PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - kościół

Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

natalia bo ja nie bardzo wiem o co chodzi z tym liz :D :twisted:
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

liz w skrócie od lidii, a co.elizabeth tez może być, jak wolisz. jakoś mi tak do Ciebie pasuje. i to pozytywnie.
Anonymous - Pią 23 Sty, 2009

Tak podejrzewałam że to o to chodzi :) Mój ksiądz jest na mnie zły bo powiedziałam mu że Jezus miał córke Sarę ( kto czytał kod leonarda da vinci zna całą historie) i,że np on mógłby być jego potomkiem. Nawrzeszczał na mnie i dostałam nagane. Przeprosiłam i poprosiłam o ycofanie. Nie Zgodził sie, no to powiedziałam że ten jego kościół jest zakłamany bo karzą z ambony wybaczać a on tego nie robi. Nie wykreślił mi. Na g., wych mój kochany historyk czyta nagane: 'Tytyryty Tytyryty wyrażała sie na lekcji religii w posób karygodny o swojej wierze(a teraz część dospiana po lekcji) jednak przeprosiła i uległa poprawie wywierając presję na swoim nauczycielu."
dis - Pią 23 Sty, 2009

natalia 2 napisał/a:
nie ma czegoś takiego jak grzech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wiem, ze nie ma, ale katolicy w to wierza ;) w dodatku malo spojnie.

gooy - Pią 23 Sty, 2009

to kod da vinci juz jest oficjalnym apokryfem :?: :P
Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

Nie jestem pewna ale kościół posiada książke która nazywa sie W odpowiedzi na kod da Vinci czy jakoś tak...
r27 - Sob 24 Sty, 2009

Cytat:
bo powiedziałam mu że Jezus miał córke Sarę ( kto czytał kod leonarda da vinci zna całą historie)


a na historii walisz cyctatami z asterixa :lol:

xkrzysiekx - Sob 24 Sty, 2009

r27 napisał/a:
Cytat:
bo powiedziałam mu że Jezus miał córke Sarę ( kto czytał kod leonarda da vinci zna całą historie)


a na historii walisz cyctatami z asterixa :lol:

:D

Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

nie, z grunwaldu :D
r27 - Sob 24 Sty, 2009

z jakiego grunwaldu?
Anonymous - Sob 24 Sty, 2009

z corocznej rekonstrukcji bitwy po grunwaldem :D
Munin - Nie 08 Lut, 2009

Kościół sprzeciwia się wolności jednostki, czyli anarchistycznej zasadzie braku władcy. Wystarczy popatrzeć co robią księża: poświęcają Maryi lub Jezusowi całe miasta, chrzczą niemowlęta i indoktrynują dzieci oraz młodzież (czują się w tym tak swobodnie że nie mają oporów przed seksualnym wykorzystywaniem). Ich ideą jest panowanie, uczynienie Panem Boga, Jezusa, Maryi królową itd. - dlatego misjonarzują, by zagarnąć przestrzeń dla siebie. Kościół wpływa na politykę, jest organizacją o wielkim politycznym i manipulacyjnym oddziaływaniu. Już samo to że werbuje na siłę i indoktrynuje EWIDENTNIE WBREW KONSTYTUCJI większość ludności zachodniej daje mu przeogromne znaczenie.
Wyznawcy katolicyzmu, zwłaszcza ich przywódcy nie dążą do samorealizacji, nie przestrzegają praw człowieka. Interesuje ich zdobywanie władzy, przestrzeni, wyznawców. Misjonarzowanie (ewangelizacja) to jeden z priorytetów kościoła. Dla kościoła Panem Wszystkich jest Jezus Chrystus i jego sposób funkcjonowania polega na próbach narzucania tego panowania innym bez względu na ich własne przekonania. Do tego celu kler wykorzystuje jak wspomniałem wcześniej chrzty, bierzmowania, "edukację religijną", konkordat, pomoc humanitarną dla 3-ego Świata. To iście faszystowskie zachowanie.

Budyń - Nie 08 Lut, 2009

Munin napisał/a:
Do tego celu kler wykorzystuje jak wspomniałem wcześniej chrzty, bierzmowania, "edukację religijną", konkordat, pomoc humanitarną dla 3-ego Świata

co za chuje, po prostu brak słów :mrgreen:

Pazzo - Nie 08 Lut, 2009

Munin napisał/a:
Wyznawcy katolicyzmu, zwłaszcza ich przywódcy nie dążą do samorealizacji, nie przestrzegają praw człowieka.


:lol: :lol: :lol:

xkrzysiekx - Pon 09 Mar, 2009

http://www.alterkino.org/...d=1235568257&ar

ciekawy reportaz a propos wplywów KRK w PL

QkiZ - Wto 10 Mar, 2009

Budyń napisał/a:
Munin napisał/a:
Do tego celu kler wykorzystuje jak wspomniałem wcześniej chrzty, bierzmowania, "edukację religijną", konkordat, pomoc humanitarną dla 3-ego Świata

co za chuje, po prostu brak słów :mrgreen:

:lol:

Stanzberg - Pią 08 Paź, 2010

Skrót wywiadu na temat "odzyskiwania" mienia kościelnego. :lol:
Wprawdzie jak zwykle na Wybiórczą opinie są rzetelne w jakiś 25%, ale ta ćwiartka już daje do myślenia. :glupek:

http://wiadomosci.gazeta...._nie_mial_.html

bogusia39 - Wto 02 Paź, 2018

Można mówić co chcemy ale z nimi nie wygramy. Nie ważne czy w Polsce będzie kościół katolicki, prawosławny, choćby muzłumanizm. Efekt będzie taki sam, bo prawo jest tak skonstruowane, że instytucja kościelna ma przywileje. Trzeba zmienić prawo i to od poziomu konstytucji!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group