PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Derwisz dostała paszport polityki

Anonymous - Nie 01 Lut, 2009
Temat postu: Derwisz dostała paszport polityki
gratuluję :)
xkrzysiekx - Pon 02 Lut, 2009

Jak Sylwia "Derwisz" Chutnik była w Trójce, to puszczała m.in. Post Regiment i Mass Kotki. nasza Ci ona :)
wawrzon - Pon 02 Lut, 2009

:roll: - odnosnie tematu...
Anonymous - Pon 02 Lut, 2009

tak, ona się udziela społecznie. napisała książkę, działa w stowarzyszeniu Ma Ma, robiła kiedyś trase po warszawie śladami znanych kobiet i do tego chyba coś działa w feministycznych organizacjach

wawrzon - temat nie jest dla uliczników

xkrzysiekx - Pon 02 Lut, 2009

natalia 2 napisał/a:
tak, ona się udziela społecznie. napisała książkę, działa w stowarzyszeniu Ma Ma, robiła kiedyś trase po warszawie śladami znanych kobiet i do tego chyba coś działa w feministycznych organizacjach

wawrzon - temat nie jest dla uliczników

o, to to. no sam organizacja MaMa jest de facto feministyczna, choc charakter jej dzialanosci jest nieco inny od Oski czy Konsoli. Poza tym Sylwia zajmuje się tez Feminoteką.

A przynokazji, jak ją gdzieś zaproszą, to jakies akcenty punkwoe przemyca, , bo jak już napisałem - nasza Ci ona ;)

Anonymous - Pon 02 Lut, 2009

znacie się?świat jest mały:)
xkrzysiekx - Pon 02 Lut, 2009

nie no, nie znamy sie ;) ale wiem co ta pani robi, czym sie zajmuje ;)
Budyń - Pon 02 Lut, 2009

ona kończyła gendery na ISNS? bo dość często ją dawniej widywałem.
xkrzysiekx - Pon 02 Lut, 2009

Tak
Kreska77 - Pon 02 Lut, 2009

a ile ja wam mogę ciekawostek powiedzieć o ludziach .cześć Budyń. powodzenia na nowej drodze życia, bo się ożeniłeś.
Budyń - Pon 02 Lut, 2009

dzięki. :)
xkrzysiekx - Wto 03 Lut, 2009

http://www.polskieradio.p...t.aspx?id=82529 tu jest plajelista Prywatnej Kolekcji z udziałem Sylwii Chutnik
Stanzberg - Wto 10 Lut, 2009

Byliśmy kiedyś znajomymi, ale nasze drogi towarzyskie się w pewnym momencie rozeszły, teraz to już tylko "cześć" w przelocie.
Cieszę się, że coś działa i dobrze jej idzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group