Wałbrzych).
Slayer - Pon 28 Gru, 2009

http://www.youtube.com/watch?v=JktVibbwTfg
http://www.youtube.com/watch?v=nTldeoXCafM
http://www.youtube.com/watch?v=_3salaTytxE
http://www.youtube.com/watch?v=KgPKzBvZVLs

Znalazłem świetny koncert z Częstochowy- Polecam! :twisted:

spaf_antynazi - Pon 28 Gru, 2009

Comitiva Armata to nie Jaworzyna...

Skad Wy bierzecie te informacje???

JJW - Wto 05 Sty, 2010

O której tak na oko wyjdziecie wy, albo Defekt? Będzie tam jakiś browar? :)
Slayer - Pon 11 Sty, 2010

Czekam na relację :)
Para Wino- chcę tylko powiedzieć, że "konkurencja" dała nieźle czadu w Warszawie. Chociaż po 1 w moim życiu koncercie Pary Wino w Kielcach trochę dziwnie mi teraz brzmią kawałki w wykonaniu"konkurencji" typu Anarchiści, Jabol, Kurwa jego itp. - po prawdzie wasze wykonanie jest dużo bardziej... autentyczne. Sporo ludzi przyszło, także namawiam Cię Darek na koncert w Stolicy. G-no na forach o tym pisali, a jednak ludzie skądś dowiadują się i przychodzą- i to grupkami.

Jest szansa, że zagracie gdzieś bliżej centralnej Polski, albo chociaż w okolicy Krakowa?

dziadek6 - Pią 22 Sty, 2010

Slayer napisał/a:
po 1 w moim życiu koncercie Pary Wino w Kielcach trochę dziwnie mi teraz brzmią kawałki w wykonaniu"konkurencji" typu Anarchiści, Jabol, Kurwa jego itp. - po prawdzie wasze wykonanie jest dużo bardziej... autentyczne.
nie dziwi przecież Para gra swoje czyli siebie a w wykonaniu "konkurencji" to już są tylko kowery :wink:
gilka - Sob 23 Sty, 2010


koluń - Sob 23 Sty, 2010

poszedłbym na koncert Para Wino jak hu...!
Slayer - Pon 01 Lut, 2010

26 marca 2010 Kraków. Jak wszystko się ułoży (piątek), to przyjadę!!! :jupi:
Update- fałszywy alarm? :/ koncert anulowano?

20 marca 2010r. sobota PARA WINO (Wrocław) + SAJGON (Wałbrzych), klub "Madness" Wrocław, ul. Hubska 6, godz. 19:00, bilety 10/15zł

nektarynka - Śro 02 Cze, 2010

koncert w Rzeszowie co na to Para Wino?
Para Wino - Pią 04 Cze, 2010

nektarynka napisał/a:
koncert w Rzeszowie co na to Para Wino?
git :-|
nektarynka - Nie 06 Cze, 2010

Byłoby zajebiscie od dluzszego czasu czekam na jakis koncert w rejonie... moze da sie cos załatwic;]
gilka - Sob 21 Sie, 2010

4 września 2010r. PARA WINO (Wrocław),
klub "Archiwum" Oleśnica, godz. 19:00
bilety przedsprzedaż 10/ w dniu koncertu 15zł
support: Pewex (Oleśnica)

Slayer - Śro 25 Sie, 2010

Ja czekam na koncert bliżej centrum Polski (do Wrocławia 500 km :hmm: ) , mogą być równie dobrze Kielce. Można wtedy na mnie liczyć zdecydowanie :old:
wenda123 - Śro 03 Lis, 2010

Para, może tak jakiś koncercik na północy Polski? XD Jesteśmy normalnie spragnieni ciebie ;)
Para Wino - Pon 15 Lis, 2010

wenda123 napisał/a:
Para, może tak jakiś koncercik na północy Polski? XD Jesteśmy normalnie spragnieni ciebie ;)
Z północy to ja mam Kobietę i jestem jej spragniony :mrgreen:
FanPank - Sob 18 Gru, 2010

Hej,
Para, gotujesz sie do jakiejs trasy, jakies koncerty ?
Nie moge sie juz doczekac. Gzie mozna ciebie posluchac ?
A moze pracujecie nad jakims nowymi kawalkami ?
Gracie cos ?
Para odpisz.

Para Wino - Pią 24 Gru, 2010

FanPank napisał/a:
Hej,
Para, gotujesz sie do jakiejs trasy, jakies koncerty ?
Nie moge sie juz doczekac. Gzie mozna ciebie posluchac ?

Obecnie mieszkam w Malborku u mojej ukochanej i albo zorganizuję sobie skład w Trójmieście albo może wrócę do Wrocławia, jeszcze nie wiem...

Slayer - Nie 27 Lut, 2011

Mam nadzieję, że w końcu coś ciekawego nam zaserwujecie w tym roku.
Para Wino - Pon 28 Lut, 2011

Slayer napisał/a:
Mam nadzieję, że w końcu coś ciekawego nam zaserwujecie w tym roku.
szukam perkusisty, a raczej nie mam na to czasu.
gilka - Sob 07 Maj, 2011

Najbliższy koncert Pary Wino:
27 maja 2011 godz. 19 we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 46A w podwórku, na przeciwko klubu "Niskie Łąki", impreza plenerowa, wstęp wolny,
obok Pary zagrają:
Perfumowane Huje
konferansjerka: Bażka z "Klatki B"

gilka - Śro 18 Maj, 2011

kolejność kapel na imprezie PINK PIKNIK
27 maja 2011 impreza plenerowa Pink Piknik Wrocław, ul. Ruska 46A (w podwórzu) na przeciw knajpy "Niskie Łąki"
wstęp wolny

ok. godz. 19:00 The Kurws
ok. godz. 20:00 Perfumowane Chuje
ok. godz. 21:00 Para Wino

Aida - Śro 18 Maj, 2011

Wrocek? To zajebiście! Para widzimy się na koncercie :-P kto jeszcze będzie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group