PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Biała Podlaska Atak kiboli na squat

kampfhundnr1 - Śro 25 Mar, 2009
Temat postu: Biała Podlaska Atak kiboli na squat
:x
Stanzberg - Śro 25 Mar, 2009

:shock:
Dziki wschód.

Marguz - Śro 25 Mar, 2009

hmmm, dobra jeszcze jakby ktoś napisał, jak to wyglądało naprawdę
kampfhundnr1 - Śro 25 Mar, 2009

Niestety w dalszym ciuągu dziki od ponad 10ciu lat w mentalności tubylców bez zmian. Ponad 10 lat temu koncert w Rossoszu zakończył się regularną bitwą z miejsową ludnością ,która to na samym końcu zdemolowała pociąg.Sam widziałem jak kasjerka która najpierw sprzedawała bilety później rzucała kambulami w szyby pociągu. :mrgreen:
Normalnie to była biba na skłocie .A jak jest biba na skłocie to naziolom nie w smak.Więc chcieli zrobić wjazd.Ale musieli spierd...
Teraz się odgrażają.

Mecenas - Śro 25 Mar, 2009

no przeciez masz w tym artykule napisane "naprawde" kibiców i "naprawdę" skłotersów
Stanzberg - Śro 25 Mar, 2009

kampfhundnr1 napisał/a:
Sam widziałem jak kasjerka która najpierw sprzedawała bilety później rzucała kambulami w szyby pociągu. :mrgreen:
Nie, to niemożliwe. :lol: :lol: :lol:
Płaczę ze śmiechu.
Może chcieli ucywilizować tych dzikich punków po prostu, a że swoimi metodami... cóż... :lol:


Cytat:
no przeciez masz w tym artykule napisane "naprawde" kibiców i "naprawdę" skłotersów
Średnio mnie przekonuje ten artykuł. Teksty typu "przedstawiciele jednej z subkultur zwani panczurami" zwiastują orientację w temacie przeciętnego dzielnicowego, czyli żadną. Dodajmy charakterystyczną dla prasy lokalnej manierę uwypuklania wątków sensacyjnych a okaże się, że to nie były zamieszki na pół miasta jak sugeruje tekst.
Nie mówiąc o błędach, albo celowym kłamaniu: w nagłówku mowa o 60 osobach, pod koniec ta liczba gwałtownie spada o połowę. :lol:

Mecenas - Śro 25 Mar, 2009

mnie jeszcze jeden tekst rozsmieszył :arrow:
doszło do regularnej ustawki :D

kampfhundnr1 - Śro 25 Mar, 2009

A tak nawiasem mówiąc to szkoda mi tych chłopaków z ZAKAźNeGO
Bo takie klimaty to nic fajnego.Chodząc po mieście trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Stanzberg - Śro 25 Mar, 2009

Generalnie z tego tekstu możemy się dowiedzieć, że coś zaszło; ale co? Tego nie sposób ustalić. :lol:

Prawie jak w Wyborczej. :roll:

cykcyk - Śro 25 Mar, 2009

Ale bzdury. Zaden szanujacy sie kibic nie opisywalby takiej akcji pismakom.
Xiao Mei - Śro 25 Mar, 2009

Ten artykuł rozpierdala totalnie, prawie wszystko to nieprawda, gratuluje profesjonalizmu dziennikarskiego gazecie :lol:
Stanzberg - Czw 26 Mar, 2009

Skoro jesteś Xiao tak niesamowicie zorientowana, może uchylisz nam rąbka tajemnicy i wyjawisz, co tak naprawdę zaszło? :wink:
rozwal - Czw 26 Mar, 2009

a co za roznica? :faja:
Ryszard - Czw 26 Mar, 2009

rozwal napisał/a:
a co za roznica? :faja:

generalnie masz rację, ale to samo można napisać w każdym temacie ;-)

Aneta - Czw 26 Mar, 2009

Cytat:
Generalnie z tego tekstu możemy się dowiedzieć, że coś zaszło; ale co? Tego nie sposób ustalić.

Prawie jak w Wyborczej.


generalnie - wieje nudą...

Biały - Czw 26 Mar, 2009

Stanzberg napisał/a:
Skoro jesteś Xiao tak niesamowicie zorientowana, może uchylisz nam rąbka tajemnicy i wyjawisz, co tak naprawdę zaszło? :wink:


Stan, popatrz na styl tego tekstu. Xiao nie chodzi o to co się tam działo, tylko o sam tekst, który z punktu widzenia dziennikarza jest przechujowy. Pan nie posiadł nawet zbyt dobrej znajomości operowania językiem polskim.

Cytat:
mnie jeszcze jeden tekst rozsmieszył Arrow
doszło do regularnej ustawki Very Happy

a wsiadałeś kiedyś w samochód zamiast do samochodu? ;)

niech żyją panczury! :lol:

Xiao Mei - Czw 26 Mar, 2009

Biały napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Skoro jesteś Xiao tak niesamowicie zorientowana, może uchylisz nam rąbka tajemnicy i wyjawisz, co tak naprawdę zaszło? :wink:


Stan, popatrz na styl tego tekstu. Xiao nie chodzi o to co się tam działo, tylko o sam tekst, który z punktu widzenia dziennikarza jest przechujowy. Pan nie posiadł nawet zbyt dobrej znajomości operowania językiem polskim.



Akurat chodziło mi o to co tam sie dzialo + tekst oczywiscie

xkrzysiekx - Czw 26 Mar, 2009

członkowie jednej z subkultur muzycznych, zwani skłotersami bądź panczurami

a narzekacie na Wybiórczą :lol:

Stanzberg - Pią 27 Mar, 2009

Wiadomo, że Wyborczej czasem daleeko do kwiatków z lokalnych szmatławców; pan Adam i załoga skuteczną manipulację słowem pisanym opanowali jednak bardzo dobrze i takich niezręczności i lapsusów w ich tekstach jest dużo mniej.

Biały: ja nie przypuszczałem; ja wiedziałem, że Xiao wie o tym coś więcej niż my.

QkiZ - Pią 27 Mar, 2009

ale bzdury. co to za słowo panczury :?:
Stanzberg - Pią 27 Mar, 2009

No, akurat to określenie to ja słyszałem już kiedyś.
r27 - Pią 27 Mar, 2009

"panczur" to dość popularne słowo z końca 80tych i pocz. 90tych lat, najczęsciej używały go wieśniaki co nie za bardzo kumały czacze
r27 - Pią 27 Mar, 2009

najsłynniejszy panczur zeszłego roku
http://fotogalerie.pl/fot...ry-blotne-P.htm

Mecenas - Pią 27 Mar, 2009

to ten co się zajebał?
Stanzberg - Pią 27 Mar, 2009

Woodstock-punk, weekend-skin - dla mnie nie znaczycie nic.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group