PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Wasze zdjęcia [Część 4]

Zwierz@k - Nie 21 Gru, 2008

za to mi jest. okrutnie. :kiss:
Anonymous - Nie 21 Gru, 2008

ZAABIERAJ SE TE BUZIAKI CZORCIE SZATAŃSKI... wkurzasz mnie niemiłosiernie...
Zwierz@k - Nie 21 Gru, 2008

strasznie mi przykro :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Anonymous - Nie 21 Gru, 2008

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ode mnie!
jesteś wstrętnym wrednym chamem, a ja Ci nawet nic nie zrobiłam...

Vróbel - Pon 22 Gru, 2008

ojeb mu palke :faja:
Kamyla - Pon 22 Gru, 2008

Lidka wkurwiasz się na Zwierza bo Ci nie napisał, że jesteś najpiękniejsza kobieta jaką zna i w ogóle "słit focia" czy jak? :lol:
Anonymous - Pon 22 Gru, 2008

nie, wkurwiam sie bo nie jest w stosunku do mnie kulturalny.. mógł napisać i tak jestes brzydka a nie...
xkrzysiekx - Pon 22 Gru, 2008

nie chce Ci nic mówić Lidka, ale to co napisał Zwierz = stwierdzeniu "nadal jestes brzydka"...
Anonymous - Pon 22 Gru, 2008

a;e po chamsku...
xkrzysiekx - Pon 22 Gru, 2008

:lol: co ty robisz na tym forum, dziewczyno... :roll:
Stanzberg - Pon 22 Gru, 2008

Doskonale się ogląda taką napinkę widząc wyłącznie część postów. :lol:

Dodajcie sobie to dziecię neostrady do ingnorów i problem zniknie.

cykcyk - Pon 22 Gru, 2008

Lidka napisał/a:
nie, wkurwiam sie bo nie jest w stosunku do mnie kulturalny..


:shock: Zaskakuje mnie naplyw coraz wiekszej ilosci pokemonow nie zwiazanych w zaden sposob z klimatem na punkowych (przynajmniej z zalozenia) forach, ktore skutecznie obnizaja poziom tychze. Na konserwach tez tragedia pod tym wzgledem.

Anonymous - Pon 22 Gru, 2008

boże.. nie rozumiecie... czy ja mu powiedziałam ze jest pierdolnietym wykastrowanym pedałaem?? nie, chociaż tak o nim myśle... nie rozbie sobie poprostu z gęby smietnika...
gooy - Pon 22 Gru, 2008

cykcyk napisał/a:
:shock: Zaskakuje mnie naplyw coraz wiekszej ilosci pokemonow nie zwiazanych w zaden sposob z klimatem na punkowych (przynajmniej z zalozenia) forach, ktore skutecznie obnizaja poziom tychze. Na konserwach tez tragedia pod tym wzgledem.

jakas swiateczna promocja na neostrade? :P

Zwierz@k - Pon 22 Gru, 2008

Lidka napisał/a:
czy ja mu powiedziałam ze jest pierdolnietym wykastrowanym pedałaem?? nie, chociaż tak o nim myśle... nie rozbie sobie poprostu z gęby smietnika...

złotko... ty z gęby już masz zrobiony taki śmietnik że i ebola spierdala, więc daruj sobie. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anonymous - Pon 22 Gru, 2008

on mnie po prostu rozpierdala jak grypa... chociaz w sumie grype każdy miał. wiec może i zwierza tez... :twisted:
Goblin - Wto 23 Gru, 2008

:lol:

cicho, uwaga, bo oto goblin-hipis wraca do swiata zywych:


Anonymous - Wto 23 Gru, 2008

laptop potrzebny do życia:D
gooy - Wto 23 Gru, 2008

człowiek polip przyczynia sie do degradacji srodowiska :lol: ;)
Stanzberg - Wto 23 Gru, 2008

Cytat:
człowiek-polip

Miałem okazję ostatnio rozmawiać in-real z autorem tego pojęcia - typ pozytywnie zakręcony. :D

Goblin - burżujski gadżeciarz z InterCity. :x :evil:

Goblin - Wto 23 Gru, 2008

laptop kumpla i spolka PKP przewozy regionalne :wink:
Zwierz@k - Wto 23 Gru, 2008

gooy napisał/a:
człowiek polip

???

heroina - Wto 23 Gru, 2008

patrz: temat o elektrowniach atomowych
Kaczma - Wto 23 Gru, 2008

Lidka skoro tak cierpisz do uzyj opcji ktora zostala stworzona specjalnie z mysla o Tobie...
Zwierz@k - Wto 23 Gru, 2008

mysala by zaczac ignorować wszystkich :faja:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group